پایبندی به اجتماعی فاصله اسپرز شیب در پیش بینی ایالات متحده coronavirus مرگ و میر

نیویورک — بهتر از حد انتظار اجتماعی فاصله شیوه های رهبری موثر در مدل پژوهش برای کاهش آن پیش بینی شده آمریکا coronavirus مرگ و میر 12%, در حالی که پیش بینی برخی از ایالت ها ممکن است قادر به با خیال راحت شروع به کاهش محدودیت به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4.

دانشگاه واشنگتن پیش بینی مدل به طور منظم به روز شده و اغلب ذکر شده توسط دولت و مقامات بهداشت عمومی و مقامات کاخ سفید پیش بینی شده در روز جمعه که این ویروس را 60,308 آمریکا زندگی Aug. 4 از 68,841 هوا مرگ و میر پیش از آن در هفته.

پایبندی به اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل اعمال شده توسط فرمانداران در 42 از 50 ایالت آمریکا در چهار هفته گذشته برای جلوگیری از گسترش این ویروس ذکر شده به عنوان یک عامل کلیدی در بهبود چشم انداز.

“ما شاهد کاهش تعداد به دلیل برخی از دولت های ایالتی و محلی و به همان اندازه مهم افراد در سراسر کشور را به شدت به محافظت از خانواده خود و همسایگان و دوستان و همکاران با کاهش تماس فیزیکی” گفت: Christopher موری مدیر دانشگاه موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME).

موسسه گفت: آمریکا با پایین نرخ مرگ و میر از جمله ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی می تواند با خیال راحت استراحت برخی از محدودیت در مارس 4, تا زمانی که آنها همچنان به محدود گردهمایی های اجتماعی. متحده در حال حرکت به سهولت اقامت در خانه اقدامات نیز می خواست به موسسه گسترده آزمایش عفونت و برای منزوی کردن هر کسی که تست مثبت و در حالی که خود را ردیابی تماس نزدیک و quarantining آنها.

دیگر تا حد زیادی یا روستایی کم جمعیت متحده از جمله آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاس و اوکلاهما ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ژوئیه موسسه گفت. آن نیز توصیه می شود که کشورهای بازگشایی تنها در صورتی که عفونت نرخ کمتر از یک 1 میلیون نفر است.

این مدل آخرین پیش بینی برای اولین بار به ثبت داده های تلفن همراه است که پیشنهاد مردم شروع به داشتن کمتر در تماس با یک دیگر زودتر از قبلا فرض به خصوص در جنوب به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها تحمیل اجتماعی فاصله و اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

این مدل در اوایل فرضیات بر اساس سیاست های دولت بدون توجه به واکنش به آنها را.

آخرین به روز رسانی از دانشگاه واشنگتن مدل آمد که تعدادی از شناخته شده عفونت کروناویروس در ایالات متحده پیشی گرفته 700,000 بیشتر از هر کشور است. در همان زمان شمارش مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری های ریوی ناشی از ویروس افزایش یافت و به بیش از 35000. ایالت نیویورک حساب برای نزدیک به نیمی از این مرگ و میر.

جمعه مشخص چهارمین روز متوالی است که تعداد COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور رشد بیش از 2000 نفر در یک دوره 24 ساعته. (گزارش شده توسط پیتر Szekely در نیویورک; ویرایش توسط استیو گورمن و الکس ریچاردسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im