پس از 17 سال پلیس را در دستگیری Gwinnett سرد مورد قتل

بیش از 17 سال پس از Gwinnett County مرد داشت به ضرب گلوله به مرگ در پارکینگ یک نورکراس مجتمع آپارتمانی پلیس را ساخته اند که به دستگیری در مورد.

بدن از 30 سال Weldon میلز کشف شد در منطقه جنگل آپارتمان با زخم گلوله به پشت گردن در سپتامبر. 20 سال 2002 Gwinnett سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) میشل Pihera گفت.

به گزارش اولیه پلیس گزارش یکی از ساکنان مجتمع در حال بازی با پسرش حدود 10:30 p. m. زمانی که او شنیده ام یک “با صدای بلند موسیقی پاپ.” او فرار به جلو از ساختمان که در آن او را دیدم میلز’ بدن با دروغ گفتن در پیاده رو.

این مورد اختصاص داده شده به وزارت, قتل, واحد اما هیچ مظنون شدند و تا کنون عنوان شده است. پلیس بر این باور عکسبرداری شده اند ممکن است مربوط به مواد مخدر.

در سال 2019 مقامات تصمیم به دوباره مورد سفر به کشورهای مختلف به مصاحبه با شاهدان بالقوه بسیاری از آنها هرگز مورد سوال است.

به عنوان یک نتیجه از این مصاحبه کارآگاهان به اندازه کافی توسعه علت احتمالی به اتهام 43 ساله تیتوس Norwood با جنایت و قتل و تشدید حمله Pihera کرد و گفت: در انتشار اخبار.

اما به دلیل Norwood “گذرا شیوه زندگی” محققان در تلاش برای قرار دادن او را. که همه تغییر روز شنبه زمانی که او دستگیر شده توسط پلیس در لاکی, واشنگتن, مقامات گفت.

او خواهد بود تحویل به Gwinnett به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

“دستگیری در این مورد نشان می دهد موفق همکاری بین Gwinnett County police سرد مورد واحد و دفتر دادستان منطقه,” Gwinnett دستیار رئیس پلیس J. D. مک کلور در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد به ما اختصاص زمان و منابع به سمت حل سرد موارد است. علاوه بر این, ما امیدواریم که که این دستگیری به ارمغان می آورد برخی از درجه ای از بسته شدن به خانواده آقای میلز.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im