پس از کسب و کار reopenings بالا جاده مردد برای تبدیل شدن به ‘قلعه’

The Atlanta Journal-Constitution است پیگیری آنچه اتفاق می افتد به یک کسب و کار محلی در طول coronavirus بیماری همه گیر. کمیسیون پاسخگویی و عدالت است که با تمرکز بر بالا جاده یک ماریتا بر اساس بستنی تولید کننده. این قسط سوم از سری گاه به گاه.

در پایان ماه یکی در حالت عادی کیت شرودر پیدا کرده بود یک ریتم است.

دفتر کارکنان ماهر در کار از راه دور. در حالی که همه از دست دادن آهنگ از اینکه آن را دوشنبه یا سه شنبه teleconferences با بچه ها در دور شدند جدیدترین عادی. تصمیم گیری ساخته می شد. ظریف تعادل بین عرضه و تقاضا بود کالیبره و تنظیم روزانه.

این خط تولید در شهرستان کاب گیاه عامل هموار قرار دادن آرایه ای از محصولات با الهام از یک آشپز ایده از آنچه بستنی باید باشد. همه گیر منتقل شده بود به کسب و کار بنیاد: رستوران تقاضا سقوط کرده بود اما سفارشات از فروشگاه های مواد غذایی و اینترنت شد به اندازه کافی قوی برای بالا جاده به دوباره کاری خود را تغییر و اضافه کردن خط کارگران است.

شرودر شده است و زحمت کش در مورد نظارت بر اطلاعات در حال پیشرفت است و پیش بینی های مربوط به کوروناویروس. اخبار جستوجوی او به جاده بالا به واحد اطلاعات و بینش خود را با شرکت 80 یا بیشتر کارکنان از طریق شل ارتباطات پلت فرم.

خصوصی, او تشکیل شد خود بهترین حدس در مورد زمانی که جهان ظهور کرد و از این دور از مبارزه با این بیماری همه گیر. شاید ماه اکتبر ؟

پس از آن خبر آمد که روز شنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بود و آرامش بخش محدودیت در بسیاری از کسب و کار از جمله رستوران ها, ناخن سالن آرایشگاه و بولینگ alleys.

“این باعث موج دار شدن از ترس” شرودر گفت. از مارس 12, زمانی که این شرکت برای اولین بار منتقل شده به حالت بحران هیچ کارمند قراردادی ویروس. بالا جاده بدترین سناریو ساخته شد در اطراف این عفونت از یک خط کارگر. حداقل این امر باعث شد که دو هفته تعطیلی.

“تا likeliness که کسی به ارمغان می آورد این ویروس به گیاه فقط تقویت نمایی?” شرودر تعجب روز بعد از فرماندار اعلام.

تصمیم تغییر مفروضات اساسی

جاده بالا ضد coronavirus استراتژی مبتنی بر این فرض است که کارکنان را از گیاه برای قرنطینه جهان محدود و احتمال قرار گرفتن در معرض ویروس. در شرودر را مشاهده کمپ تصمیم بدان معنی است که او دیگر نمی تواند تکیه بر آن فرض است.

پس از مشاوره با کارکنان اجرایی بعد از ظهر سه شنبه شرکت تصفیه آن شیوه های ایمنی. “ایده این است برای ایجاد یک قلعه از انواع اطراف ما کارخانه تولید کف برای حفظ تیم ما امن” شرودر توضیح داد: در یک پیام به صورت متن. “همچنین ما کمک می کند تا جلوگیری از هر گونه تراکم از یک منطقه داده می شود.”

جاده بالا در حال حاضر خواهد شد راه خود را در مقابله با این بیماری همه گیر.

“من نمی خواهد در هماهنگی با جاده بالا کسب و کار تصمیم گیری با دولت توصیه,” او گفت:. “ما خواهد شد به مراتب عاقلانه تر و به مراتب بیشتر محتاط باشد چرا که ما در خط مقدم ساخت مواد غذایی برای جمعیت است.”

لئونارد والاس 78 آمد از بازنشستگی بیش از سه سال پیش به مدیر فروش در جاده بالا است.

در بیش از 50 سال در صنعت مواد غذایی خدمات او هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.

“من فقط دور دمیده; 9/11 بود یک چیز آنفولانزا, من نمی توانم تصور کنید که هر چیزی که می آید نزدیک به این فاجعه” او گفت:.

در میان والاس وظایف در حال کار با 75 یا تا مترو آتلانتا رستوران که حمل بستنی.

او مردم کسی متنفر سال و یا پس از او در دوران بازنشستگی.

“زمانی که پدرم بازنشسته شد او فوت کرد و پنج سال بعد” او گفت:. “من فقط می خواهم آنچه که من انجام. من باید برم تا صبح در ماشین و بازدید از سرآشپزها. که باعث می شود من کامل است.”

جاده بالا آثار ریشه های آن به رستوران ها که در آن رونق گرفت همچنین قبل از تبدیل شدن به یک خرده فروشی با نام تجاری. شرودر بود یک آشپز قبل از گرفتن MBA و بازسازی خود به عنوان یک کارآفرین.

در حالی که او نیست, فروش بسیار, Wallace همچنان پرورش خود را در رابطه با آرایه ای از سرآشپزها و صاحبان. در اوایل روز او به آنها گفت که جاده بالا وجود دارد خواهد بود برای آنها را زمانی که آنها بازگشایی شده است. “اولین سفارش خود را است بر ما و آنها را به مدت 90 روز اعتبار,” او گفت:. “ما فقط می خواهم به آنها را یک ضربه کوچک شروع می شود.”

جاده بالا نیز فراهم می کند رایگان پیمانه نیم لیتری به عنوان یک درمان برای مشتریان رستوران که انتخاب کنید تا سفارشات خود را در فرد. “آنها به من بگویید که آن را کار کرده عجایب,” او گفت:. “من شنیده ام که این یک نعمت غیر مترقبه.”

در حالی که برخی از مشتریان خود استقبال فرماندار تصمیم والاس گفت: اکثر آنها محتاط بودن. “من فقط تلفن با یک, رستوران,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به آن نگاه و دیدن آنچه که آنها می توانید یک بار آنها را دستورالعمل.”

با وجود وضع آفتابی, Wallace نگرانی در مورد آنچه که این بیماری همه گیر در حال انجام است به مشتریان خود و دوستان است. “دیگر این می رود در بسیاری از رستوران ها که مادر و پاپ ممکن است سقوط توسط ایستگاه فرعی,” او گفت: “صدای او تبدیل غم انگیز. “این وحشتناک است.”

“این فقط احساس امنیت نمی به من”

فرماندار کنار, Zachary میلر را نمی خواهد به عنوان بازگشت به کار خود را در هیچ 246 ران فورد سرخ رستوران در دیکیتر که در آن او بود furloughed چند هفته پیش.

“این فقط احساس امنیت نمی به من گفت:” اسمیت که تمایل نوار. “من فقط نمی ببینید که چگونه یک رستوران خواهد بود قادر به کار در یک راه است که نگه داشتن مردم از بیمار شدن. تا آنجا که من می خواهم به پشت در 246 آن خیلی زود است.”

میلر است که در میان سابق رستوران کارگران شرودر استخدام در پاسخ به هر دو وفاداری خود را به آشپزخانه خود ریشه و بالا جاده را تازه کشف شده تقاضا است.

او بسیار اجتماعی و عاشق کار کردن در شماره 246. “من فقط عاشق مردم و شور و هیجان کار وجود دارد.”

یک outdoorsy کسی که عاشق پیاده روی و صخره نوردی او به عنوان بیمار به عنوان هر کسی که از چهار دیوار آپارتمان خود را. در عین حال او را راضی به کار در نسبتا حفاظت محیط زیست در طبقه بالا جاده ها. در 28 او همچنین تفکر ممکن است زمان شروع به فکر کردن به طور جدی در مورد یک حرفه ای در یک جایی مثل این.

او تنظیم شده است به 7 صبح تا 3:30 بعد از ظهر روز هفته شیفت در جاده بالا را پیوسته خط تولید. راه اندازی ماشین آلات تولید و پس از بسته بندی محصول قبل از آماده سازی آن را برای حمل و نقل است که کار تکراری. “این نوع از خسته کننده نسبت به آنچه که من استفاده می شود به,” او گفت:. “اما این کار مهم است و شما می خواهید آن را به حق”.

آنچه را باید در محل قبل از او مایل به بازگشت به کار در یک رستوران ؟

“احتمالا دسترسی آسان تر به تست سریعتر نتایج آزمون,” او گفت:. “کمتر جداول در رستوران و اجتماعی مناسب فاصله روش های از رستوران.”

او اذعان کرد این شرایط بعید است که در محل در هر زمان به زودی.

“در مستند برای آینده قابل پیش بینی”

جاده بالا را retooled coronavirus طرح را ادامه خواهد داد محدود کردن دسترسی به گیاه و نیاز به کارگران خط به سند شستن دست ها و اقدامات احتیاطی دیگر.

آن طول می کشد مرحله اضافی از cordoning منطقه تولید از مدیران و کارمندان خواهد شد که بیشتر تقسیم به فروش/بازاریابی/اداری و عملیات/تدارکات. هر یک از این سه منطقه را متمایز دسترسی به قوانین و سیاست. بیش از هشت نفر در یک زمان مجاز هستند در هر یک از مناطق.

یک تغییر هم در هفته گذشته ساخته شده است متوسط سرگیری ساعات اداری. پس مارس 16, کارکنان دفتر دستور داده شده است در خانه بمانند. در بحث تغییرات که نیاز به ساخته شده است در پاسخ به رژیم صهیونیستی است. کمپ اعلام در باز کردن کسب و کار مدیران دیگر گفت شرودر آن زمان اجازه دهید به برخی از دوباره تا زمانی که آن را می تواند انجام شود با خیال راحت. اقامت-در-صفحه اصلی گروه در حال حاضر می توانید به دفتر دو روز در هفته است. کارکنان با کودکان کار می کنند در خانه به طور نامحدود.

شرودر معتقد است که این شرکت به طور کامل در آغوش ایده که می تواند در خانه انجام می شود.

“چشم انداز داشتن حسابداری و امور مالی حرفه ای کار از خانه هرگز واقعا بحث” او گفت:. “در حالی که من مطمئن هستم که هیچ یک از آنها می خواهد به کار در منزل تمام وقت آزادی برای کار از خانه هنگامی که آن را مناسب زندگی خود را و یا بهره وری اهداف ما باز به آن در حال حاضر.”

این گیاه گفت: باقی خواهد ماند محافظت می شود. “ما خواهد بود در lockdown برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

شرودر اذعان می کند که او تمایل دارد به تراز نظرات خود را با ترقی خواهان که می خواهیم مقدار بیشتر احتیاط. پس از او نوبت به محافظه کار منابع خبری برای درک بهتر نقطه مقابل نظر.

“من گوش به تاثیر واقعی این است که با داشتن بر اقتصاد و دوستان من در کسب و کار رستوران,” او گفت:. “من یک نفس عمیق بکشید و پیدا کردن برخی از مرکز.”

Coronavirus بوته در حال حاضر remolded کسب و کار خود و سبک رهبری شرودر گفت.

آن را ملبس به او به عنوان مثال گیاه هرگز شده است باید پس از باز کردن به بازدید کنندگان است. “ما استفاده می شود نسبتا سهل انگاری در مورد سفر فروشندگان ضربه زدن بر روی درب و واسطه اجناس خود را,” او گفت:. “رفتن به جلو ما واقعا نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به کارخانه محیط مگر اینکه آن را بیش از حد کنترل شده و برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده است.”

او دوست دارد در آرامش نسبی است که به این گیاه است. “داشتن یک کمتر شلوغ تسهیلات – مبهوت شیفت مردمی گسترش بر روی طبقه ساخته شده است برای برخی, آرام, آرام, محیط زیست,” او گفت:. “حواس او را پرت در کارخانه تبدیل شده اند به حداقل برسد.”

در 46 او در حال تبدیل شدن بیشتر و منظم کرد. “با اورژانس می آید نیاز به استخدام یک محتاط تر و آگاه رهبری سبک,” او گفت:. “مسلما من و بسیاری از کارآفرینان شد و احتمالا یک کمی بی بند و عدم مداخله. من فکر نمی کنم که همیشه به عقب برگردید.”

برت Roughton جونیور یک خبرنگار ویژه برای AJC. او را می توان در رسید [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>