پس از COVID-19 بحران به پایان می رسد ما نگه داشتن کار از خانه ؟ آلمانی, کار وزیر می خواهد به آن را حق

آلمانی وزیر کار Hubertus Heil در حال کار بر روی قانون به کارکنان حق از خانه کار می کنند حتی زمانی که coronavirus بحران است گفت: یک روزنامه در روز یکشنبه.

“هر کسی که می خواهد به و که محل کار اجازه می دهد تا آن را باید قادر به کار در یک دفتر خانه — حتی زمانی که بیماری همه گیر کوروناویروس است” هایل گفت: Bild am Sonntag اعلام کرد.

با مدارس بسته شده و بسیاری از شرکت ها تشویق کارکنان خود را برای کار از خانه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus حدود 25 درصد از آلمانی ها در حال حاضر تخمین زده می شود کار از خانه تا از حدود 12 درصد به طور معمول.

Heil سوسیال دموکرات (SPD) گفت: در حال حاضر قانون بعدها در سال به لنگر یک راست به خانه مشغول به کار در قانون با کارکنان مجاز به کار از خانه تمام وقت و یا برای یک یا دو روز در هفته است.

وزیر دارایی اولاف شولز نیز از SPD, حمایت از ایده گفتن مقاله: “هفته گذشته نشان داده اند که چقدر ممکن است در دفتر خانه — این یک دستاورد است که ما نه تنها باید رها.”

اما آلمانی کانون کارفرمایان را رد کرد و آن گفتن Funke گروه رسانه ای است که آخرین چیزی که کتک اقتصاد مورد نیاز در این زمان بود که بیشتر قوانین.

کاترین گورینگ-Eckardt مجلس, رهبر مخالفان سبزها پشتیبانی یک راست به خانه کار می کنند اما گفت که این امر تنها در صورتی که دولت نیز تضمین اینترنت با سرعت بالا برای همه است.

“یک دفتر خانه و یا تلفن همراه کار همیشه باید داوطلبانه و نیاز به قوانین الزام آور. هیچ کس نباید مجبور به انجام آن است و یک دفتر خانه باید منجر به کار شدن بی حد و حصر” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>