پس از تاخیر به علت COVID-19 سه نفر متهم mistreating 22 اسب به نوبه خود در

سه حیوانی ظلم و ستم مظنون تلاش خود را به نوبه خود در حدود دو هفته پیش اما آنها تبدیل به دور.

یکی از آنها نشان داد پتانسیل COVID-19 علائم بنابراین به آنها گفته شد به بعدا به دستگیر شده به اتهام جنایت ناشی از 22 اسب بودن جامعه هنری شهرستان کلانتر دفتر گفت.

روز یکشنبه سه نفر بازگشته بودند و رزرو به زندان کلانتر دفتر گفت: AJC.com. میشل فیلیپس, Jason Jones and Brittany فیلیپس در هر صورت دو فقره از ظلم و ستم به حیوانات و دو فقره تشدید ظلم و ستم به حیوانات با توجه به آنلاین زندان سوابق.

Henry County police بسته مظنون به اسب بودند یافت گرسنه در یک ملک در شاه آسیاب جاده ها در ماه مارس AJC.com قبلا گزارش شده است. دو اسب را از آنجا درگذشت.

مرتبط با: 3 می خواستم در بدرفتاری از 22 اسب در یافت هنری شهرستان ملک

در مارس 23, اداره پلیس posted on Facebook که مواظب برای سه مظنون شده بود لغو شد. پست نداد در بازداشت خود در زمان بنحوی که آنها تا به حال یافت شده و یا دستگیر شدند.

بود که مدت کوتاهی پس از آنها سعی در تسلیم شدن به پلیس اما تبدیل شد به دور کلانتر شدهاند.

“با توجه به نگرانی های بهداشتی ما نیست آنها را به زندان که در آن زمان اما توصیه می شود آنها را به ماندن در تماس با ما بخش” کلانتر دفتر در بیانیه ای گفت. “آنها با توجه به جدول زمانی خود را به نوبه خود بازگشت.”

Coronavirus همه گیر باعث شده است تا چند گرجستان زندان و زندان برای انتشار انتخاب بدون خشونت مجرم در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 از گسترش در میان زندانیان.

مرتبط: متخصص به Fulton زندان: انتشار 800 زندانی و یا در معرض خطر ‘فاجعه’

Henry County کنترل حیوانات منتشر شد, عکس از اسب که نشان داد که چندین بودند استخوانی ورقه های سبز رنگ و از دست رفته تکه های مو را زمانی که آنها در بر داشت.

بیشتر: 22 اسب در بر داشت دچار سوء تغذیه جامعه هنری در شهرستان ملک

این سازمان کار کرده است با مقامات دولتی و سازمانهای محلی مانند گرجستان اسب لیگ نجات و سگ حیوان خانگی نجات به خوراک زنده حیوانات و ارائه آنها را با مراقبت های دامپزشکی. چند تا از اسب قرار داده شده اند با مراقبان در اطراف مترو آتلانتا.

سه نفر اعطا شد $8,550 اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق. میشل فیلیپس و بریتنی فیلیپس همچنان در بازداشت بعد از ظهر دوشنبه در حالی که جونز’ نام نشان نمی دهد تا در زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im