مدافع HARBOUR, N. S. — در یک گاراژ پر از عظیم — و بیکار — جاده گریدر اسکات MacGillivary اضطراب رشد می کند به عنوان او شگفتی چه برای تبدیل شدن به خانواده اش پس از بسته شدن یک Nova Scotia خمیر آسیاب که پرداخت صورتحساب خود را.

این mothballing از شمال پالپ کارخانه واقع در 200 کیلومتری شرق خود را مدافع Harbour, N. S. کسب و کار در حال حاضر به معنای اخراج از او تنها کارمند و پارکینگ تقریبا جدید ولوو ماشین آلات ساخت و ساز استفاده می شود به پاک کردن و شخم زدن جنگلداری جاده ها.

“من در یک خانواده و 16 سال که از خواب مشغول به کار در صنعت جنگلداری. اما که در حال حاضر تقریبا از بین رفته اند. من واقعا نمی دانم چه باید بکنید در حال حاضر,” او گفت: در مصاحبه اخیر خود صدای شکستن با احساسات.

46 ساله می گوید که بدون کار از شمال خمیر درآمد او کاهش یافت و به یک پنجم از سطح نرمال و او روزانه تماس به دولت کمک خط. این استان راه اندازی تلفن رایگان خط پس از آن را رد کرده و میل درخواست به ادامه پمپاژ درمان پساب به تالاب پشت Mi’kmaq جامعه باعث میل به توقف تولید در Jan. 31.

اما تا کنون MacGillivary می گوید هیچ تابستان کار دولت در ارائه و نگرانی از بانک پرداخت بلندی است به کار در محلی woodlots خشک.

“عاطفی آن را بر شما تمام طول روز. شما نمی دانید که چه چیزی را به انجام,” او گفت: با تکیه بر یک لاستیک با آج عرض اب و هوای خود را دست.

او ترس رایج در استانی صنعت بود که حمل و نقل بین 35 و 40 درصد از برداشت pulpwood — بخش یک درخت است که می تواند مورد استفاده برای چوب — به شرکت idled آسیاب, یک شرکت تابعه از شرکت های چند ملیتی کاغذ تعالی.

مشاور پژوهش آماده برای اتحادیه کارگران در آسیاب در سال گذشته برآورد آسیاب گره خورده بود به زنجیره تامین پیچیده از 943 کسب و کار تولید حدود نیم میلیارد دلار به ارزش کار سالانه است.

یک مثال ران Slocum یک راننده کامیون در 60s که تریلر تراکتور کار می کند همان ورود جاده به عنوان MacGillivary را در کلاس.

“این دلسرد هنگامی که شما این انجام داده ام تمام زندگی خود را و آن را به پایان می رسد تا پایان راه خیلی,” Slocum گفت: ایستاده در کنار او خالی خودرو.

همانطور که برای کامیون او را از انتظار نیست که قادر به فروش آن مقدار در حال حاضر: “هیچ کس می خواهد جنگلداری دنده.”

هشت کیلومتری چوب برداشت لوری کوری گفت: او گذاشته از 7 Gulches جنگل محصولات متعلق به خانواده woodlot. “من از کار در حال حاضر, و من لازم نیست به اندازه کافی کار برای اشتغال, بیمه,” او در مصاحبه ای گفت:.

هر یک از کارگران جنگلداری مصاحبه گفت: آنها امید شمال خمیر را دوباره باز.

اما آسیاب پیشنهاد به پمپ پساب آن به Northumberland تنگه رد شد در ماه دسامبر به عنوان ناقص و این شرکت در حال حاضر چهره پر, تازه, ارزیابی زیست محیطی است که می تواند نیاز به چندین سال برای آماده سازی. کارخانه در Abercrombie نقطه N. S. باقی می ماند در “خواب زمستانی” با یک اسکلت کارکنان.

لیبرال ها اعلام کرده اند $50 میلیون انتقال صندوق برای جنگلداری صنعت از جمله بودجه برای کمک به پیمانکاران پرداخت برای ترویج silviculture به آموزش مجدد کارگران و برای یافتن بازارهای جایگزین برای pulpwood و تراشه های چوب آسیاب یک بار خریداری شده است. هفته گذشته این استان اعلام کرد که پس از در حال حاضر صرف $13.5 میلیون آن بالا تا این صندوق به عنوان اولیه پروژه ها اعلام کرد.

اما بدون آسیاب چوب قیمت در حال سقوط به سرعت و تنوع منابع کار ممکن است ظهور به سرعت به اندازه کافی برای نجات صنعت جنگلداری و جانبازان می گویند.

خانواده شرکت کرده اند که عملکرد آن برای نسل رو به قیمت پایین 15 تا 20 درصد برای بخش های از درخت به مقصد کارخانه های چوب بری گفت: مک دیویس یک جنگل که مدیریت زمین برای C. E. هریسون چوب.

در این منطقه در نزدیکی Welton دریاچه داخلی از MacGillivary حیاط یکی از دیویس ماشین های برداشت شده بود به تازگی برش بزرگسالان درختان صنوبر به بخش مقصد برای کارخانه های چوب بری در حالی که ترک یک پایه از چوب افرای به رشد برای آینده 30 تا 40 سال است.

با این حال حدود یک سوم از صنوبر گرفته شده است که روز pulpwood و به غیر از برخی از کشاورزان محلی خرید هیزم دیگر وجود دارد یک بازار برای آن است.

دیویس گفت: در مصاحبه ای که یک بحران تمام عیار می تواند بوجود می آیند پس از جاده های تعطیل به صورت سالانه محدودیت وزن در اوایل ماه مارس. او نگران است که پس از سالانه بسته شدن آن است که طول می کشد تا اوایل مارس چوب قیمت را کاهش یافته است به طوری پایین وجود خواهد داشت هیچ انگیزه ای برای woodlot صاحبان به ادامه برداشت.

که می تواند به معنای پایان عرضه به استان باقی مانده در کارخانه های چوب بری و “وجود خواهد داشت هیچ صنعت جنگل” باقی مانده است. “این یک وضعیت ترسناک.”

دبی ریوز یک عضو از استان است نه فرد جنگلداری گذار کمیته می گوید: راه خروج از بحران ممکن است دروغ در “بسیاری از کوچک محلی, منطقه ای رفع جای یکی از بزرگ حل کنند.”

که می تواند شامل موارد زیر جزیره پرنس ادوارد از ترویج مقیاس کوچک چوب-پروژه های انرژی و ایجاد بازار برای کاهش درجه چوب است که در شمال خمیر یک بار استفاده می شود. نوا اسکوشیا را جنگلداری انتقال تیم به تازگی اعلام کرد یک درخواست برای پیشنهاد به گرما شش استانی تسهیلات با چوب.

مت میلر 37 ساله جنگل در تپه سبز, N. S., اتحاد برای حمایت بیشتر از محیط زیست مدیریت مسئول و می بیند برخی از فرصت ها در میان چالش های بسته از آسیاب.

اشاره او به محلی گرم کردن چوب به عنوان “ترین دلگرم مدل” به جای از دست pulpwood بازار و تشویق این استان به حرکت سریع تر در این فایل با استفاده از woodlot سازمان های آماده برای هماهنگی عرضه است.

“ارزش خوب است و امروز به احتمال زیاد بهتر است در یک دوره زمانی که سوخت های فسیلی انرژی ادامه خواهد داد به گران تر دریافت کنید,” او در مصاحبه ای گفت:.

اما دیویس می گوید بزرگ پرسش باقی می ماند که چگونه می توانید از طریق شش ماه آینده.

“در مقیاس کوچکتر گلوله آسیاب و یا در مقیاس کوچکتر چوب حرارت از ساختمان های اداری و دفاتر مدارس و بیمارستان ها را لمس نمی کند مقیاس از دست داده و بازار ما در حال صحبت کردن در مورد” او گفت:.

یکی از امکانات دیگر باقی مانده است فروش به Port Hawkesbury, کاغذ LP در کیپ برتون, استان باقی مانده کارخانه کاغذ سازی است که در حال حاضر مصرف بیشتر تراشه های چوب از استان گروه کارخانههای چوب بری.

اما این شرکت مدیر توسعه کسب و کار به تازگی به خبرنگاران گفت که او با استفاده از آسیاب حدود یک سوم از حجم چوب در حال حاضر توقیف آسیاب در Pictou شهرستان استفاده می کنند.

برای MacGillivary این راه حل باید به زودی می آیند اگر او را به ادامه راه زندگی است که به طول انجامید نسل رنجبر در جاده های یخ زده بافی از طریق مخلوط اکادیان acadian جنگل ها در شهرستان.

در غیر این صورت او می گوید: “بیا مارس 1, وجود خواهد داشت هیچ کار برای رفتن به.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. در 17 سال 2020 است.

— Follow @mtuttoncporg در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im