پس از Weinstein, #MeToo تم در فیلم تلویزیونی بازتاب گسترده فرهنگی حساب

نیویورک — در “دستیار” یک زن جوان نگرانی در مورد او فیلم مغول رئیس در حال کنار خار; “صبح” به بررسی عواقب زمانی که محبوب anchorman است که متهم به آزار و اذیت جنسی; و در “محدود کردن شور و شوق خود را” کمدین لری دیوید وارد ترشی مرور سیاست های دفتر و دوستیابی در #MeToo عصر.

به عنوان تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان برای تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در این هفته فرهنگی انقلاب است که سقوط سوخت در هالیوود, ریخته گری, کوچ, فرهنگ, اخلاق محل کار و دوستیابی است که به کاوش در تلویزیون و در فیلم.

“برای تلفن های موبایل است که در حال حاضر تبدیل شدن به خود را دارد بلندترین صدای در کمک به تماس از چه چیز بد این است که گفت:” رابرت تامپسون استاد فرهنگ عامه در دانشگاه سیراکوس.

بیش از دو سال به #MeToo نشان می دهد در حال بررسی تفاوت های ظریف از سوء رفتار جنسی که مردان همیشه به تصویر کشیده شده به عنوان هیولا و زنان بیشتر دچار آسیب های روانی قربانیان.

هر دو داستانی و واقعیت مبتنی بر آنها در حال ایجاد یک رکورد فرهنگی است که به احتمال زیاد تحمل مدت ها پس از Weinstein مورد محو.

“این #MeToo جنبش بود که در خط مقدم در مردم به توجه به این. سپس آن را نهادینه می شود با این فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که مردم همچنان قادر به تماشای ماه و سال بعد در راه آنها نمی توان به تماشای اخبار پوشش #MeToo” گفت: تامپسون.

نویسنده و کارگردان زن سبک و جلف سبز توصیف “دستیار” در حال حاضر در ایالات متحده سینما به عنوان مورد درنده کارفرمایان است. او بر اساس این فیلم در مصاحبه با بیش از 100 زن شاغل در صنایع اعم از کسب و کار نشان دادن به تکنولوژی و مهندسی.

“بسیاری از مردان بیرون آمدن (از تماشای فیلم) احساس بسیار ناراحت کننده” سبز گفت. “من فکر می کنم کمی از ناراحتی چیزی است که ما باید در حال حاضر اگر ما می خواهیم همه چیز را تغییر دهید.”

انتقام, طنز و پویایی جنسیتی

“امیدوار کننده زن جوان” ورود در ایالات متحده سینما در آوریل طول می کشد و یک میخ سرپهن کوچک. آن را به یک سیاه انتقام کمدی با بازی Carey Mulligan به عنوان یک زن که بی رحمانه تبدیل جداول در رفتار بد از هر دو مردان و زنان است.

مدیر زمرد Fennell, که همچنین نوشت: این فیلمنامه گفت: این فیلم فراتر از #MeToo را گسترده تر نگاه کنید در دهه جنسیتی فرهنگ است.

“وجود دارد هیچ چیز در آن نیست که بسیار عادی” گفت: Fennell. “من خیلی بیشتر علاقه مند به فرهنگ ما و تفکر ما چگونه همه بخشی از این افتضاح گره است که ما نیاز به unpick?”

“صبح نمایش” تولید و کارگردانی است که مجموعه ای در اطراف شخصی و حرفه ای زلزله پس از شلیک یک دوست داشتنی, لنگر, بازی های برگزار شده توسط Steve Carell در تلویزیون ملی نشان می دهد. یکی از قربانیان خودکشی پس از گزارش خود رفتار اما سکوت توسط مدیران شبکه.

“این در مورد پویایی جنسیتی قدرت دینامیک سوء استفاده از قدرت و نه فقط سوء استفاده از قدرت گفت:” جنیفر آنیستون که نقش Carell وفادار حرفه ای شریک و دوست.

آنیستون توصیف Carell شخصیت به عنوان یک “نوع ملایم کاریزماتیک عاشق.”

“محدود کردن شور و شوق خود را” طول می کشد یک رویکرد طنز.

Larry David, بازی چموش نسخه از خود را غنی, سفید نر تولید کننده تلویزیون خود بارها و بارها دچار سردرگمی به بیماریهای شرایط نامناسب با زنان در حالی که مدیریت و, بازی های برگزار شده توسط Jeff Garlin است بارها و بارها اشتباه دادند.

“‘محدود کردن شور و شوق خود را’ قرار است برای ما ناراحت کننده است اما برخی از راه های آن این است که درمان این است که واقعا در نوع خطرناک” گفت: تامپسون. این سریال کمدی برنده است برخی از بهترین نظرات در 10 سال.

دیگر #MeToo مطالب شامل “بمب, با بازی چارلیز ترون و مجموعه تلویزیونی “بلندترین صدا” با بازی راسل کرو درباره متعدد اتهامات آزار و اذیت جنسی در فاکس نیوز که منجر به فردی گری در سال 2016 از بنیانگذار Roger Ailes. Ailes رد اتهامات وارده و درگذشت یک سال بعد.

تامپسون معتقد است این فقط شروع یک روند گسترده تر.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری بیشتری برای گفتن در مورد این داستان و این حوادث” او گفت:. (گزارش شده توسط جیل Serjeant; ویرایش توسط ریچارد Pullin)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im