پیش از بریوز’ خواهد بود-صفحه اصلی, درب بازکن, برایان Snitker مذاکرات فعلی چشم انداز

جمعه را حتی سخت تر از پنج شنبه هفته گذشته است.

بریوز برنامه ریزی شده بود به بازی اولین بازی خود را در به تازگی به نام Truist پارک در روز جمعه. آنها می تواند آینده خود را افتتاح جاده سفر هفت بازی چرخش در دالاس و سن دیگو است که آغاز کرده اند که در روز شنبه. آنها را ترک کرده ام کالیفرنیا پس از 12:40 p. m. (زمان اقیانوس آرام) چهار شنبه, سری آخر ورود در آتلانتا با دوشنبه روز خاموش برای آماده خود را برای خانه, درب بازکن.

“این رفتن به عجیب و غریب” مدیر برایان Snitker گفت. “من فکر (یکشنبه) شب چه خوب این امر بوده است برای بدست صفحه اصلی (پنج شنبه) و با خانواده است. و چه خوب و زیبا بعد آن را به عنوان واقعا باحال آخر هفته. این امر بوده است شسته و رفته است. من احتمالا میرم رفت و به ورزشگاه امروز در برخی از نقطه فقط به دریافت نقل مکان کرد و در کمی برای یک زن و شوهر ساعت قبل از آماده شدن برای روز افتتاحیه.”

آتلانتا آفتابی بود در اواسط دهه 60 در روز پنج شنبه. جمعه خواهد بود یکی دیگر از روز دوست داشتنی برای بیس بال ورزشی mid-به-پایین 70s متوسط و آسمان روشن است. مناسب برای گرجستان مورد علاقه ورزش حرفه ای حق رای دادن برای راه اندازی آن امیدوار کننده ترین فصل در سال است.

به جای جمعه خواهیم بود تحت فرماندار پناهگاه-در-محل فرمان. Coronavirus همه گیر جاروب جهان ایجاد مسائل فراتر از لغو ورزشی. ایالات متحده در تلاش است برای جلوگیری از گسترش یک وظیفه است که بهترین مورد را نمی توان به پایان سال با توجه به متعدد بهداشت حرفه ای.

>> عکس: Truist پارک بدون بیس بال

Snitker مانند تقریبا هر کس دیگری که کنار در خانه در طول این نامشخص زمان. او را مشغول نگه داشته و با پروژه های کوچک در اطراف خانه. او را از انجام کار حیاط. او هنوز هم خود روال پیاده روی در اطراف محله. او و همسرش رونی نقل مکان کرد و به خانه خود بیش از سه سال پیش را گرفته اند و این بار به زیرخاک در اوردن برخی از stashed جعبه. او و پسرش, تروی, که هدف قرار دادن مربی با Astros و ماندن با خانواده در آتلانتا رفته ماهیگیری یک زن و شوهر از بار.

اما از درجه اعتبار ساقط – بیس بال که قرار بود برای شروع آوریل 26 – نمی تواند پر شود. و کسانی که تقویم دیجیتال به روز رسانی برخی از شما دریافت خواهید کرد در مورد بریوز بازی ، Snitker آگاه است.

“هر شب به نظر می رسد مانند همسر من, می شود کمی blurb بر روی کامپیوتر, ‘اوه ، شما بچه ها در حال بازی در 15 دقیقه,’,” او گفت:. “آن بوده است متفاوت است. برای هر کس متفاوت است. من گفتن شما پیاده روی محله و اجرا به همسایگان آن را به عنوان عجیب و غریب برای آنها آن را به عنوان است برای ما. معلمان سیستم های خود را بر روی بروید و آنها لازم نیست که هر بچه. افرادی که در شرکت های که در حال آماده کردن مردم. ما فقط یک قطعه کوچک از همه چیز است.”

Snitker تاکید ورزشی در میان کوچکترین نگرانی در این حال بحران است. هنوز هم وجود دارد هیچ گرفتن در اطراف چقدر عجیب است برای یک بیس بال lifer به بیکار نشسته است در اوایل ماه آوریل. Snitker شده در بریوز سازمان برای بیش از 40 سال است. بیس بال بوده و در کانون زندگی خود را به عنوان یک کودک و یک بزرگسال.

او همدردی با بازیکنان دانستن بسیاری از آنها بدون جهت و بدون خود بیشترین شور و شوق. او به یاد می آورد نا امید پرنیان در اتاق زمانی که او در دیدار با تیم خود را برای بار آخر قبل از آنها ترک فلوریدا.

“من نمی خواهم به آن را بزرگتر از آنچه در آن است به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم که احساس بد” Snitker گفت. “اما شما تا به حال یک دسته از بچه ها آن را تقریبا مانند آنها در حال اجرا به هر یک از دیگر چون آنها نمی دانند چه باید بکنید. من احساس بد چرا که آنها نشسته بودند و به دنبال در هر یک از دیگر مانند ” خدا چه ما در حال حاضر؟’ برخی از جزئی لیگ بچه ها اگر آنها زندگی می کردند در سراسر کشور یک زن و شوهر از آنها به حال خود و خانواده مجبور به درایو. آنها نیاز به کار آنها نیاز به پرداخت می شود. حتی برخی از تک بچه ها من معنی آنها بازی بیس بال. این چیزی است که آنها انجام می دهند. آنها مانند روح از دست رفته. من احساس بد برای آنها علت همه آنها می خواهند به انجام بازی بیس بال. در این زمان از سال زمانی که سیستم در حال در رفتن که سخت تنظیم به. من احساس می کنم بد برای بچه ها, همه.

“شما باید برای مقابله با آن است. آن را نمی تواند به شما چرا که اگر شما اجازه دهید آن را به شما خواهد شد. ما در آن برای مسافت های طولانی بسیار زیاد است.”

بریوز بازی آخرین بازی 12 مارس در لیکلند. MLB به حالت تعلیق عملیات که بعد از ظهر. این تیم در ابتدا برنامه ریزی شده به باقی می ماند در فلوریدا برای تمرینات, اما را آخر هفته در حالی که بهار امکانات آموزش قرار گرفتند عمیق تمیز کردن.

پس از گفتگو با بازیکنان ارتباط بازیکنان اعطا شد آزادی به بازگشت به خانه. این ایده از هر گروه تمرینات مغلوب شد. Snitker آخرین خطاب خود تیم که شنبه صبح. بازیکنان شروع به پاکسازی. Snitker و رونی در سمت چپ متعاقب آن جمعه.

“من به خانه (از فلوریدا) و واقعیت در مجموعه در محله” او گفت:. “من احساس می کنم بد برای همه در اطراف در اینجا است که کسب و کار و داشتن برای مردم غیر روحانی. یا شاید آنها یکی از افرادی است که بدست گذاشته است. من به دوستان از معدن (چهارشنبه) از لوئیزیانا و شرکت مجبور به اخراج تعدادی از مردم به دلیل در صنعت نفت این قیمت ها چه هستند و آنها نمی توانند در شغل. آن را دشوار ، وضعیت ما بد است اما وجود دارد بسیاری از مردم به انجام خیلی بدتر از ما هستند.”

Snitker لمس پایه با بازیکن خود را روز شنبه از طریق متن. او شنیده ام از هر کس و گفت: هر بازیکن خوبی انجام می دهند و تلاش برای ماندن در شکل. بعضی از آنها حتی دستور ورزشگاه صفحه اصلی. Snitker اضافه شده او فکر می کند که پدران به دست آوردن درک بیشتر برای همسران خود و برای معلمان است.

بریوز’ آموزش کارکنان ماند در ارتباط مستمر با هر بازیکن است. تبادل مربی ریک Kranitz و اغل گاو یا حشم مربی مارتی نی را توسعه داده اند یک برنامه پرتاب برای روی کوزه, تا زمانی که آنها پرتاب آنها با پیام کوتاه که جفت. Kranitz و نی می خواستم به ارائه دستورالعمل ها و پیگیری کوزه’ کار می کنند.

با بازیکنان و مربیان از هم جدا شده و هر پناه در محل آنها بدانند که بیشتر ساختار fathomable.

“آنها در حال برخورد با آن” Snitker گفت. “آنها به. آنها سیمی برای مقابله با موقعیت های شبیه به این. هیچ یک از آنها آن را دوست دارم اما آن چه ما در حال انجام در حال حاضر است. خوب بود به شنیدن از همه. واقعا وجود دارد هیچ چیز (من می توانم) دیگر از امن مراقبت از خانواده خود را. اما آن را خوب است برای رسیدن و آن را سرد به شنیدن از همه است و آنچه آنها انجام می دهند.”

Snitker نمی خواهد حدس و گمان یا اگر زمانی که این فصل می تواند به بازگشت و یا چگونه بیس بال را تدوین و فرموله کردن آن غیر متعارف برنامه. او گفت که او نه اجازه خود را به فکر می کنم در مورد آن.

“من از چیزی است که آنها به ما بگویید که به سرعت این چیزی که ما را,” او گفت:. “آن را انجام نمی دهد من هر خوب به حدس و گمان چه ifs. من نمی دانم آجیل و پیچ و مهره از این نوع از مسائل. همه فقط در حال انتظار. مردم از من خواسته اند تمام این سوالات مختلف.

“بسیاری از مردم در این کار هر روز. من می دانم که آنها در حال دردناک بیش از آنچه ifs whens و تمام چیزهای که. من فقط فکر می کنم هر زمان که ما متهور به بازی است که هر کس می خواهد واقعا هیجان زده و آماده برای بازگشت پس از آن.”

هر زمان که آن روز می آید, آن می تواند به عنوان یک شفا دهنده برای ملت است. زندگی ورزشی ” بازگشت خواهد سیگنال نقاهت کشور است که امیدوارم بدترین پشت سر ما. بیس بال گذشته عمل کرده و به عنوان یک پست-تراژدی یکی کننده در سال 2001 زمانی که 10 روز پس از 9/11, بریوز و متس گرد هم آمدند تا بازی بازی برای اولین بار در شهر نیویورک است.

هیچ پایانی برای زمان بیماری همه گیر. اما Snitker همراه با بقیه ورزش جهان مشتاق به شنیدن بعدی در زمینه سرود ملی به دلیل آنچه که آن را نمایندگی کند.

“من فکر کردم این امر می تواند یک چیز بزرگ برای کشور ما اگر ما می توانید بازی بازی بیس بال, دوباره,” او گفت:. “که موضوع اساسی. زمانی که من راه رفتن محله (مردم به من می گویند) آنها آن را از دست بیش از حد. من به کسی ” من نمی دانم که ما در حال رفتن به (شکایت) در مورد 4-1/2 ساعت Red Sox-یانکی ها بازی کنه.’ ما ممکن است به درک آنچه که ما باید خیلی بیشتر و نه چیزهای بسیاری برای اعطا.

“ما در حال دیدن چگونه شکننده زندگی – من همیشه موعظه است که شما هرگز تضمین شده فردا در هر چیزی. همین دلیل است که شما برای امروز زندگی می کنند. برخی از چیزهایی که ما در زمان داده شده, ما نمی خواهد در نظر گرفتن برای مسلم پس از رفتن را از طریق این.

“من به تماشای ‘میدان رویاها’ روز دیگر و شما گوش دادن به آنچه در جریان است که در آن نوع از بازدید خانه. من به تماشای این فیلم کمی متفاوت است. بیس بال خوبی برای کشور ما است. امیدوارم هنگامی که و اگر ما بازی را دوباره از مردم می خواهد که یک حس که همه چیز در حال بهتر شدن و ایستادن خود را. آن را خوب است برای همه نگرانی و اگر ما می توانید به بازی.”

در ضمن هر کس می خواهد سعی کنید به بهترین ها را از فقیر وضعیت. Snitker می برد تماشای بازی های قدیمی است. او reminisced مورد 23-22 فیلیز-توله در ضربات پنالتی در سال 1979. او را تماشا افسانه ای 16-زمین باز یافته امر بین آستروس و متس در سال 1986 ملی مسابقات قهرمانی لیگ سری.

Snitker می شود یک ضربه از این چیز کمی از آن روز: این بازی سبک لباس bullpens. او خندید و پخش جک Brickhouse نظر در مورد چگونه یک پارچ پرتاب شد زیرا هیچ اسلحه رادار برای ردیابی سرعت.

بریوز خواهد بود جریان مصاحبه در 5:30 p. m. روز شنبه, بخشی از تلاش های خود را برای اتصال با طرفداران در چه بوده است که ابتدا از خانه خود را به تخته سنگ. از آن خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با مدیر کل Alex Anthopolous اول baseman فردی فریمن و Snitker.

اما نمی توان آن را باز روز در حیاط. بریوز نمی تواند میزبانی Marlins. باتری آتلانتا که بوده ام پر از زندگی نمی خواهد حتی دیدن یک تاج خروس. Truist پارک باقی خواهد ماند و آنچه که از آن خواهد شد به طور نامحدود: خالی است.

“روز باز هستند, واقعا سرد” Snitker گفت. “آنها خاص است. آن را برای رفتن به متفاوت دانستن ما باید بوده است در خارج وجود دارد ، آن را برای رفتن به صفحه اصلی آمار بیشتر جمعه از آن حتی در آخرین پنج شنبه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de