آلودگی هوا باعث می شود COVID-19 کشنده تر; همه گیر به ارمغان می آورد هوای پاک

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به تاخت و تاز جوامع در سراسر جهان را به چالش کشیده است بیشتر از هر جنبه ای از زندگی به عنوان ما آن را می دانم. اما حداقل در یک منطقه تاثیر آن به نظر می رسد دو لبه. آلودگی هوا را تشدید کرده است, سلامت از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما همه گیر نیز ممکن است کمک — حداقل به طور موقت — برای تمیز کردن هوایی که تنفس می کنیم.

اخیر دانشگاه هاروارد مطالعه نشان داد که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض هوای آلوده می سازد COVID-19 کشنده تر به دلیل آلودگی بدتر عوارض ناشی از بیماری های تنفسی مانند coronavirus. در همان زمان شهرستانها در سراسر جهان گزارش کاهش آلودگی هوا که همزمان با مستندات با هدف کند کردن روند گسترش ویروس. در حالی که هر گونه سود در بهبود کیفیت هوا به احتمال زیاد موقت, کارشناسان می گویند, گرفته شده به عنوان یک کل داده ها را تقویت اهمیت کیفیت هوا و باید ارائه راهنمایی در سیاست های آینده.

این هفته Andrew R. ویلر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: این سازمان نمی خواهد تشدید کنترل بر ذرات آلودگی شناخته شده به عنوان PM2.5 — کوچک ریه آسیب رساندن ذرات در هوا که از نیروگاه های برق و اتومبیل و هواپیما و سوزش — با استناد به شواهد علمی کافی برای حمایت از یک تغییر به استانداردهای تصویب شده در سال 2012. هر چند PM2.5 سطح سقوط کرد و 39 درصد بین سال 2000 تا سال 2018 داده ها نشان داده یک چشم انداز مثبت در برخی از مناطق این کشور از سال 2016. تحت استانداردهای فعلی PM2.5 منجر به حدود 45,000 مرگ و میر در هر سال با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست.

“کیفیت هوا در مسائل آلودگی هوا مسائل و به جامعه ما عادی شود بعد از این همه گیر ما باید با در نظر گرفتن تمام مراحل منطقی برای کاهش انتشار از ما دودکش و tailpipes” گفت: Al Armendariz یک معاون مدیر منطقه ای برای باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ کمپین و سابق سازمان حفاظت محیط زیست شد. “برخی از مراحل است که گرفته شده به تازگی توسط تهمت و دولت ما را به عقب. این بدترین زمان. این مطالعه از دانشگاه هاروارد می گوید که مخالف سیاست کشور ما نیاز به زیر است.”

حامیان سازمان حفاظت محیط زیست اقدام با تاکید بر مزایای اقتصادی به کسب و کار و رهایی از مقررات بار.

ترکیب گازهای خروجی از شش مشترک آلاینده های هوا کاهش یافته و 74% از سال 1970 تا سال 2018 با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست در حالی که اقتصاد کشور افزایش 275% گفت: کنگره ایالات متحده دوستان کارتر R-Ga., یک عضو کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته.

“آنچه ما در حال انجام کار است,” او گفت:, و حفظ استانداردهای فعلی “نه تنها کار برای ادامه به بهبود کیفیت هوا, اما آن را نیز ارائه یقین به ایالات جوامع و کسب و کار است که باید مطابق با این مقررات فدرال در این بسیار زمان نامشخص است.”

بیش از تقریبا 30 سال کیفیت هوا در گرجستان بهبود یافته است. از سال 1990 تا سال 2017 مجموع انتشار گازهای گلخانه ای از شش کلید آلاینده های هوا کاهش یافته است 69% با توجه به داده ها از دولت حفاظت از محیط زیست را بدست آورد. اما مترو آتلانتا است که در میان 25 شهر با بالاترین سطح از سال دور ذرات آلودگی است. دکالب, Fulton, Gwinnett و هنری شهرستانهای هر یک از دریافت درجه عدم مقدار ازن آلودگی هوا در داده های اخیر از 2019 American Lung Association “وضعیت هوا” گزارش. آنها در میان هفت گرجستان شهرستان است که باقی می ماند در نقض استانداردهای فدرال برای ازون با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست ردیابی است.

>> عمیق تر يافته ها: پنج مترو آتلانتا شهرستانهای کسب درجه عدم برای کیفیت هوا

دانشگاه هاروارد در مطالعه ای که منتشر شد برای عموم است و تحت بررسی دقیق به این نتیجه رسیدند که حتی یک افزایش کوچک در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض ذرات PM2.5 منجر به یک افزایش بزرگ در COVID-19 مرگ و میر. محققان از دانشگاه T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل داده ها در COVID-19 کشته و سطح PM2.5 از بیش از 3000 استان ها — از جمله برخی در مترو آتلانتانمایندگی 98% از جمعیت ایالات متحده. شهرستان است که به طور متوسط فقط 1 ميکروگرم در هر متر مکعب بیشتر PM2.5 در هوا تا به حال 15 درصد افزایش در COVID-19 مرگ و میر.

در منهتن فعلی کانون گیر کاهش میانگین دراز مدت PM2.5 قرار گرفتن در معرض توسط 1 ميکروگرم در هر متر مکعب می توانست منجر به 248 کمتر COVID-19 مرگ و میر در میان مجموع 1,905 مرگ و میر از طریق 4 آوریل نوشت: مطالعه محققان.

“ما احتمالا بیشتر مطالعات در اطراف این, اما ما باید برای مدت طولانی شناخته شده است که در دراز مدت قرار گرفتن در معرض ذرات آلودگی بدتر شدن علائم بیماری ریه, افزایش استعداد ابتلا به عفونت ریه باعث حمله قلبی و سکته مغزی و در برخی موارد می تواند باعث سرطان ریه و مرگ زودرس” گفت: ژوئن Deen, مدیر ارشد, وکالت برای آمریکا ریه در ارتباط است. او گفت: در این مطالعه داده ها مفید خواهد بود در اطلاع رسانی فوری از تصمیم گیری در مورد چگونه به بهترین تخصیص منابع پزشکی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

با بحث در اطراف آلودگی هوا و COVID-19 به احتمال زیاد همچنان به عنوان سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد دستخوش 60 روز دوره نظر عمومی وجود دارد همچنین درس گرفتن از بهبود کیفیت هوا است که منجر به از پناهگاه در محل سفارشات در بسیاری از شهرستانها عمده. زمانی که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ صادر وضعیت اضطراری در مارس 14, بسیاری از مترو منطقه تعطیل. هر کس به جز ضروری کارگران خواسته شده بود به در خانه باقی می ماند که منجر به بسیاری از کارکنان از راه دور.

محدود مسافرت هوایی کمتر اتومبیل در جاده ها و کاهش مصرف انرژی کمک کرده اند ممکن است کاهش کلی سطح PM2.5 و مضر دی اکسید نیتروژن (NO2) تولید شده توسط وسایل نقلیه, نیروگاه ها و صنعت است. تاثیر افراطی در کشورهایی مانند هند و چین که بدترین آلودگی هوا در جهان است, اما حتی در آمریکا و هوا به نظر می رسد کمی پاک کن.

داده ها از سازمان فضایی اروپا نگهبان-5P ماهواره ای نشان می دهد که سطوح پایین تر از NO2 در سراسر منطقه مترو آتلانتا از مارس 11-31 در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019. هر چند پوشش ابر و عوامل دیگر است که می تواند تغییر کیفیت داده ها فیلتر شده از کامپوزیت تصاویر ایجاد شده توسط دکارت Labs, دولت, هواشناس لایحه Murphey گفت: بیشتر اطلاعات مورد نیاز به خصوص در ماه زمانی که عوامل هواشناسی به احتمال زیاد به سطوح بالاتری از تولید آلودگی است.

گرم و خشک و آفتابی راکد روز در ماه های آینده بیشتر منجر به ازن شکل گیری او گفت: نه وتر آب و هوا که مترو منطقه دیده می شود تا کنون در این سال است. باران نیز می تواند سطوح پایین تر از PM2.5. “تا آنجا که ما نظارت مستمر برای ازن و ذرات PM2.5 کسانی که نمی نشان داد هر چیزی واقعی قابل توجهی نشده است. آن را اشاره به کاهش است, اما اگر شما نگاه از هواشناسی وجود دارد خواهد بود که بسیار به هر حال” Murphey گفت.

اما برخی از کاهش تولید گازهای گلخانه ای به احتمال زیاد رخ داده است. سفر هوایی از Hartsfield-Jackson فرودگاه بین المللی یکی از عوامل عمده ای به NO2 در هوا و کاهش پروازها ممکن است کمک کرده اند را به یک کاهش در تولید گازهای گلخانه ای Murphey گفت.

آن را به Deen از مطالعه سال 2001 در بازی های المپیک 1996 هنگامی که تلاش برای کاهش ترافیک مرکز شهر منجر به کاهش در ازن و آلودگی و در نتیجه به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ آسم در دوران کودکی وقایع است. پس از آن و با دانشگاه هاروارد مطالعه در حال حاضر Deen احساس آن را روشن نگاه کنید که چگونه آلودگی هوا می تواند تاثیر سلامت.

>> آتلانتا دود هشدار: آشنایی با Code red کد رنگ نارنجی

“ما همیشه در سلامت عمومی داشتن به نقطه چگونه تاثیر از دنیای اطراف ما ممکن است بر سلامت ما منفی,” نورالدین گفت. “1996 مطالعه یک فرصت برای اشاره به نحوه اصلاح الگوهای حمل و نقل تولید می شود مزایای به سلامت عمومی است.”

Deen نگران است که سیاست های اخیر تصمیم گیری پیشنهاد شده بدون یک بررسی کامل از تحقیقات علمی و نگرانی برای سلامت عمومی است. “هنگامی که ما آمده ایم از این ما نیاز به دانستن راه ما می تواند بهداشت عمومی قوی,” او گفت:. “اگر تا به حال بوده است زمانی که علم مهم است آن است که در حال حاضر است.”

کاهش طول زمان

در سال 1970 کنگره تاسیس ملی محیط هوا با کیفیت استاندارد (NAAQS) که مجموعه ای از حداکثر مقدار مجاز غلظت ذرات معلق و آلاینده های دیگر. آژانس حفاظت از محیط زیست ایجاد شد و برای اجرای آن قوانین و مقررات در همکاری با دولت های محلی و قبیله ای مقامات. مقررات و استانداردهای به روز شده تا منعکس کننده تغییرات در فن آوری و درک ما از چه سطح آلاینده های امن هستند. آمریکایی ها در حال حاضر لذت بردن از 62 درصد آلودگی کمتر و 1.5 سال بیشتر از زندگی از سال 1970. در اینجا این است که نگاهی به کیفیت هوا در روند گرجستان از 1990-2017 برای شش کلید آلاینده های هوا:

  • مونوکسید کربن پایین 69%
  • اکسید نیتروژن — پایین 60%
  • PM2.5 (ذرات کوچک ماده) — پایین 61%
  • PM10 (ذرات بزرگتر) — پایین 51%
  • گوگرد dioxide — پایین 95%
  • ترکیبات آلی فرار — پایین 54%

منابع: گرجستان, اداره منابع طبیعی, حفاظت از محیط زیست بخش هوا کیفیت زندگی شاخص از انرژی موسسه سیاست در دانشگاه شیکاگو

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de