پرواز خطوط هوایی کاهش در پاسخ به coronavirus را تلفات در مسافران

میلیون ها نفر از مسافران در حال تلاش برای rebook یا انصراف از سفر به عنوان coronavirus دهید تماس برای جلوگیری از اختیاری مسافرتی و هواپیمایی برش پرواز در سراسر جهان است.

مسافرت های بین المللی است شدیدا محدود شده و بسیاری از مسافران نیز لغو سفرهای دیگر باعث ترافیک به سرعت در آتلانتا Hartsfield-Jackson بین المللی — فرودگاه شلوغ دنیا — و در جای دیگر پس از یک گیج کننده آخر هفته با مسافران عجله برای بازگشت از اروپا است.

اضافه کردن به سفر نگرانی مقامات روز دوشنبه گفت که امنیت غربال در Hartsfield جکسون آزمایش مثبت برای COVID-19. اداره امنیت حمل و نقل گفت: افسر گذشته مشغول به کار در ترمینال بین المللی در صبح روز 7 مارس و در حال حاضر در قرنطینه صفحه اصلی و دریافت مراقبت های پزشکی.

وقتی پرسیده شد که روز شنبه در مورد چشم انداز محدود کردن داخلی سفر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “امیدوارم ما نمی خواهد که برای انجام این کار, اما آن را قطعا چیزی است که ما صحبت در مورد در هر روز است.”

صنعت هواپیمایی گروه شرکت های هواپیمایی امریکا با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: گسترش این بیماری و محدودیت در مسافرت هوایی “داشتن یک اقدام بی سابقه و ناتوان کننده تاثیر در خطوط هوایی ایالات متحده. حامل باید شاهد کاهش چشمگیر تقاضا است که بدتر شدن روز به روز.” این گروه به نام برای کمک های مالی فدرال وام و کاهش مالیات برای شرکت های هواپیمایی.

“ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه, اما او نمی ارائه جزئیات.

آتلانتا مبتنی بر خطوط هوایی دلتا — بزرگترین حامل توسط آمریکا درآمد — در حال حاضر متوقف پرواز خود را از این راه از اروپا است و بعد توقف پروازها در تعدادی از آمریکای لاتین راه در پاسخ به محدودیت دولت وجود دارد.

بسیاری از مردم هنوز هم به reschedule سفر و برخورد با عدم قطعیت و ناکامی با آب گرفتگی خطوط هوایی خطوط تلفن و وب سایت. برخی نمی توانند از طریق دلتا را در خطوط تلفن در همه.

بن قیصر است که در اکوادور تدریس یک دوره سه هفته نگران است که آیا او قادر خواهد بود به پرواز بازگشت به ایالات متحده به عنوان برنامه ریزی شده.

“هنگامی که همه چیز شروع به رفتن وری” گفت: قیصر در اشاره به نصب قطعیت او فکر کرد که: “من نیاز به بازگشت به خانواده من است.”

بسیاری از گزینه های او برای پرواز قبلا صفحه اصلی “بودند مسخره گران است.” قیصر گفت که او خواستار محاکمه دلتا چندین بار اما نمی تواند از طریق دریافت کنید. “وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب است.”

او گفت: بسیاری از کانون از دلتا به نظر می رسید که چگونه مسافران می توانند دریافت بازپرداخت برای آینده رزرو اما “برخی از ما می خواهید به عقب بر گردیم خانه.”

برای دیگر مسافران در تلاش برای بازگشت به خانه از خارج از کشور نگرانی در مورد جمعیت در فرودگاه و در باقی مانده پروازهای هنوز عامل نیز تشدید اضطراب در زمانی که مقامات اصرار اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

زمان انتظار برای گمرک پردازش و سلامت غربالگری در Hartsfield جکسون بیش از آخر هفته نیست به عنوان بد در برخی از فرودگاه های دیگر در سراسر کشور از جمله شیکاگو اهار. اما بیشتر سلامت غربالگری برای برخی مسافران دهید به برخی از نگرانی در مورد ساخت آن را به پرواز اتصال در زمان.

زمان انتظار در Hartsfield جکسون به طور متوسط 3 تا 48 دقیقه روز یکشنبه بسته به زمان از روز است. اما در طول دوره های شلوغ چند مسافران منتظر بیش از یک ساعت و نیم.

دولت ایالات متحده را ممنوع کرده است ورود اتباع خارجی از اروپا و در حالی که آمریکایی ها سفر از اروپا به موضوع افزایش غربالگری و خواسته خواهد شد که به خود قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت. دلتا ادامه محدودی برنامه پروازهای اروپایی به آتلانتا از هاب در پاریس و لندن است.

سفر از چین نیز محدود و کشورهای دیگر در حال بسته شدن مرزهای خود را.

دلتا گفت: جمعه آن را قطع پروازها 40 درصد — بزرگترین کاهش در تاریخچه آن — و از این هفته است که از بین بردن تقریبا تمام پروازها به مقصد اروپا برای 30 روز آینده.

“در اینجا ما باید یک رویداد است که باعث کاهش در هر دو کسب و کار و اوقات فراغت…کاهش شده است در سراسر هیئت مدیره در هر دو” گفت: دلتا جمهور گلن Hauenstein زمانی که این شرکت هواپیمایی اعلام کرد قصد دارد برای کاهش پروازها در سراسر شبکه خود را.

خطوط هوایی آمریکا است که کاهش آن در پروازهای بین المللی با 75%.

ایالات خطوط هوایی دلتا دیگر رقیب اصلی برش آن پرواز 50 درصد در آوریل و مه. حتی با کسانی که کاهش این شرکت انتظار دارد که هواپیما به تنها 20%-30% کامل “و این که اگر وضع بدتر” ایالات گفت: در یک یادداشت به کارکنان یکشنبه.

راشل سوانسون, یک مسافر که در رزول و در حال حاضر زندگی در کلمبیا, S. C., رزرو قبلی بازگشت پرواز به آتلانتا از بالی, برش, ماه عسل خود را یک هفته کوتاه “از آنجا که ما مطمئن نبودند که قرار بود به اتفاق می افتد با آینده مسافرت های بین المللی.”

“ما می خواستیم به عقب بر گردیم قبل از ما گیر کردم بیش از وجود دارد. آن را فقط به نظر می رسد مانند آن را بدتر و بدتر” او گفت:. “این نوع ما را در کمی از وحشت.”

سوانسون موفق به برنامه ریزی مجدد پرواز او بود و در مسیر بازگشت به خانه دوشنبه ،

دیگران نبوده است به عنوان خوش شانس.

در دلتا برای مثال ساعت-انتظار طولانی و یا قطع یو پی اس در خدمات به مشتریان خطوط تلفن تبدیل شده اند آنقدر شدید است که دلتا درخواست مسافران به تماس با شرکت هواپیمایی مگر اینکه آنها در حال برنامه ریزی برای سفر در 72 ساعت.

“ما می دانیم که مشتریان در تلاش برای تماس با ما در حال تجربه بسیار طولانی صبر کنید بار” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه شب.

سعی کنید برای کاهش حجم تماس های دلتا در نظر گرفتن مرحله غیر معمول گفت: اگر شما خود را, پرواز شماره بلیط خود را به طور خودکار تبدیل به یک eCredit ظرف 24 ساعت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفر تا دسامبر. 31, 2020.

بسیاری از هتل رزرو می تواند لغو شود اگر آن را بیش از 48 تا 72 ساعت در پیشبرد.

AirBnB گفت: این اجازه خواهد داد که لغو و بازپرداخت برای رزرو ساخته شده در مارس 14 برای check-ins 14 مارس-آوریل 14. VRBO گفت: بازپرداخت خود را برای تعطیلات اجاره خانه هستند و بر صاحب خانه سیاست لغو و تشویق مالکان و مدیران املاک به اتخاذ انعطاف پذیر تر لغو سیاست ها و ارائه بازپرداخت برای کسانی که می خواهند به لغو.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im