هواپیمایی تقلا برای تنظیم به رها کردن در سفر به کروناویروس گسترش

Coronavirus شیوع است و باعث مسافران به لغو سفر شرکت برای کاهش سفر کسب و کار و برنامه ریزان نشست به انصراف از کنوانسیون همچنین رانندگی کردن کسب و کار برای شرکت های هواپیمایی.

آتلانتا مبتنی بر خطوط هوایی دلتا و سایر حامل آنها در پاسخ با کاهش مسیرهای waiving تغییر هزینه و وزن که آیا به mothball هواپیماهای اولیه در حالی که همچنین تلاش برای اطمینان بخشیدن به حفظ مسافران است. Hartsfield جکسون در فرودگاه بین المللی می گوید آن است که نظافت مناطق عمومی در افزایش فرکانس و هماهنگی با مقامات بهداشت عمومی.

هواپیمایی اجرائی ملاقات روز شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از nosedive در ترافیک. “در حال حاضر این ترس است که تقریبا بدتر از این ویروس گفت:” نیکلاس Calio که سر صنعت گروه شرکت های هواپیمایی امریکا با توجه به متن جلسه.

بسیاری از این رکود تا کنون است که احساس در مسیرهای بین المللی و ترافیک “سقوط کرده است” بر روی کلید آسیایی, مسیرهای با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن پس از گسترش ویروس در خارج از چین, شرکت های هواپیمایی گزارش 50% no-نشان می دهد در برخی از بازارها با درصد دو رقمی کاهش تقاضا در سطح جهان صنعت گروه گفت.

“آینده رزرو هستند و نرم شدن و حمل در حال واکنش با اقدامات مانند خدمه داده می شود مرخصی بدون حقوق انجماد از پرداخت را افزایش می دهد و برنامه ای برای هواپیما به پایه” یاتا اضافه شده است.

ایالات متحده سفر انجمن هوا دوشنبه بین المللی برای سفر به آمریکا سقوط خواهد کرد 6 درصد بیش از سه ماه آینده. موارد تایید شده بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 بسیار پایین در آمریکا از آسیا و یا اروپا اما آنها نیز در حال افزایش است.

شیکاگو ایالات هواپیمایی است که عمده حضور در آسیا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد برای کاهش پروازهای بین المللی 20 درصد و پروازهای داخلی 10٪. ایران نیز دعوت از کارکنان را داوطلبانه و بدون مزد برگ و یا کاهش می یابد, برنامه انجماد استخدام تعویق انداختن افزایش می دهد برای مدیران و خلبانان اجازه می دهد برای گرفتن یک ماه با کاهش پرداخت.

Coronavirus خرید اینترنتی نشان دهنده ناگهانی حساب برای صنعت هواپیمایی آمریکایی پس از سال ها از رشد اقتصادی موجب افزایش ترافیک و سود. آن بوده است در حدود یک دهه پس از دلتا پول از دست داده و شرکت هواپیمایی اتحاد پس از رشد به بیشترین سود در این صنعت است.

در تلاش برای کاستن از نگرانی های مصرف کننده دلتا در روز چهارشنبه گفت: waiving تغییر هزینه برای همه پروازهای داخلی و بین المللی رزرو در ماه مارس و تمام پروازهای بین المللی رزرو شده در مارس 1 برای سفر در ماه مارس.

خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و کاهش پروازها به مقصد کره جنوبی و ایتالیا. در چهارشنبه دلتا اعلام کرد آن را نیز قطع پروازها به مقصد ژاپن است. شروع شنبه دلتا عمل آن آتلانتا-توکیو پرواز تنها پنج روز در هفته به جای روزانه و کاهش پروازها در برخی از راه های از شهرهای دیگر به ژاپن است.

دلتا می تواند بازنشسته MD-88 و MD-90 هواپیما و احتمالا برخی از بوئینگ 757s یا 767s زودتر از برنامه ریزی برای کوچک کردن ناوگان خود را با توجه به پژوهش توجه داشته باشید از ریموند جیمز که میزبانی یک سرمایه گذار در کنفرانس که در آن دلتا رئیس امور مالی پل جاکوبسن صحبت کرد در روز دوشنبه.

علاوه بر این شرکت هواپیمایی می تواند کمک به برنامه های بازنشستگی و 1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری با توجه به خلاصه ای از ژاکوبسن ارائه توسط Raymond James تحلیلگر Savanthi Syth.

آتلانتا مبتنی بر حامل نیز می تواند به کاهش outlays با تشکر از سود خود را-برنامه های به اشتراک گذاری است که اجازه می دهد تا آن را به پرداخت کمتر برای کارکنان زمانی که سود پایین رفتن. و آن را به ارمغان می آورد در میلیاردها دلار از امریکن اکسپرس کارت اعتباری قرارداد درآمد است که وابسته به مشتریان سفر. کاهش در هزینه های سوخت رانده شده توسط coronavirus نیز باید کاهش ضرر و زیان است.

در حال حاضر رکود هنوز هم به نظر می رسد کنترل با نرمی داخلی هواپیمایی رزرو ظاهر می شود “قابل توجه اما نه شدید” با توجه به Syth.

در عین حال دیده می شود این است که چه مدت این کاهش در سفر گذشته خواهد شد و یا اگر آن را تعمیق اگر coronavirus شیوع باعث می شود بزرگتر تاخت و تاز در ایالات متحده به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im