AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه: ثبت نام بسته می شود با همه مردم ثبت نام پذیرفته مسابقه

در طول سنتی ثبت نام دوره از 15 مارس تا 31 مارس بیش از 45 ، 000 شرکت کنندگان ثبت نام شده از طریق آتلانتا آهنگ باشگاه قرعه کشی و عضو پورتال.

“مرتبط با: رای در حال حاضر برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه طراحی تی شرت

تعداد ثبت نام کوتاه معمولی 60,000 اما تقاضا در اخیر چالش برانگیز هفته نمایش شور و شوق مردم برای آتلانتا در ژوئیه 4 سنت است.

آتلانتا آهنگ باشگاه را پذیرفته است همه ثبت نام که باید اعمال آن از طریق سنتی قرعه کشی دوره است. تا پایان روز پنجشنبه کسانی که ثبت نام می توانید انتظار برای دریافت قرعه کشی پذیرش ایمیل در صندوق پستی خود را.

“مرتبط با: نحوه ثبت نام برای سال 2020 AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

با توجه به این سال ثبت نام اندازه آتلانتا آهنگ باشگاه پیش بینی ارائه یک دوم ثبت نام دوره نزدیک این رویداد تابستان. در آن زمان تعداد محدودی از نقاط اضافی ممکن است پر شده است. همان قوانین باشگاه سنتی مراحل ثبت نام را در محل باقی می ماند: اعضای تضمین ورود و غیر عضو می تواند وارد کنید به عنوان بخشی از قرعه کشی.

آتلانتا آهنگ باشگاه به تاریخ COVID-19 بیانیه ای را می توان یافت در اینجا. مثل همیشه, به, باشگاه, بر بهره برداری ایمن از Peachtree خواهد بود که تمرکز اصلی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de