فروش الکل در بابی داد ورزشگاه می تواند آینده

Georgia Tech آغاز خواهد شد فروش آبجو در خانه, بیس بال بازی ها بخشی از یک برنامه آزمایشی است که بررسی امکان گسترش فروش به دیگر امکانات در 2020-21 سال تحصیلی. برنامه که شروع شد و روز جمعه بازی خانگی در راس چندلر ورزشگاه را باز کند برای امکان فروش الکل در بابی داد ورزشگاه و McCamish غرفه. ورزشی بخش اعلام ساخته شده پنج شنبه.

تا این مرحله الکل فروش شده اند محدود به حق بیمه مناطق صندلی در استادیوم ها. آن شده است یک نقطه چسبیده و یا درخواست از طرفداران به طور کلی در مناطق صندلی قادر به خرید الکل. در سال های اخیر دانشگاه های سراسر کشور تبدیل شده اند بیشتر به فروش الکل در دانشگاه عرصه و استادیوم. ممکن است آخرین SEC برداشته آن لیگ ممنوعیت فروش الکل در مناطق صندلی. گرجستان منتخب به ادامه خودداری کنند. ACC هیچ سیاست در مورد فروش الکل.

حداقل هشت ACC مدارس گزارش فروش الکل در عمومی-مناطق صندلی.

فناوری برنامه آزمایشی ایجاد شد از یک cross-disciplinary گروه کاری که شامل نمایندگانی از چندین پردیس ادارات از جمله دو و میدانی حقوقی امنیت عمومی و زندگی دانشجویی. این گروه ایجاد شده تعدادی از روش های به اجرا در بازی بیس بال. آنها شامل است که خریداران باید 21 سال سن و مدرک شناسایی معتبر و معاملات و محدود به دو نوشیدنی را در یک زمان برای هر نفر مهمان ممکن است ترک ورزشگاه با یک نوشیدنی الکلی ظرف و فروش الکل به پایان خواهد رسید و پس از اتمام هفتم زمین باز یافته. برای بازی در راس چندلر ورزشگاه الکل فروش خواهد بود محدود به آبجو.

باید برنامه های اقدام به باز کردن فروش الکل برای فوتبال و بسکتبال بازی ممکن است کمک به نشانی ورزشی وزارت کمبود درآمد. در این گروه انتظار برای اجرای یک کسری بودجه از $600,000 2020 سال مالی و صندوق تعادل شروع سال مالی با کسری $3.9 میلیون نفر است. فروش الکل قطعا می تواند قابل اتکا و منبع درآمد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de