الکلی های گمنام و پنجه نرم کردن با چالش های فیزیکی فاصله

زمانی که کنوانسیون های بین المللی از الکلی های گمنام لغو شد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مشخص شد یاران تا به حال به شروع به گرفتن خلاق است.

این کنفرانس در اصل برنامه ریزی شده برای اولین آخر هفته ماه ژوئیه دیده اند حدود 50000 دیدار اعضای در دیترویت به به اشتراک گذاری تجربیات و درس های مشترک خود را در مبارزه با اعتیاد. اما محدودیت در مجامع عمومی مجبور به لغو این رویداد و همچنین جلسات هفتگی در تعداد بی شماری از جوامع است.

“ما فقط رفت, ‘Oh my God, این واقعی است. مانند این است که واقعا واقعی”‘ گفت: یکی AA عضو است که جایگزین خدمات عمومی نماینده برای منطقه 82 که در خدمت نوا اسکوشیا و نیوفاندلند و لابرادور.

“ما امیدوار بودیم که این نیست رفتن به بیش از حد طولانی و سپس ما یک ایمیل از خدمات عمومی دفتر گفت که جهان بین المللی کنوانسیون لغو شد,” او گفت:.

گروه الکلی های ناشناس اغلب ملاقات در لژیون سالن کلیسا یا سایر نشست عمومی و فضاهای. آن ساختمان ها بسته شده اند توسط مقامات بهداشت عمومی در سراسر کانادا برای کمک به کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

پیدا کردن جایگزین برای در جلسات حضوری یک چالش بوده است.

این نهفته نرم افزار زوم تبدیل به یک جایگزین محبوب به دلیل آن اجازه می دهد تا مردم را به تماس از یک خط زمین.

اما برای چند هفته اول, فیزیکی, فاصله, AA شد ارسال مختصات از آن زوم جلسات آنلاین و آنها را به روی عموم باز است که منجر به حوادث چند از آنلاین “ترول” گرافیک ارسال عکس در چت روم و یا اذیت و آزار کنندگان در راه های دیگر.

کلمه عبور را پس از تبدیل به هنجار شده است. اما غیر متمرکز در یک سازمان که در آن گمنامی مرکزی شعار آن را سخت به اندازه کافی برای بدست آوردن کلمه را در مورد جلسات آنلاین اجازه دهید به تنهایی کلمه عبور.

“من در بستر بود و من تلفن شروع به زنگ زدن و آن را متوقف نمی زنگ برای حدود سه ساعت از آنجا که مردم در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای پیدا کردن رمز عبور برای جلسات از آنجا که ما نمی باید کلمه عبور روز قبل گفت:” AA عضو که به عنوان یک سرویس نماینده او شماره ارسال شده در منطقه سایت. “که کمی منحنی یادگیری.”

چالش دیگر این است که AA کار می کند در اصل از جاذبه به جای ارتقاء.

اعضا نه تنها ناشناس باقی می ماند اما رعایت این ایده است که این سازمان باید بدون نظر خارج از مسائل. AA نیز هرگز تایید یا ارائه می دهد حمایت های مالی و یا اعتبار به هر گونه خارج از سازمان.

که باعث می شود آن را فوق العاده دشوار است تا اعلام کند که تمام جلسات منتقل شده آنلاین. حتی برای یک عضو به مصاحبه برای این مقاله آن مورد نیاز یک رای توسط کاربران محلی است که پس از آن مجبور به تایید شده توسط AA خدمات عمومی در نیویورک است.

در منطقه آتلانتیک AA رسیده به مطب و بیمارستان و مراکز سم زدایی که در آن معتادان ممکن است باد تا. اطلاعیه های خدمات عمومی نیز رفته در جامعه کابل کانال ها و ایستگاه های رادیویی.

خدمات عمومی واگذار می گوید که برای شبیه سازی اجتماعی در فرد گردهمایی زوم جلسات معمولا 30 دقیقه اولیه و مردم ماندن طولانی پس از رسمی بخشی از این نشست انجام شده است.

“ما از دست بغل کردن و دست دادن. و شما می دانید که جو همیشه به ارمغان آورد کوکی,” او گفت:. “اما ما در حال تلاش ما بهترین است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید 7 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>