همه مسافران کشتی کروز را ترک کرده اند ماریتا پایگاه نظامی

همه از نزدیک به 500 Grand شاهزاده مسافران کشتی کروز که در قرنطینه Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا را ترک کرده اند نصب نظامی ایالات متحده Health and Human Services Department پنج شنبه اعلام کرد.

بیشتر آنها به خانه بازگشت. در یک نقطه, 15 منتقل شدند به سابق هتل رادیسون دولت فدرال لیزینگ در ماریتا. هفت باقی مانده وجود دارد پنج شنبه صبح. این هتل با توجه به HHS است محفوظ برای مسافران که نیاز به جدا شود اما نه در بیمارستان بستری است.

بیشتر: پانزده نفر از مسافران کشتی کروز در قرنطینه سابق هتل در مریتا

“HHS است خوشحال به گزارش که همه Grand شاهزاده مسافران را ترک Dobbins پایگاه هوایی رزرو و خاک رس گارد ملی مرکز” HHS گفت.

از روز شنبه وجود دارد 197 همانند شاهزاده مسافران کشتی کروز از 23 متحده در Dobbins. در اوایل این ماه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 21 نفر روی عرشه کشتی کروز آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت از جمله 19 crewmembers و دو مسافر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>