همه-گرجستان MLB تیم خواهد ‘رسیدگی خود به خود توسط هر کشش’

آن را طولانی نیست قبل که آدم مراتع از گریسون مت اولسون از Parkview و چارلی Blackmon از شمال Gwinnett بازی بیس بال مدرسه بالا در Gwinnett County است. در سال 2019 هر ضربه بیش از 30 خانه اجرا می شود در لیگ های بزرگ.

مراتع در حال حاضر با Tampa Bay Rays و Blackmon از رشته کوه های راکی کلرادو ساخته شده 2019 All-Star Game. بنابراین جدید بریوز نزدیک تر خواهد اسمیت از نرتهگت در شهرستان کووتا.

سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان عالی در لیگ های بزرگ مانند قبل از هرگز, برخی برای سال های دیگران از طریق شکستن.

غول گیر شکن Posey از Lee County سابق لیگ ملی MVP و شش-زمان سابق همه ستاره. کاردینالز پارچ آدم Wainwright از Glynn آکادمی سه زمان سابق همه ستاره و دو بار Cy جوان جایزه نفر دوم. Jason Heyward هنری شهرستان Dexter فاولر از میلتون و نیک Blackburn وودستاک در حال سابق All-Stars.

چگونه بهترین گرجستان بازیکنان را به عنوان یک تیم بزرگ لیگ?

“آنها می خواهم رسیدگی خود به خود توسط هر کشش” گفت: Parkview مربی چان قهوه ای که تیم های برنده دولت عنوان در سال 2011 و 2012 با اولسون خود را به عنوان اولین baseman. “برخی از کسانی که بچه ها شده اند در لیگ و برخی از اند در لیگ تنها یک زن و شوهر از سال تاسیس خود را. شما رو All-Stars. شما رو طلا دستکش بچه ها.”

بله نرم و صاف fielers بیش از حد. اولسون برنده لیگ آمریکا دستکش طلا در پایه اول در سال 2019 و 2018 برای آرام. Posey, Blackburn, Wainwright و Heyward باید برنده دستکش طلا. بنابراین باید دوقلو مرکز fielder بایرون Buxton از Appling شهرستان و Astros حق fielder جاش Reddick از جنوب افینگهم.

این سومین از سه مقاله است که شهادت به گرجستان در حال رشد تعالی در عمده تیم حرفه ای ورزشی. هر یک شامل یک تیم همه ستاره فعال سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان در NFL, NBA یا لیگ اصلی بیس بال. یکی برای بیس بال است که در پایین این مقاله است.

گرجستان افزایش به عنوان یک بیس بال قدرت تقریبا مربوط به افزایش بریوز.

زمانی که بریوز آمد به آتلانتا در سال 1966 تنها 11 گرجستان بازیکنان در این رشته با توجه به بیس بال سنج. وجود دارد تنها 16 در سال 1991 زمانی که درخواست خود را راه اندازی خط 14 عنوان بخش.

این زمانی است که گرجستان و اقبال نیز به نظر می رسید را تغییر دهید.

“بریوز موفقیت در اوایل ’90s رفتن را از طریق این دهه ترویج بیس بال در دولت” براون گفت. “سپس شما باید شرق کاب توپ بیسبال جهان از سفر توپ به سمت و بسیاری از مردم در حال حرکت به منطقه برای بیس بال.”

سال 1999 زمانی که قهوه ای شروع مربیگری دبیرستان بیس بال این تعداد تا به حال نزدیک به دو برابر شده و به 32. با سال 2009 Parkview تا به حال سه نفر از خود را در رشته — جف Keppinger جف Francoeur و کلینت Sammons.

در سال 2019 تعداد گرجستان بازیکنان رسیده بود 56 که رتبه زیر تنها کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا در سراسر کشور. و است که می آید در زمانی که بیشتر و بیشتر در نقاط پر شده توسط بازیکنان بین المللی.

“جالبترین چیزی که در مورد تمام این نامها [گرجستان بازیکنان] است مقدار زمان آنها با هم صرف اینکه آیا در سفر توپ یا دبیرستان, بازی با و در برابر هر یک از دیگر” براون گفت. “بسیاری از آنها را در گرجستان ستاره شرق باشگاه مسابقات. من مربی آن را برای یک مدت زمان طولانی و آن را یک گام بزرگ در کشور ما است.”

در زیر آنچه یک صف شروع از گرجستان ممکن است مانند نگاه. این شامل پشتیبان گیری بازیکنان در هر موقعیت.

C – شکن Posey (Lee County)

Posey را 2019 فصل (.257-7-38) بدترین کار خود را اما 33 ساله سالن از شهرت نامزد شش-زمان-ستاره با عمر .302 متوسط است. مهارت های دفاعی خود را برجسته باقی می ماند. اگر نه فقط بازنشسته برایان مک کین را یک نقطه در این تیم است. یک دلوت فارغ التحصیل McCann هفت همه ستاره تیم. پشتیبان: Tyler گل (خجسته تثلیث)

1B – مت اولسون (Parkview)

اولسون, rising star با اوکلند در این آمار 36 صفحه اصلی اجرا می شود و طبق قرعه .267 در سال 2019. او به طور متوسط 40 خانه اجرا می شود در 162 بازی در سه فصل حرفه ای. او موفق به کسب دو طلا و دستکش در لیگ آمریکا.

2B – آدم Frazier (Oconee County)

فریزر 28 ساله کامل شد-زمان استارت در سال 2019 با دزدان دریایی پیتسبورگ و آمار .278 با 10 homers. او را بالاتر از متوسط دفاعی دوم baseman. پشتیبان گیری: Tim بکهام (گریفین)/نیکو Goodrum (Fayette County)

SS – Dansby سوانسون (ماریتا)

سابق شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب شده است بریوز’ به طور منظم shortstop سه فصل گذشته. در حال حاضر 26, سوانسون آمار .251 با یک حرفه ای-17 homers فصل گذشته. او در نظر گرفته به طور متوسط دفاعی shortstop. پشتیبان گیری: Tim بکهام (گریفین)/نیکو Goodrum (Fayette County)

3B – مایکل Chavis (Sprayberry)

Chavis به حال خوب rookie فصل سال گذشته برای Boston Red Sox. او ضربه .254 با 18 homers در 347 در خفاش. او در بازی دوم و سوم پایه برای Red Sox اما او یک سوم baseman, و است که می تواند موقعیت خود را در این تیم است. گرجستان نشده تولید واقعی تمام وقت سوم baseman پس از ری شوالیه آلبانی در 1980s. پشتیبان: Gordon بکهام (وست مینستر)

LF – Austin مراتع (Grayson)

مراتع کامل شد-زمان استارت برای اولین بار در فصل گذشته و آمار .291 با 33 homers و 89 RBI برای اشعه. او به لیگ آمریکا همه ستاره تیم به پایان رسید و 14 در MVP رای گیری. او در نظر گرفته به طور متوسط دفاعی گوشه outfielder. پشتیبان: نیک Blackburn (Woodstock)

CF – بایرون بوختن (Appling شهرستان)

Buxton در حال حاضر 26, سابق, شماره 2 به طور کلی انتخاب در پیش نویس است. شاید سریع ترین بازیکن در لیگ های عمده ای Buxton آمار .262 با 10 homers و 30 دونفره در 271 در خفاش ها در فصل گذشته قبل از توفنده به دیوار Aug. 1 کوتاه فصل خود را. او در نظر گرفته استثنایی دفاعی در مرکز صحرا نورد. او برنده دستکش طلا در سال 2017. پشتیبان: Delino DeShields (وودوارد آکادمی)

RF – Jason Heyward (Henry County), Dexter فاولر (میلتون)

این است که عمیق ترین گرجستان موقعیت تا کنون. بریوز’ نیک Blackburn و آستروس’ جاش Reddick نمی خواهد بقیه به راحتی بر روی هر نیمکت. مراتع نیز حق fielder منتقل شد به قسمت سمت چپ در این تیم در حالی که چارلی Blackmon قرار است به عنوان hitter وظیفه تعیین. که برگ Heyward که تا به حال نمونه های نجومی (.251-21-62) با توله شیکاگو. او موفق به کسب چهار طلا ، او خفاش ها به سمت چپ. فاولر یک سوئیچ-hitter وظیفه می تواند در برابر جوخه چپ دست تبادل. او ضربه .238 با 19 homers فصل گذشته به صورت سنت لوئیس کاردینالز. پشتیبان: جاش Reddick (جنوب افینگهم

DH – چارلی Blackmon (شمال Gwinnett)

Blackmon در حال حاضر 33 ضربه .314 با 32 صفحه اصلی اجرا می شود و 86 RBI برای رشته کوه های راکی کلرادو در فصل گذشته. او برنده حلاجی عنوان در سال 2017.

گرجستان به طور منظم (روی تصویر کلیک کنید برای بزرگنمایی):

SP – زاک ویلر (شرق Paulding), Brad کلر (شاخه گل و بلبل) آدم Wainwright (Glynn آکادمی), Dylan بس (میلتون), Collin McHugh (مشیت مسیحی), Edwin Jackson (شاو)

گرجستان تا به حال سه وقت شروع کوزه در 2019 – ویلر (11-8, 3.96 عصر) فیلادلفیا فیلیز Wainright (14-10, 4.19) از سنت لوئیس کاردینالز و کلر (7-14, 4.19) از کانزاس سیتی رویالز. Keller, 24, بسیار بهتر از رکورد خود به عنوان دوران خود بود 13 درصد بهتر از لیگ آمریکا به طور متوسط. در واقع هر سه بهتر از متوسط شروع. Wainwright در حال حاضر 38, سابق همه ستاره. ویلر قبلا از متس نیویورک امضا شده با فیلیز برای $118 میلیون دلار در طول پنج سال است. چهارمین استارت ممکن است دیلن بس که ساخته ام شیکاگو وایت ساکس چرخش این سال است. او تا به حال 14 شروع می شود به عنوان یک تازه کار در فصل گذشته. McHugh به اوج خود رسید و در سال 2015 با یک 19-7 رکورد است و در حال حاضر بیشتر از یک مسکن با Houston Astros. جکسون که 318 حرفه ای شروع می شود اما به احتمال زیاد خواهد شد زمین از آریزونا اغل گاو یا حشم این سال است.

نزدیک – ویل اسمیت (نرتهگت)

اسمیت به امضا رسید و در خارج از فصل با آتلانتا بریوز, تا به حال 34 موجب صرفه جویی در فصل گذشته و اولین تیم همه ستاره.

اغل گاو یا حشم – باک کشاورز (Rockdale County) طب Bedrosian (شرق کووتا) لوکاس سیمز (Brookwood), David Hale (واکر), J. B. Wendelken (جنوب افینگهم) آدم مورگان (Kell)

کشاورز به نظر می رسد در 73 بازی با دیترویت ببرها در سال گذشته در بهترین فصل است. Bedrosian به نظر می رسد در 59 بازی برای فرشتگان در لس آنجلس با یک 1.141 شلاق. هیل Wendelken و مورگان به حال جامد فصل در سال 2019 بودند و پیش بینی شده خود را باز روز فهرست اسامی. مورگان و نزدیک اسمیت خواهد بود تنها چپی در کارکنان. سیمز سابق در دور اول انتخاب شده است انتظار می رود به Cincinnati Reds’ اغل گاو یا حشم.

گرجستان کوزه (روی تصویر کلیک کنید برای بزرگنمایی):

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de