Eddie Martin و جورج واشنگتن در گرجستان دبیرستان بسکتبال مربیان با بازیکنان سابق NBA.

هر خواسته شد که به دنبال بیش از یک فرضی تیم های NBA از سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان.

تیم (فهرست زیر) شامل سابق NBA rookie از سال مالکوم Brogdon که بازی برای مارتین در آتلانتا بیشتری مسیحی و 2018 شماره 8 به طور کلی پیش نویس انتخاب Collin سکستون که بازی برای واشنگتن در Pebblebrook.

هر دو بازیکن با داشتن ستارگان فصل Brogdon به طور متوسط 16.3 امتیاز و 7.1 کمک برای ایندیانا پیسرز و خادم به طور متوسط 20.8 امتیاز برای کلیولند کاوالیرز.

دیگر گرجستان بازیکنان NBA در 12 تیم ممکن است شامل Jaylin قهوه ای بوستون سلتیکز لو ویلیامز از لس آنجلس کلیپرز اخیر در قرعه کشی انتخاب Wendell کارتر از شیکاگو بولز و کهنه مردان دوایت هاوارد از لس آنجلس لیکرز و جرثقیل نعمت از New Orleans Pelicans.

“اولین جایی که می توانم به مربی این تیم؟” مارتین در حال حاضر در Buford پاسخ در ایمیل. “من فکر می کنم این تیم می تواند بسیار رقابتی است. این یک ترکیب بزرگ از بازیکنان. (PG, SG, SF, PF, C). آن را به شما می دهد فرصت را به بازی بزرگ و یا شما می توانید انتخاب کنید به بازی کوچک است. به اندازه کافی جانبازان با ترکیبی از جوانان است.”

واشنگتن رفت و بیشتر اعتقاد داشتند این تیم ادعا می کنند برای یک کنفرانس شرق عنوان.

“من می گویند آنها را به پایان برساند قطعا در سه صفحه از شرق” در واشنگتن گفت. “کنفرانس شرق نهایی خواهد بود قطعا وجود دارد. لو و Collin خادم. Jaylen قهوه ای و مالکوم Brodgon. ترکیب تیم خواهد بود ، ما می تواند بازی و رفتن دوایت, Derrick و Wendell.”

این دومین از سه مقاله است که شهادت به گرجستان در حال رشد تعالی در عمده تیم حرفه ای ورزشی. هر یک شامل یک تیم همه ستاره فعال سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان در NFL, NBA یا لیگ اصلی بیس بال.

گرجستان حضور در NBA همیشه چنین نبوده است چشمگیر.

در سال 1970 وجود دارد تنها دو سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان در کل NBA, با توجه به basketball-reference.com. یکی بود Walt Frazier مشهور گارد نقطه NBA قهرمان نیویورک نیکز. از سوی دیگر یک جانباز مرکز به نام جیم فاکس از موسسه گوردون در Bartow. وجود دارد سه آبا بازیکنان از گرجستان ،

توسط 1980 تعداد آنها اما گرجستان هنوز هم تا به حال تنها سه وقت NBA استارت. آنها هنجار نیکسون از جنوب غربی-Macon شروع گارد در لوس آنجلس لیکرز’ 1980 قهرمان NBA; درخت رولینز از ترد شهرستان آتلانتا هاکس’ 7 پا center; و مایک میچل از آتلانتا در قیمت بالا 22-نقطه گلزن برای کاوالیرز.

سرعت برداشت تا به 1980s و 1990s با ستاره مانند جف مالون از جنوب غربی-مکن دیل الیس از ماریتا دیل دیویس از Stephens County, هوراس اعطای Hancock مرکزی و Shareef Abrud-رحیم از چرخ.

اما حتی اخیرا در سال 2010 وجود دارد تنها سه وقت NBA شروع از گرجستان — Howard با اورلاندو سحر و جادو جاش اسمیت از McEachern با شاهین و J. J. Hickson از ویلر با Cavaliers.

امروز Brogdon قهوه ای, نفع خادم و کارتر را شروع کرده اند بسیاری از بازی های خود را در این فصل است. بنابراین سابق نورکراس بازیکن جرمی بره ایندیانا پیسرز و سابق ویلای ریکا بازیکن جائه Crowder از Miami Heat. که هفت استارت.

ویلیامز اردن McRae (Liberty County) از دیترویت پیستون Kentavious کالدول-پاپ (هموند) از لیکرز و ملک بیسلی (St. Francis) مینه سوتا تیمبرولوز به طور متوسط حداقل 9.5 امتیاز بازی میآره. هوارد که به طور متوسط 7.5 امتیاز 7.4 ریباند و 12 ریباند در فقط 19 دقیقه در هر بازی نیز می آید روی نیمکت.

انتقاد اصلی این گرجستان NBA تیم ممکن است که هیچ سوپراستار. تنها بازیکن ساخته شده است که یک تیم همه ستاره است دوایت هاوارد و گذشته خود را ظاهر صورت گرفت در سال 2014.

اما آن را هنوز هم یک گروه. کارتر و خادم بودند بالا-هشت NBA پیش نویس میدارد در سال 2018 و دو مطلب بالا قرعه کشی میدارد در راه هستند. دانشگاه گرجستان گارد آنتونی ادواردز از روح القدس دبستان در آتلانتا است اجماع شماره 1 پیش بینی شده انتخاب کنید. سابق McEachern ستاره اسحاق Okoro از Auburn بالا 10 انتخاب در اکثر mock drafts و پری رخی از توماس ویل و می سی سی پی امور خارجه دیگری به احتمال زیاد در دور اول انتخاب کنید.

“این یک تفکر است, چرا گرجستان, مدرسه بسکتبال خیلی خوب است: واشنگتن گفت. “هنگامی که شما فکر می کنم چقدر خوب این بچه ها بودند مربوطه خود را در مدارس شگفت انگیز است. در حال حاضر شما سریع به جلو و نگاه خود را در NBA مشاغل, آن است که هنوز هم برای من شگفت انگیز. به فکر می کنم برخی از این بچه ها بودند در دادگاه رقابت در همان زمان در برابر یکدیگر کاملا دیوانه است.

مارتین دیده است تکامل نزدیک برای بیش از تقریبا هر گرجستان مربی. اولین بار او را سر کار مربیگری در Brookwood در سال 1981. او موفق به کسب هشت دولت عنوان در طول tenures در خدمت Norcross ، GAC و امریکاس.

“گرجستان واقعا تبدیل به یک تخت خواب” مارتین گفت. “واقعی نیست مطمئن شوید که چگونه این آمد. بازیکنان و مربیان بهتر است در حال حاضر. مثل من گفت که می توانم برای مربیگری این کار؟”

همه-گرجستان تیم در NBA (روی تصویر کلیک کنید برای بزرگنمایی):

گرجستان در NBA را از طریق زمان

در سال 1970 وجود دارد تنها دو سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان در NBA. کسانی بودند Walt Frazier از نیویورک نیکز و جیم فاکس از ققنوس. همه چیز بهبود یافته است. در اینجا برخی از پیش بینی همه ستاره شروع سپاس میان گرجستان بازیکنان در 10 سال فواصل از سال 1980:
1980: C درخت رولینز (ترد شهرستان) PF گارفیلد شنیده (اتل Kight) SF Mike Mitchell (قیمت) SG مایک گلن (Coosa) ص هنجار نیکسون (جنوب غربی-مکن)
1990: PF هوراس گرانت (Hancock مرکزی) PF/SF سام میچل (کلمبوس) SF دیل الیس (ماریتا), SG G جف مالون (جنوب غرب مکن) ص Sedale Threatt (Therrell)
2000: C دیل دیویس (Stephens County) PF Shareef Abdur-رحیم (چرخ دار) PF هوراس گرانت (Hancock مرکزی) SG Shandon اندرسون (Crim) ص چارلی بخش (توماس شهرستان مرکزی)
2010: C دوایت هاوارد (SWAC) SF جاش اسمیت (McEachern) PF J. J. Hickson (چرخ دار) ص Toney داگلاس (جنسبرو), SG, لو ویلیامز (جنوب Gwinnett)
2020: C دوایت هاوارد (SWAC) PF جرثقیل نعمت (جنوب آتلانتا) یا C/PF Wendell کارتر (سرعت آکادمی) SF Jaylen قهوه ای (چرخ دار) SG Collin سکستون (Pebblebrook) یا SG لو ویلیامز (جنوب Gwinnett) ص مالکوم Brogdon (GAC)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im