همه-گرجستان NFL تیم را ‘بسیاری از استعداد خود به دست

تصور کنید یک NFL جرم با کارفرمایی دو پشت در حال اجرا یک گیرنده تنگ پایان رسید و هر دو همزمان به سمت Pro کاسه.

پرتاب در یک نرم افزار کاسه پایان دفاعی دفاعی مقابله با cornerback و بازگشت و آن را ممکن است یک باشگاه است که می تواند برنده یک سوپر باول.

این چیزی است که یک تیم سابق گرجستان فوتبال دبیرستان تمام ستاره ها را آورده ام به یاد 2019.

“من نمی دانم وجود دارد که بسیاری از بچه ها از گرجستان گفت:” استنلی Pritchett, فوتبال, مربی سعودی کوه بالا در شهرستان دکالب و سابق Atlanta Falcons بیمارستان و نه سال NFL کهنه. “برای پیروزی در سوپر باول بستگی دارد که کادر مربیگری. اما آنها می خواهم که بسیاری از استعداد ها در دست خود.”

این اولین بار است که از سه مقاله است که شهادت به گرجستان در حال رشد تعالی در عمده تیم حرفه ای ورزشی. هر یک شامل یک تیم همه ستاره فعال سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان در NFL, NBA یا لیگ اصلی بیس بال.

همه-گرجستان تیم NFL (که در پایین این داستان) شامل NFL ستاره مانند Deshaun واتسون آلوین Kamara, نیک Chubb, Tyreek تپه و کامرون Heyward.

بیش از 125 سابق گرجستان دبیرستان بازیکنان مناسب در NFL فصل گذشته پس از آن تعجب آور نیست که یک تیم همه ستاره خواهد بود تا چرم گاومیش. اما گرجستان نیست همیشه بوده است تا برجسته در لیگ.

در سال 1996 Pritchett بود در میان 14 گرجستان بازیکنان گرفته شده در پیش نویس NFL. بود که تعداد زیادی در آن روزها. به طور متوسط در 1990s شد 11.6. متوسط است و دارای عقاید به 17.2 این دهه گذشته اوج با 30 2015. یکی از Pritchett خود سابق سعودی کوه گیرنده Breshad Perriman شد پیش نویس است که در سال.

Pritchett همچنین برای اولین بار بود NFL بازیکن از آتلانتا داگلاس بالا است. شده اند وجود دارد, پنج, پس, از جمله اولین دور میدارد جمال لوئیس و احمد “بتمن” کارول.

Pritchett گفت: در طول سال آموزش و موقعیت خاص آموزش شده اند کاتالیزور برای افزایش تعداد. Pritchett با اشاره به چند سابق NFL بازیکنان در مترو آتلانتا که مربیان مانند سابق Atlanta Falcons ستاره دفاعی پایان چاک اسمیت و نرم افزار کاسه مقابله با ویلی اندرسون.

“زمانی که من آمد در آتلانتا در ’90s ما نمی دانیم که بسیاری از بچه ها که در حال ساخت آن را به NFL” Pritchett گفت. “در حال حاضر آنها می توانید آنها را ببینید که آنها می توانید کار کردن با آنها و آن انگیزه آنها را.”

نورکراس مربی کیت معلوف این دبیرستان مربی Kamara گفت: حمله طرح و پیشرفته تر آموزش وزن را بهتر آماده گرجستان دبیرستان بازیکنان نسبت به گذشته.

“در روز جرائم تقسیم شدند-بازگشت ویر جناق که نوع از چیزی” معلوف گفت. “در حال حاضر ما در حال افشای استعداد بیشتر در راه جرائم تکامل یافته اند که در آن بازیکن می تواند ارزیابی شود در فضا. و وزن اتاق اتحادش را تغییر فقط از قدرت بدنی بیشتر به موقعیت خاص و مواد منفجره از نوع حرکات. آنها بهتر آماده برای سطح بعدی است.”

آیا به عنوان Pritchett, معلوف با اشاره به قدرت مدل نقش. زمانی که معلوف کردم نورکراس کار در سال 1999 سه نفر وجود دارد بازیکنان سابق از Gwinnett County در NFL و دو kickers. در سال 2019 بودند شش از نورکراس به تنهایی.

“ما تا به حال برخی از افراد با استعداد در سراسر نورکراس برخی در بسکتبال بیش از حد و آنها آن را ببینید” معلوف گفت. “وجود دارد که امیدواریم. آنها را دیدم که Geremy [دیویس] و حداکثر [گارسیا] شکست به لیگ و که باز بچه ها چشم. سپس شما رو آلوین. او یکی از بزرگترین شرکت. و لورنزو [کارتر]. شما خواهید دید که او در آینده قوی است.”

بر اساس 2019 فصل با قدرت شلیک تهاجمی خواهد بود قابل توجه ترین بخش از یک ستاره گرجستان تیم.

واتسون سابق گینسویل کارفرمایی است فرود آمد در نرم افزار کاسه دو فصل گذشته با Houston Texans. او می خواهم که یک جفت 1000-حیاط رسیور – مایکل گالوپ مونرو منطقه و دالاس کابوی ها و تنگ end دارن والر از شمال کاب و اظهارات اوکلند.

نرم افزار کاسه تنگ پایان Jared طبخ ممکن است در آینده روی نیمکت و نرم افزار کاسه گیرنده گسترده Tyreek تپه قهوه و Kansas City Chiefs خواهد بود شماره 2 گیرنده حداقل از نظر آماری.

نیک Chubb از هیوئیتاون و کلیولند براونز دوم شد و در NFL در عجله متری (1,494) در فصل گذشته. کریس کارسون از Parkview و سیاتل Seahawks پنجم شد (1,230) بود اما گذشت بیش Pro کاسه در احترام به Kamara.

نرم افزار کاسه تکل از گرجستان هستند اورلاندو قهوه ای از Peachtree ریج و Baltimore Ravens و ترنت قهوه ای از Westover و اظهارات اوکلند.

دیگر نرم افزار کاسه بازیکن از کشور گرجستان در سال 2019 بودند دفاعی linemen کامرون Heyward از Peachtree ریج و پیتسبورگ استیلرز دفاعی مقابله با Grady جارت از Rockdale County و آتلانتا شاهین cornerback داریوش ذبح از نیوبرانزویک و شیرها دیترویت و بازگشت مرد و گیرنده گسترده Mecole Hardman از البرت کانتی و Kansas City Chiefs.

یکی دیگر از نرم افزار کاسه, بازیکن ضربه زن به آرامی لوتز از نرتهگت و پرستاران خواهد بود یک بازی شیر یا خط به بالا به این تیم بیش از هریسون Butker وست و اشراف. هر دو از چهار ترین-دقیق kickers در NFL تاریخ است.

و تیم را قوی تر در سال های آینده. گرجستان مقابله با اندرو توماس از آکادمی سرعت, Auburn, دفاعی مقابله با جرثقیل قهوه ای از Lanier و آلاباما ایمنی خاویر مککیننی از رزول انتظار می رود که در دور اول پیش نویس NFL این ماه است. Clemson cornerback A. J. ترل از Westlake دیگری است که در دور اول طرح در برخی از پیش نویس تخته.

همه-گرجستان تیم NFL:

QB – Deshaun واتسون (گینسویل)

واتسون سابق Clemson ستاره به رهبری Houston Texans به 11-5 و 10-6 پس از اتمام دو فصل گذشته هر پایان در نرم افزار کاسه انتخاب برای او. او ایستاده بود ششم در ESPN خام مجموع کارفرمایی امتیاز (خام) برای 2019. پشتیبان: Cam Newton (Westlake).

RB – نیک Chubb (هیوئیتاون), آلوین Kamara (نورکراس)

Chubb گرجستان دوم تمام وقت منجر متهور زد برای 1,494 متری دوم — در NFL — در فصل دوم خود را به عنوان یک حرفه ای در سال 2019 که او را به دست آورده Pro کاسه دعوت. Kamara سابق تنسی بازیکن ساخته شده سوم خود را طرفدار کاسه در سه فصل با 797 متری عجله 533 دریافت, برای پرستاران نیواورلئان. پشتیبان گیری: Chris کارسون (Parkview) کنیا دریک (Hillgrove), Peyton باربر (میلتون)

WR – Tyreek هیل (قهوه), Michael گالوپ (Monroe منطقه)

تپه پنجم-انتخاب دور از غرب آلاباما در سال 2016 خواهد رفته بیش از 1000 متری از دریافت سومین مستقیم فصل با قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs اما از دست رفته چهار به طور منظم فصل بازی با یک آسیب است. او چهار بار نرم افزار کاسه بازیکن دو بار تمام نرم افزار. گالوپ دوم-سال بازیکن از ایالت کلرادو به حال یک سال برک آوت با دالاس کابوی ها با 1,107 متری دریافت تنها در 14 بازی. پشتیبان گیری: داریوش Slayton (بیشتر آتلانتا مسیحی) کریس کانلی (شمال Paulding), Breshad Perriman (سعودی کوه) Mecole Hardman (Elbert County)

TE – دارن والر (شمال کاب)

والر سابق گرجستان گیرنده گسترده بود تنها 18 پذیرایی در سه فصل اول در NFL و سپس به عنوان یک جانور در سال 2019 با اظهارات اوکلند. والر به حال 90 پذیرایی برای 1,145 متری دوم در میان تمام NFL تنگ به پایان می رسد. والر از لحاظ فنی بود و نه یک طرفدار کاسه بازیکن. او جایگزین را با نقل مکان به یک نقطه خالی توسط ستاد’ Travis Kelce وقتی کانزاس سیتی ساخته شده سوپر باول. اما والر تا به حال فقط تحت انگشت شست عمل جراحی و کاهش یافته است. یکی دیگر از گرجستان, بازیکن, Jared طبخ شمالی Gwinnett و پرستاران نیواورلئان ساخته شده NFL Pro کاسه تیم ملی پس از گرجستان تا به حال Pro کاسه در موقعیت مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه. پشتیبان گیری: Jared کوک (شمال Gwinnett), Evan Engram (Hillgrove)

C – دیوید اندروز (Wesleyan)

اندروز از گرجستان شد و سه سال استارت برای میهن پرستان جدید انگلستان که امیدوار به بازگشت به فرم فصل آینده است. او از دست رفته 2019 فصل بعد از اینکه تشخیص داده آمبولی ریوی در ماه اوت گذشته. پشتیبان: None

G – James Carpenter (Hephzibah) کامرون Erving (Colquitt County)

نجار که در آلاباما پیوست خود را در صفحه اصلی-وزارت امور خارجه تیم آتلانتا شاهین در فصل گذشته. او شده است یک نویسنده زمانی که سالم تمام نه از خود NFL فصل است. ایروین پنج سال کهنه از ایالت فلوریدا است که در تمام موقعیت در Kansas City Chiefs’ خط حمله اما به احتمال زیاد خواهد بازی گارد در این تیم است. پشتیبان: حداکثر گارسیا (نورکراس)

T – اورلاندو قهوه ای (Peachtree ریج), ترنت قهوه ای (Westover)

هر دو ساخته شده در این نرم افزار کاسه برای اولین بار در حرفه خود را در سال 2019. اورلاندو قهوه ای سابق اوکلاهما همه آمریکایی است که در فصل دوم خود را با Baltimore Ravens. ترنت قهوه ای قبلا یک کارگر ماهر از فلوریدا آمده است به خود را با اظهارات اوکلند. پشتیبان گیری: Chris هوبارد (کارور-Columbus), الیاس ویلکینسون (گرجستان جنوبی), Chuma Edoga (McEachern)

DT – Grady جارت (Rockdale County), Abry جونز (Northside-Warner Robins)

جارت سابق Clemson بازیکن و چهار سال از استارت با آتلانتا فالکونز ساخته شده نرم افزار کاسه برای اولین بار در سال 2019 پس از ثبت نام حرفه ای-اوج در کیسه (7.5) و انفرادی پردازد (38). جونز قبلا از گرجستان, بازی های برگزار شده است هفت سال NFL حرفه ای در جکسون ویل. 2019 دوم او به عنوان یک full-زمان استارت. پشتیبان گیری: استیفن استوارت (میچل County), Justin Jones (جنوب کاب)

د – کامرون Heyward (Peachtree ریج) جاستین هوستون (فرودگاه)

Heyward سابق ایالت اوهایو آمریکا بود, بهترین های نجومی به عنوان یک حرفه ای در سال گذشته در سن 30 سالگی به عنوان او بالغ بر 83 پردازد 9.0, کیسه و کیسه و 23 QB بازدید برای Pittsburgh Steelers. او به تیم اول تمام نرم افزار برای بار دوم. هوستون سابق گرجستان, بازیکن, سابق همه طرفدار خود نیز در سن 30. هر چند شاید گذشته خود را نخست هوستون به حال 11 کیسه با Indianapolis Colts در سال 2019 را بیشتر از یک NFL-بهترین 22 در سال 2014. پشتیبان گیری: Dalvin تاملینسون (Henry County) هنری اندرسون (وودوارد آکادمی)

ILB – Roquan اسمیت (Macon County), Jarrad Davis (Camden County)

اسمیت یک Butkus برنده جایزه در حالی که در گرجستان است و بالغ بر بیش از 100 تکل در هر یک از دو فصل با خرس هر چند او از دست رفته چهار بازی در سال 2019 به دلیل آسیب ها و دلایل شخصی. دیویس یکی دیگر از سابق در دور اول انتخاب کنید شروع می شود در اینجا در یک 3-4 دفاع. سابق فلوریدا بازیکن سه سال استارت با شیرها دیترویت. پشتیبان: Wesley Woodyard (لاگرانژ)

LCC – پرستون اسمیت (استفان) جوانه دوپری (Wilkinson شهرستان)

گرجستان را تولید کرده است چنین ثروت از بازیکنان در این موقعیت است که خانواده نام محلی مانند دور اول میدارد ویک بیسلی و Montez عرق به ذکر لورنزو کارتر ممکن است این تیم. بهترین خارج linebacker از گرجستان در سال 2019 احتمالا بود Smith, انتخاب دور دوم از فلوریدا در سال 2015. اسمیت چهار سال استارت که تا به حال حرفه ای-بالا 12 کیسه در سال 2019 برای Green Bay Packers, تیم جدید خود را. دوپری یک 2015 اولین انتخاب دور از کنتاکی به حال مشابه حرفه ای سال با 11.5 کیسه شخصی بهترین. او سه سال استارت برای Pittsburgh Steelers. پشتیبان گیری: لئونارد فلوید (Dodge County) اردن جنکینز (شهرستان هریس) توماس دیویس (راندولف-خاک رس)

CB – داریوش ذبح (Brunswick), Casey هیوارد (پری)

ذبح قبلا از می سی سی پی امور خارجه به تازگی از Detroit Lions ساخته شده حرفه ای, کاسه سوم فصل 2019. او هفت سال NFL veteran با 19 حرفه ای interceptions. هیوارد هشت سال pro از Vanderbilt شش سال استارتر آخرین چهار با لس آنجلس شارژر. او ساخته شده با نرم افزار کاسه در سال 2016 و 2017. Nickel back — استیون نلسون (Northside-Warner Robins). پشتیبان گیری: Rock Ya-Sin (جنوب غرب دکالب) برادلی رابی (Peachtree ریج) کنی مور (Lowndes)

S – Kevin Byard (M. L. King), کریم جکسون (Westside-مکن)

Byard شده است یک استارت خود را پس از سال 2016 rookie فصل از میانه تنسی. او تنسی تیتان بود و به نام All-Pro در سال 2017, زمانی که او به رهبری NFL با هشت interceptions. او بیشتر از یک ایمنی رایگان. جکسون 10 سال NFL جانباز از آلاباما در حال حاضر نقش قوی ایمنی پس از سالها cornerback وظیفه. او در حال حاضر با Denver Broncos پس از نه فصل با Houston Texans. پشتیبان گیری: شاون ویلیامز (اوایل County), Vonn بل (برنت)

PK – هریسون Butker (وست مینستر)

دو گرجستان kickers رتبه در چهار صفحه تمام وقت در زمینه هدف در صد. شماره 2 Butker از وست و گرجستان در 89.7 درصد است. شماره 4 ویل لوتز از نرتهگت و گرجستان دولت در 87.5 درصد است. لوتز ساخته شده NFC Pro کاسه فصل گذشته.

P – Ty طولانی (رزول)

طولانی یک تازه کار برای لس آنجلس شارژر به طور متوسط 47.0 متری در زدن توپ در 2019. او همچنین ساخته شده و هفت نفر از نه field-هدف تلاش قرار داده و 59.6 درصد از kickoffs برای touchbacks. بلند شد و احتمالا بهترین تمام اطراف لگد متخصص در NFL سال گذشته است.

LS – Josh Harris (هلنا)

یک جانباز هشت سال از Auburn, Harris, بازی های برگزار شده است در 123 بازی های حرفه ای برای شاهین.

RET – Mecole Hardman (Elbert County)

Hardman یک تازه کار از گرجستان در فصل گذشته بود که کنفدراسیون فوتبال آسیا Pro کاسه بازگشت مرد. او به طور متوسط 26.1 متری در کیکآف گرداند و 9.3 در زدن توپ را برمی گرداند. بهترین بازگشت بود 104-yarder در برابر جتز نیویورک. همچنین گسترده گیرنده Hardman تا به حال 26 جلب برای 538 متری برای قهرمانان سوپر باول.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de