‘همه ما را ترک کرده اند به امید و دعا’: مسافران سرگردان در فرودگاه توسط coronavirus

بانکوک — روسی خوابگاه مدیر والری لاجوردی گذشته سه شب خواب در طبقه مالزی فرودگاه همراه با پسر جوان پس از جنوب آسیا سازمان ملل مهر و موم شده مرزها و لغو پروازها در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

لاجوردی, 31 گفت: بیش از ده نفر گرفتار شده بودند با او در فرودگاه بین المللی شهر کوالالامپور در میان صدها نفر marooned در سراسر جهان با توجه به گزارش های رسانه ها به عنوان ویروس نقش ویران کردن با برنامه سفر.

پس از چند هفته کار داوطلبانه در یک مرکز جامعه برای پناهندگان افغان در مالزی لاجوردی گفت: او و نه ساله و پسر سوار یک سقوط هواپیمای تایلند روز دوشنبه اما فرستاده شد پس از مقامات خواسته برای آزمایش خون اثبات آنها عاری از ویروس است.

مالزی ممنوع خارجی از ورود از مارس 18.

“آنها گفتند:” شما در حال رفتن به مجبور به ماندن در اینجا. ما فکر کردیم که شاید آنها را نمی شود جدی در آغاز” لاجورد به رویترز گفت از طریق WhatsApp.

لاجوردی گفت: مردم از ویتنام و پاکستان و فیلیپین گرفتار شده بودند در کنار او. کارکنان خطوط هوایی آنها را به سه وعده غذا در روز برنج یا رشته فرنگی و مقداری آب. آنها در خواب موقت تخت از مد افتاده از مقوا و پارچه.

لاجوردی که زندگی در تایلند برای هفت سال گذشته اجرا می شود و یک خوابگاه در Koh Tao جزیره گفت که او نمی تواند به استطاعت خرید یک $3,000 بلیط به روسیه که در آن او هیچ دوستان و یا خانواده.

آنها برنامه ریزی برای اقامت تا پایان مالزی ممنوعیت خارجی ورودی در مارس 31, اما از آن زمان تمدید شده است تا تاریخ 14 آوریل. از سفارت روسیه به او گفت که آنها ممکن است به یک مرکز بازداشت مهاجرت, او گفت:.

مراقبت از

یک مالزی فرودگاه سخنگوی گفت ایران تا به حال به آنها اطلاع داد لاجوردی مشغول به کار بود با سفارت برای پیدا کردن یک راه حل است.

“لطفا مطمئن باشید که AirAsia خوب مراقبت از رفاه خود و ارائه آنها را کافی وعده های غذایی در طول این دوره دشوار” او گفت:.

یک AirAsia سخنگو گفت: ایمنی و رفاه مهمانان و کارکنان آن در اولویت است اما توصیه می شود هر رشته مسافران تماس با سفارتخانه های خود را به عنوان مهم بود “در خارج از خطوط هوایی را کنترل کنید.”

“AirAsia باقی می ماند به طور کامل سازگار با تمام ممنوعیت سفر و محدودیت در محل ناشی از COVID-19 شیوع. ما همچنان به انجام همه چیز ممکن است برای کمک به هر مهمان متاثر از اختلال در طول این وضعیت بی سابقه ای” این سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مهاجرت بخش مدیر کل Khairul Dzaimee داوود گفت: در متن پیام آنها به دنبال این مورد.

لاجوردی گفت: او پسر بوده است محزون از مقامات امنیتی ضبط خود را تنها ابزار یک توپ.

“آنها گفت:” این یک فرودگاه و یک زمین بازی’. آن را تنها سرگرمی و… در حال حاضر او فقط نشسته وجود دارد, من در تلاش برای نگه داشتن او را مشغول به بازی بازی.”

او نگرانی در مورد آنها در حال سقوط بیمار در فرودگاه.

“من نمی دانم که چگونه امن است… همه ما را ترک کرده اند این است که فقط به امید و دعا.” (گزارش شده توسط irrawaddy. گزارش اضافی توسط Rozanna David; ویرایش توسط Gareth Jones and Alex ریچاردسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>