برلین — آبشار از اتهامات علیه تولید Harvey Weinstein در حال حاضر سعی در اتهام تجاوز به عنف و تجاوز جنسی کرده است “همه چیز را تغییر داد” برای زنان در جهان فیلم, بازیگر, Sigourney Weaver گفت: در روز جمعه.

این “بیگانگان” ستاره یکی از دو منجر بازیگر نقش اول زن در “من Salinger سال” داستان یک جوان مشتاق نویسنده مربی توسط ویور را تجربه عامل ادبی است که برای اولین بار خارج از مسابقه در جشنواره فیلم برلین در روز پنج شنبه.

“من قطعا احترام به زنانی که به دادگاه رفته در برابر او و من نمی توانم تصور کنید که” او به رویترز گفت. “من فکر می کنم این تغییر همه چیز را رک و پوست کنده. شده است پرونده پس از پرونده است.”

انفجاری اتهامات علیه Weinstein و یک میزبان از دیگر ارشد در فیلم ها و دیگر رسانه های صنایع منجر به بسیاری از تقاضا ارزیابی چالش های زنان در مواجهه در محل کار.

“من سالینجر در سال” کارگردان فرانسوی-کانادایی Philippe Falardeau می تواند یکی از اوایل میوه که تغییر در اکتشاف خود را از رابطه بین یک و یک زن جوان مشغول به کار در یک محترم ادبی نیویورک آژانس که تعداد J. D. Salinger در میان مشتریان است.

“این مربی-mentee رابطه بسیار رایج برای زنان” ویور گفت. “و آن را یک داستان است که اغلب در فیلم گفته. شما باید مقدار زیادی از آمدن از سن داستان در مورد مرد جوان اما بسیار به ندرت انجام ما در این رابطه است.”

فیلم برداری در مونترال اما در اواسط 1990s نیویورک این فیلم بر اساس جوانا Rakoff این خاطرات به همین نام که بازگو سال او صرف پاسخ دادن به ایمیل فن خطاب به J. D. Salinger.

Margaret Qualley نقش Joanna که متوجه می شود در طول این دوره از سال تحت ویور استرن و شهر نیویورک لذت بردن آموزشی که بازنده دوست پسر و کار خود را به عنوان یک عامل ادبی در حال تداخل با آرمان تبدیل شدن به یک نویسنده است.

“من نمی خواستم به پروژه من نر چشم انداز و توهمات به زندگی یک زن” Falardeau گفت: در توضیح تصمیم خود را به خدمه این فیلم با زنان از جمله فیلمبردار سارا Mishara و ویرایشگر مریم Finlay.

در اواخر آموزشی, Joanna dances with سابق کمال به لحن از “رودخانه ماه” یک صحنه که نکات slyly در راه زندگی و افق از یک زن جوان در نیویورک را تغییر داده اند از روز هالی Golightly.

(گزارش شده توسط توماس Escritt)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de