اتهام سفید supremacists از شمال گرجستان را رد پیوند

سه شمال گرجستان مردان متهم به تعلق به یک سفید supremacist و از توطئه قتل یک فلوریدا County, زن و شوهر محروم بودند باند پنج شنبه پس از استناد به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

Floyd County Superior Court قاضی برایانت دورهام رد درخواست های خود را پس از یک جلسه که در آن متهمان وصله در توسط تصویری از زندان شهرستان است.

مردان — مایکل Helterbrand, 25, از دالتون; یعقوب Kaderli, 19, از Dacula; و لوقا لین, 21, نقره ای کریک — شده به اتهام شرکت در یک باند جنایتکار و توطئه برای ارتکاب قتل است. Floyd County Police محرمانه آنها اعضای “پایه” به عنوان یک خشونت سازمان است که به دنبال “ایجاد یک قومی دولت است.” یک قاضی مختلف آنها را تکذیب کرد اوراق قرضه خود را در ماه فوریه.

دادستان: اتهام گرجستان سفید supremacists برنامه ریزی برای کشتن دیگران

در اوراق قرضه خود را درخواست لین وکلای برجسته این بیماری ناشی از coronavirus COVID-19 گفت: اجتماعی فاصله غیر ممکن است در زندان است و هیچ دسترسی به مواد ضد عفونی کننده محصولات دستکش و ماسک وجود دارد. اقدامات انجام شده توسط زندان برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آنها اضافه هستند “کاملا ناکافی است.”

از زندان تا به حال هیچ مورد از COVID-19 گفت: گروهبان. آنتونی کرمر سخنگوی فلوید کلانتر ، کارکنان و زندانیان باید از ماسک و دستکش در حالی که در حال حرکت در اطراف زندان است که تعیین یک منطقه جداگانه به خانه بازداشت شدگان اگر تبدیل شدن آنها به بیمار کرمر گفت.

“ما در حال غربالگری همه کارکنان ما دو بار در هر شیفت حداقل” کرمر گفت. “ما در حال محدود کردن تماس. ما را متوقف کرده اند همه خدمات در بازگشت از زندان که در آن غیر نظامیان در آمده و از رفتن به عقب برای مشاوره یا خدمات مذهبی. همه از این انجام شده است با تصویری در حال حاضر.”

لی پاترسون منطقه وکیل برای فلوید کاهش یافته است به نظر.

این شهرستان فلوریدا مردی بود که ادعا شده هدف از قتل طرح گفت: او مطلع شد از پیوند شنوایی توسط قربانی مدافع در دفتر دادستان منطقه. اخبار اضافه شده به استرس او و همسر خود را احساس کرده و پس از مطلع شدن از طرح, او گفت:.

“چند ماه گذشته شده اند یک رشته بی پایان از صدمات,” او گفت:.

The Atlanta Journal-Constitution است خودداری نام مرد به عنوان ادعایی هدف یک توطئه توسط یک نفرت ،

به انزوای اجتماعی مورد نیاز COVID-19 گیر مرد اضافه شده بازیابی از شوک بودن هدفمند توسط یک گروه نفرت مشکل تر است. او ادعا پایه اعضای فکر می کردند که ممکن است منتشر شود.

“آنها نمی نیاز به خارج در میان,” او گفت:. “در این مورد من خوشحالم که قاضی بود و درست.”

ماه گذشته یک قاضی فدرال حاضر به مجموعه ای از اوراق قرضه برای ترجمه مرتبط توسط FBI به همان سفید supremacist ، برایان علامت Lemley جونیور وکیل ذکر ویروس و Lemley خطر ابتلا به عفونت در پشت میله های بالتیمور خورشید گزارش شده است. Lemley شده است تحت تعقیب در تفنگ اتهامات مرتبط با.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de