جایگزین برای شنیدن

Libro.fm شسته و رفته جایگزین برای شنیدن. امتیاز به نفع آن: DRM-free; kick-پشت به کتابفروشی های مستقل; اعتبارات هرگز منقضی خواهد شد; و نه متعلق به بزوس. با شنیدن ماه اول رایگان است. سوئیچینگ از شنیدن? سه نفر اول اعتبار رایگان با استفاده از کد سوئیچ. بله, آنها کتاب های کمتری از شنیدن اما انتخاب بسیار خوب کلی و فروش کتاب برخی از عناوین بزرگ به عنوان کم 69 سنت.

من تنها شکایات: هیچ ویجت برای نرم افزار و هیچ فله تخفیف هنگام خرید اعتبار.

ارسال شده توسط دابز (9 نظر تعداد) 24 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اوه. عذر خواهی من. کد سوئیچ نمی کند شما را به سه اعتبار رایگان به شما می دهد سه برای قیمت یک زمانی که شما ثبت نام.
ارسال شده توسط dobbs در 7:31 AM در آوریل 3
“عضویت در حال حاضر در دسترس تنها به مشتریان در ایالات متحده و کانادا است.”
ارسال شده توسط Zumbador در 8:41 AM در مارس 3 [2 علاقه]
کسی اینجا سعی خود را mp3 دانلود گزینه است ؟ آیا شما یک mp3 در هر فصل و یا هر کتاب ؟ در هر صورت, است mp3 metadata مفید و یا کامل ؟
ارسال شده توسط Craven یتی سوپراستار در 9:18 AM در آوریل 3
من دوست دارم که چگونه کتاب های DRM رایگان, بنابراین من می توانید گوش دادن به آنها را چگونه من می خواهم و به اشتراک گذاری آنها را با دوستان. (پلاگین برای کتابخانه سیار در آی فون به عنوان بهترین کتاب صوتی گوش دادن برنامه!)
ارسال شده توسط congen در 11:44 AM در آوریل 3
و بله به Craven یتی Superstar, mp3 محبوبیت کامل ابرداده (حتی پوشش می دهد) و بار کاملا به هر برنامه کتاب صوتی من سعی کردم.
ارسال شده توسط congen در 11:54 AM در آوریل 3
با تشکر از شما برای این کار و به ویژه با تشکر از شما برای ذکر برای حمایت از کتابفروشان مستقل. همسر من با این نسخهها کار برای یک کتابفروشی مستقل و پرداخت از Libro.fm به خصوص مفید در یک زمان دشوار است. با شنیدن Scribd و دیگران ارائه رایگان کتاب های صوتی است که به طور بالقوه برش در برابر این کتابفروشی های مستقل که واقعا نیاز به کمک.
ارسال شده توسط بن Trismegistus در 12:59 PM در آوریل 3
من شروع به گوش دادن به من برای اولین بار LIbro.fm کتاب این هفته است. 100% من ماه اول اشتراک رفت و به محلی مستقل کتابفروشی بیش از حد.
ارسال شده توسط COD در 1:04 PM در آوریل 3
من متعلق به نزدیک به یک سال هستم و کاملا از آن راضی است.
ارسال شده توسط soelo در 3:03 PM در آوریل 3
به ویژه به دلیل نام بسیار شبیه من ذکر librivox که به موازات تلاش برای پروژه گوتنبرگ که در آن هر کسی می تواند کمک ضبط دامنه های عمومی با این نسخهها کار در پروژه گوتنبرگ. آن را بزرگ!! محدود, البته, اما بسیاری از کلاسیک خواهد نسخه های متعدد از قرائت در زبان های متعدد و طولانی کار می کند ممکن است متعدد همکاران. پیدا کنم آن را به ارزش آن را به پیش نمایش های مختلف صوتی نسخه های که در دسترس نیست و این گروه کمک های سرگرم کننده را به شنیدن مختلف طول می کشد و حالات مختلف برای فصل های مختلف.
ارسال شده توسط abcanthur در 6:19 PM در آوریل 3

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im