‘همیشه نگاه در سمت روشن’: صد ساله که جان سالم به آنفلوآنزای اسپانیایی صرف COVID-19 بحران بازی دستمالی کردن

لوسی Jarratt همیشه می خواستم به یک دکتر. اما به عنوان مادر خود را به او بگویید و این بود که در دهه 1930 — تنها وجود دارد برای رفتن به یک دکتر در خانواده که برادر او بابی. یکی دیگر از برادر مانوس درگذشت در سال 1932 از سل, یک تراژدی وحشتناک, حافظه که هنوز حرکت لوسی به اشک.

پدر او پاتریک, Hennessy کشاورز بود. خانواده زندگی می کردند در سراسر جاده از یک کلیسای کاتولیک و گورستان در Bathurst, N. B. پاتریک حفر قبر برای قربانیان آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر از سال 1918. او فرزند ارشد دختر لوسی متولد شد و در 29 ژوئن 1917 یک سال قبل از اشکال آمار و واقعیت در آن صورت است که به نظر نمی رسد قابل توجه تا زمانی که شما در نظر بگیرید که لوسی, در, رسیده, قدیمی, زیبا و روحیه سن 102 در حال حاضر به سوار کردن یکی دیگر از جهانی همه گیر در خانههای ییلاقی در بالای هنسی خیابان در نزدیکی حیاط که در آن او بزرگ شده.

ما احتمالا بیشتر از ترس از آن از او است

گذشته از مصرف یک قرص در روز برای یک بیماری تیروئید بودن شنوا و مشکل را با او در حافظه کوتاه مدت, Lucy باقی می ماند قابل ملاحظه ای با هوش و به طور کامل درگیر و او unfazed با توجه به دخترش Melynda Jarratt, توسط COVID-19 شیوع.

“ما احتمالا بیشتر از ترس از آن از او است” Jarratt می گوید. “مادر من یک پزشکی وزیر 62 سال و پس از او را دیدم از آن همه است. مردم در حال مرگ و دریافت وحشتناک, تشخیص, بلکه تولد و شادی در زندگی است.”

Jarratt و خواهر و برادر او دیوید و تری شروع به مراقبت از لوسی تمام وقت پس از او به طور منظم مراقبان متوقف آمدن به خانه با توجه به این ویروس است. ترتیب در حالی که ناقص نگه می دارد تولید لحظات به یاد ماندنی اغلب در اطراف دستمالی کردن هیئت مدیره. لوسی برای همیشه رقابتی و با یک ذهن مشتاق نیست بالاتر از خیانت به اطمینان از پیروزی.

“در حال حاضر که ما در حال همه گیر در خانه دستمالی شده تبدیل به روزانه یک رقابت” Jarratt می گوید خنده. “مادر من در آن طول می کشد بسیار جدی است.” (Jarratt صحبت لوسی نمایندگی). چند سال به عقب Jarratt مصاحبه لوسی در یک کپسول زمان از انواع در آن او را برای اسرار خود را به یک زندگی طولانی است.


بخشی از لوسی Jarratt اجتماعی فاصله معمول شامل ضرب و شتم کودکان خود را در دستمالی کردن. لوسی است 102.

خانواده جزوه

لوسی متولد شد و در قبل از آنتی بیوتیک سن. سل ادعا کرد برادرش, اما او نبود تنها خانواده مصدوم. خواهر کوچکتر او دوروتی درگذشت سیاه سرفه. خواهر و برادر دیگر درگذشت از تصادم. مرگ لوسی روز نبود که از راه دور به عنوان آن امروز است.

برای او هرگز دودی و او به ندرت نوشیدنی های صرفه جویی برای سرمازدگی از Tia Maria در هر حال حاضر و دوباره. لوسی شعار که همه فرزندان او — او و همسرش سیدنی بود نه آگاه هستند که او همچنان به معتقدان است: “همیشه نگاه در سمت روشن. همین حالا وقت خود را صرف نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد از آنچه اتفاق خواهد افتاد خواهد اتفاق می افتد.”

به عبارت دیگر: آیا نمی شود ترس از زندگی پس از از دست دادن و شادی و امید همه بخشی از آن است. بد را خوب. همه یکی همیشه می توانید انجام دهید این است که با زندگی.

“این است که من عقیده” Jarratt می گوید. “من فکر می کنم آن چیزی است که نگه داشته است او زنده است.”


لوسی Jarratt, راست بازمانده از سال 1918 flu pandemic, به عنوان یک کودک در حدود سال 1920.

خانواده جزوه

که در و واقع او را از صمیم قلب دوست داشت. زمانی که لوسی لاستیک از ضرب و شتم کودکان خود را در دستمالی کردن توسط هر معنی لازم او خواهد شد یا رفتن برای یک درایو با پسر یا بازنشسته به اتاق خواب خود را به سازمان دیده بان انگلیسی, کمدی. (او همچنین به تماشای اخبار و این مقاله را می خواند.) او می خورد فرنی برای صبحانه و اذعان به ضعف برای بستنی رفتار به خصوص هر چیزی را با کارامل. گل لذت او را به عنوان نشانی از PBS برنامه تماس ماما به دلیل پزشکی زاویه و مذهبی پایه و اساس است.

“مادر من یک کاتولیک مؤمن و سر سپرده, اما او رول چشم او بیش از این ایده زنان نمی تواند کشیش” Jarratt می گوید.

به تازگی لوسی شده است تماشای انبوه برای Shut-ins در میان طولانی ترین در حال اجرا برنامه های تلویزیونی در کانادا. راهبه که در نزدیکی زندگی می کنند دیگر نمی تواند پاپ اطراف به او گفتيم. Nighttimes هستند به خصوص به ویژه در این زمان فوق العاده ای. زمانی که لوسی سر به فرزندان او پهلو او را در.

“سه نفر از ما را ایستاده در اطراف مادر من و او را نگاه کنید تا ما با او زرق و برق دار لبخند” Jarratt می گوید. “هنگامی که او از خواب بیدار او است که هنوز هم لبخند بر لب. او همیشه خوشحال برای دیدن یک روز دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im