“من هستم . . . واقعی به شما بچه ها؟”

David Sedaris در پیری به عنوان پدر رویکردهای پایان عمر خود را.
ارسال شده توسط BekahVee (5 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من فکر می کنم این کوتاه طنز توسط جیمی هوشمند: صحبت کردن به پدر.
ارسال شده توسط روری در 7:20 AM در فوریه 27
پود. این طنین انداز است برای من. پدر من بیشتر یا کمتر کاهش یافته است مرده یک روز و به زودی پس از آن ما از دست مادرم به زوال عقل وجود دارد هیچ فرصت های واقعی برای خداحافظی یا گفتن هر یک از کسانی که همه چیز شما همیشه فکر می کنم وجود خواهد داشت زمان می گویند بعد. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر Sedaris تا به حال یک رابطه پیچیده با پدر او اگر چه احتمالا بسیاری از ما پیچیده روابط با پدر و مادر ما.
ارسال شده توسط slkinsey در 7:21 AM در فوریه 27
با تشکر از ارسال این. من استفاده می شود به خواندن و لذت بردن از بسیاری از مسائل خود را, اما این مقاله او نوشت: چند سال پیش در مورد یک خواهر که خودکشی خاموش خیلی بد. من خوشحالم که من این یکی یک فرصت است.
ارسال شده توسط jquinby در 7:30 صبح در فوریه 27
.

من فکر می کردم که قبل از آن: باید آن را سخت به یک Sedaris. آنها هر یک از دیگر, اما آنها بسیاری دیگر بیش از حد.

آن را واقعا به من زده است که هوگو که به هر دلیل پدر خود را گرفته بود در برابر مایل به تمیز کردن کثافت از دیوید دختر با دست برهنه خود را.
ارسال شده توسط کنتس النا در 7:31 AM در فوریه 27 [1 علاقه]

هر کدام راه او در نظر گرفته شده این دو ضعف کلمات من آنها را در انجام پرتاب کردن این نیزه من شده است هیدرولیکی برای شصت سال گذشته. برای من پیر هستم و خودم در حال حاضر آن است که بسیار سنگین است.

من در حال انتظار برای پدر خود من به گفتن کلمات مشابه اما من فکر نمی کنم او تا به حال خواهد شد حتی اگر او نیز در پایان عمر خود را. من می خواهم او را به آنها می گویند بنابراین من بیش از حد می تواند پرتاب کردن نیزه. این واقعا بسیار سنگین است.
ارسال شده توسط اجاق گاز در 7:44 AM در فوریه 27

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>