آمازون بسته های ضروری (و امن). اما آنچه در مورد کارگران ؟

درس شی از یک بیماری همه گیر است که یک سری جدید به دنبال در COVID-19 بیماری همه گیر از طریق تاریخچه و معنای اشیاء است که آن را احاطه کرده است — همه عجیب و غریب عادی و ضروری چیزهایی که ظهور coronavirus ساخته شده است ما در مورد فکر می کنم در راه های غیر منتظره. از روزمره آیتم های خانگی به اختراعات است که تبدیل شده اند ضروری هستند اشیاء COVID-19 یاد می شود.

چقدر امن است یک بسته از آمازون ؟ منزوی به تنهایی و در انزوا مجدانه حذف از بقیه جامعه ما به شدت کاهش می یابد ما خطر عفونت وجود ندارد بسیاری از فرصت های به بیمار هنگامی که شما در حال cooped در خانه. اما یکی از آخرین بقایای باقی مانده از عادی چهره-به-چهره انسان در برخوردهای اتفاقی می افتد زمانی که یک بی ضرر به دنبال جعبه مقوایی می رسد در ما درب و همه ما طبعا نگران ایمنی از بسته های ما هنوز در حال دریافت از Amazon Prime.

است که بعد از ظهر تحویل خطرناک است ؟ می تواند حمل و نقل شود, پخش كردن, COVID-19?

پاسخ کوتاه این است: احتمالا نه. هنگامی که آن را برای اولین بار نشان داد که coronavirus می تواند تشخیص داده و بر روی سطوح از جمله پلاستیک و استیل ضد زنگ برای بیش از دو تا سه روز مردم به حق نگران. اما به عنوان جوزف G. Allen, استادیار از قرار گرفتن در معرض و ارزیابی علم در دانشگاه هاروارد روشن به تازگی در یک op-ed برای واشنگتن پست فقط به این دلیل که ویروس است که “تشخیص” به این معنی نیست که لزوما تهدیدی.

حتی اگر آمازون راننده آلوده شدند و سرفه یا عطسه به طور مستقیم بر روی بسته بندی خود را و شما آن را در زمان بلافاصله به خانه خود را به احتمال قریب به اتفاق این است که شما می تواند خوب است. “اگر شما را به اقدامات احتیاطی اساسی است” او می نویسد: “خطر از پذیرش یک بسته از یک راننده تحویل و یا بایگانی اطلاعات از یک رستوران محلی و یا از خرید مواد غذایی de minimis.”

اما در حالی که خطر مطرح شده به مصرف کنندگان با بسته باقی می ماند پایین مردم در واقع ارائه این بسته درب به درب ثابت در معرض خطر است. به عنوان آمازون ظهور به عنوان یکی از معدود مالی فاتحان در میان این همه گیر جهانی, دیدن عظیم را افزایش می دهد به آن قیمت سهام و عظیم سنبله در فروش درمان آن از کارکنان و رویکرد خود را به ایمنی محل کار مواجه شده اند موشکافی شدید و انتقاد.

سی ان ان گزارش داد در هفته گذشته که با وجود شرکت “عبارات حمایت از نیروی کار خود را” بسیاری از آمازون کارکنان اصرار دارند که رسمی پیام “همیشه نمی مطابقت با آنچه آنها دیده اند در داخل شرکت انبارهای” نگه داشتن آنها نگران “در مورد شلوغ استخدام رویدادها و جلسات آموزشی دسترسی محدود به مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و این شرکت توانایی کلی به دنبال از طریق در آن تعهدات است.”

در میان یک جهان در حال تغییر و بحران بسته شده اند هرگز بیشتر ضروری است و ما به عنوان تلاش برای تنظیم به زندگی اجتماعی فاصله و توقیف کسب و کار ما خواهد بود با تکیه بر تحویل و بیشتر و بیشتر. مردم در مقدم ساختن تحویل در مواجهه با این تهدید شده اند به درستی مورد تحسین قرار گرفته برای شجاعت خود را, اما ما باید یک تعهد به انجام همه ما می توانیم به حفظ این افراد امن است. آنها نیاز به دسترسی به ماسک و دیگر حفاظت از زمان به بهبود و سالم باقی می ماند بهتر دستمزد برای جبران خطر است.

برای کسانی از ما در خانه گیر کرده آمازون بسته باقی مانده است کاملا حیاتی است. اما حتی بیشتر مهم است که سلامت و ایمنی افرادی که آنها را به ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im