امریکا بداند

تغییر سیاست در واکنش به کروناویروس نشان می دهد که چگونه پوچ بسیاری از قوانین ما در حال آغاز خواهد شد. بیش از همه امریکا coronavirus آشکار است و یا حداقل یاد ما چقدر از معاصر آمریکا زندگی مزخرف با قدرت سازه های ساخته شده بر مجازات و ترس به عنوان مخالف به نفع ما. هر زمان که دولت یا یک شرکت benevolently خروج برخی تنبیهی تهدید به دلیل coronavirus این یک سیگنال است که هرگز وجود هر گونه دلیل خوب برای که تهدید وجود داشته باشد در وهله اول.
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis (21 کل نظرات) 23 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
Coronavirus می تواند نیروی Isp ها به رها کردن داده ها کلاه برای همیشه لطفا برای
ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش در 9:07 PM در مارس 14 [6 علاقه]
همیشه نا امید که اوباما هرگز نورد پشت هر یک از TSA امنیت تئاتر تلخه.
ارسال شده توسط octothorpe در 9:09 PM در مارس 14 [12 علاقه]
که مورد نیاز تعقیب بوش به جای handwaving او را دور و سپس تلاش برای بازسازی که قاتل fucks در تصویر با مقایسه او برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تعداد ایمیل های من از شرکت به من گفتن که چه کار بزرگی انجام می دهند در مورد کمک به کارکنان خود را دریافت نمی Coronavirus همه چیز کوتاه به جز پرداخت آنها را به ماندن در خانه آن است که فقط برآمدگی به دلیل آنچه که آنها دختران انتظار, pat در پشت برای انجام لخت لعنتی حداقل? انجام آنچه لعنتی از آنها انتظار می رود?

و این لعنتی افرادی که بحث در مورد خدا سر در گم مشارکت غنائم. آنها می خواهند یک جایزه برای هر مزخرف چیزی که آنها انجام می دهند. آنها می خواهند لعنتی مجسمه خود را در میدان شهر برای گرفتن گه و نه گرفتن آن را بر روی زشت خود را انت صورت.

در واقع آن را نشان داده آنچه بسیاری از ما شده اند عملا لعنتی فریاد ما سر برای چندین دهه مورد, و ما یک رسانه است که به طور مداوم admonishes ما برای عصبانی بودن در مورد این چیزها.

خود, خشم, جنگ عراق معترضین! خود خشم اشغال وال استریت! خود خشم DAPL معترضین! خود خشم مردم در حال مرگ از علل قابل پیشگیری و آسیا داروها! خود خشم طبقه کارگر برای داشتن امنیت اجتماعی توری برش از زیر شما را برای داشتن عملا هیچ حقوق در محل کار! خود خشم و محیط زیست ما نمی دهد یک بچه در مورد آینده این گونه از آنجا که ما ابلهانه لعنتی معتقدم که ما می توانند با استفاده از ثروت ما را به خرید ما فرزندان از یک سیاره مرده چون ما بزرگترین لعنتی کودن ها زنده است.

و این fuckers تعجب می کنم که چرا برخی از مردم “می خواهید به تماشای جهان می سوزاند.” شاید آنها باید برخی از لعنتی انعکاس خود را در سوزاندن مردم خشم و اینکه آیا جهان در حال حاضر در آتش زیرا آنها.

همچنین من به یاد داشته باشید که در آن من آن را دیدم اما من تو را دیدم چیزی در مورد یک قاضی حاکم است که تا زمانی که این بیش از همه کوچک اتهامات جنایی خواهد بود نادیده گرفته و دادگاه خواهد بود به حالت تعلیق و آنها را پس از رفتن جنایات. آن را فقط مانند بنابراین شما مردم واقعا اعتراف به این که قفل کردن غیر خشونت آمیز مجرم واقعا نمی خواهید به تغییر مقدار و ما عظیم جمعیت زندان بدون هیچ دلیل ؟ در این مورد اقدامات صحبت می کنند خیلی خیلی خیلی بلندتر از کلمات است.
ارسال شده توسط deadaluspark در 9:19 PM در مارس 14 [15 علاقه]

مرد حتی زمانی که آنها آن را دریافت لوح موفق به آن را. ناتوانی جامعه چراغ راه در این — آنها برای درخواست شده است به معنای واقعی کلمه دهه برای بسیاری از امکانات رفاهی که مدارس و محل های کار نورد بود دو روز متوجه خواهید شد هنگامی که آن آغاز شده مؤثر “به طور منظم” مردم است. اما هرگز هیچ یک زمزمه که در این مقاله است.
ارسال شده توسط Etrigan در 9:21 PM در مارس 14 [27 مورد علاقه]
من یک بار شنیده ام یک روزنامه نگار به TSA سر پوش بک در مایع محدودیت (نادر به اندازه کافی چیزی!), و پسر برگزار شد به خط که آنها تا به حال ثابت شده است که آن را غیر ممکن بود به مایع مواد منفجره با مقادیر محدود کردن مایعات و آنها اجازه می دهد که حکومت در اینجا به ماندن بگیرید. من دیده ام منتقدان اخراج به عنوان خیالی این ایده که مردم می توانند در یک سناریو عملی موفق در ساخت اين دستگاه از مواد تشکیل دهنده در یک هواپیما.

امنیت تئاتر است. من به یاد داشته باشید در مورد 2003 من در صحبت کردن به یک خلبان در یکی از, سیگار کشیدن, سالن در فرودگاه شارلوت. من از او پرسیدم برای نور; او رو به من و سپس به من توصیه کرد که من می تواند انجام یک Bic فندک از طریق امنیت غربالگری به عنوان آشکارسازهای فلزی نمی شد به اندازه کافی حساس به آن را انتخاب کنید (این بود که قبل از بدن اسکن با تکنولوژی وارد). من سعی کردم آن را در سفر بازگشت و مطمئن شوید به اندازه کافی هیچ چیز اتفاق افتاده است. اما آنها یک معامله بزرگ از توقیف آنها.
ارسال شده توسط thelonius در 9:39 PM در مارس 14

بله.

من دقیقا نمی, امیدوار, اما من می خواهم به بعد از خواندن این. با تشکر از شما.
ارسال شده توسط باطنی چیز در 9:43 PM در مارس 14 [1 علاقه]

من یک بار ساخته شده عمیقا اشتباه وحشتناک مربوط در حضور یک TSA کارمند, چرا, خود, ژل قوانین احمقانه است. از جمله بحث در مورد چگونه TATP ساخته شده است.

من واقعا خوشحال هستم که من هنوز هم رایگان و مجاز به پرواز (در حال حاضر شرایط کشور به استثنای).

… هنوز هم یک احمق قانون تاهو.
ارسال شده توسط آرامی در 9:50 PM در مارس 14 [1 علاقه]

شگفت انگیز چگونه یک بیماری همه گیر است که تهدید زندگی مردم در راه فوری می توانید قطعه را از طریق روز به روز مزخرف است که باعث می شود تا خیلی از زندگی آمریکایی.
ارسال شده توسط flamk در 10:04 PM در مارس 14 [5 علاقه]
خواهد دموکرات اولویت بندی این موضوع در طول مبارزات انتخاباتی ؟ من قطعا امیدوارم. چرا مردم فقیر مستحق پرداخت کننده تک? چرا که آنها سرفه است. که در آن است. ایران هیچ ضد استدلال به عنوان ساده و قدرتمند است.
ارسال شده توسط بیننده در 10:19 PM در مارس 14 [1 علاقه]
ادی: منظور شما به من بگویید شما می توانید کاهش درد و رنج انسان در هر زمان! ؟
راجر: نه هر زمان! تنها زمانی که سرمایه داری در بحران بود.
ارسال شده توسط ناپدید در 10:28 PM در مارس 14 [17 علاقه]
این بار که در انقلاب ساخته شده است. که تثبیت قدرت را جزئی امتیازات به امید اجتناب از اصلاحات عمده که در واقع مورد نیاز است فقط یک گام کوچک روی tumbrel به گیوتین.
ارسال شده توسط سروان. رنو در 10:28 PM در مارس 14 [3 علاقه]
من می خواهم به فکر می کنم که این لحظه ای است که ما در مجموع از خواب بیدار از سندرم استکهلم است که در ایالات متحده زندگی اما… من خوش بین نیست.
ارسال شده توسط Automocar در 10:29 PM در مارس 14 [1 علاقه]
بله اولین کاری که من کردم cntrl+F “معلول” و “ناتوانی”. هر چیزی که شما دریافت شد یا هنوز هم تکذیب کرد به ما. کاملا ریزترین ذره امیدوار است که اعتبار تا کنون تحقق هنگامی که این است که بیش از.
ارسال شده توسط colorblock sock در 10:32 PM در مارس 14 [2 علاقه]
خواهد دموکرات اولویت بندی این موضوع در طول مبارزات انتخاباتی ؟

به طور معمول آنها را اولویت بندی آن تنها به اندازهای آن را به عنوان یک بازاریابی قلاب.

به عنوان یک سیاست موضوع ؟ تماشا ندارد. آنها در حال حاضر در آغوش وضعیت موجود و خرد شده جایگزین.
ارسال شده توسط klanawa در 10:42 ب. ظ در مارس 14 [2 علاقه]

تعداد ایمیل های من از شرکت به من گفتن که چه کار بزرگی انجام می دهند در مورد کمک به کارکنان خود را دریافت نمی Coronavirus همه چیز کوتاه به جز پرداخت آنها را به ماندن در خانه آن است که فقط برآمدگی به دلیل آنچه که آنها دختران انتظار, pat در پشت برای انجام لخت لعنتی حداقل? انجام آنچه لعنتی از آنها انتظار می رود?

Equifax ایمیل من امروز.
من در برخورد با همه آنها از دو بار در سال گذشته به دلیل خریدم و تا به حال به من اعتبار unfrozen. معلوم اعتباری بزرگ است پس چرا آن را یخ زده ؟ چون Equifax دارای نشان داد آنها نمی توان اعتماد کرد با اعتبار اطلاعات.

چه توصیه آنها در مورد مرور همه این مسائل است ؟

آنها می خواستند به من یادآوری می کنند تا مطمئن شوید که من حداقل حداقل پرداخت در زمان برای هر وام. چرا که مهم بازمانده از طاعون و اقتصادی و بحران اجتماعی: پرداخت صورتحساب کارت اعتباری خود را در زمان.
ارسال شده توسط scaryblackdeath در 11:05 PM در مارس 14

آنها در حال حاضر در آغوش وضعیت موجود و خرد شده جایگزین.

شما می دانید کسانی که بد دموکرات ها تنها آنهایی که در حال حاضر پیشنهاد پرداخت فدرال به مرخصی استعلاجی سیاست درست است ؟

مانند تنها سیاست پیشنهاد شده تا کنون است که بزرگترین تاثیر مثبت برای کسانی که بیشتر از نظر مالی آسیب پذیر در آمریکا همه گیر.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 11:12 PM در مارس 14 [1 علاقه]

هر NYT پرداخت شده مرخصی استعلاجی در دموکراتها coronavirus لایحه را پوشش می دهد تنها حدود 20 درصد از کارگران است.
بزرگ کارفرمایان می تواند معاف کارفرمایان زیر 50 می توانید درخواست برای مشکلات معافیت.

Y’know که هنوز تحت پوشش نیست در این همه ؟ فروشگاه خواروبار کارگران فست فود کارگران آمازون انبار کارکنان–همه از آن را تشکیل می دهند بخش بزرگی از مردم (جدا از پزشکی) حمل جامعه از طریق این.
ارسال شده توسط scaryblackdeath در 11:19 PM در مارس 14 [2 علاقه]

من خیلی دوست دارم فدرال مرخصی استعلاجی سیاست.

اما با توجه به این که من زندگی می کنند در یک حالت اجباری به مرخصی استعلاجی سیاست من در شک و تردید هستم که فدرال یکی خواهد بود از هر گونه استفاده. دولت من نیاز به 3 روز در سال از پرداخت مرخصی استعلاجی. زمانی که من مشغول به کار در سان فرانسیسکو آن تقریبا 8 روز/سال است که مورد نیاز بودند.

توجه داشته باشید که هیچ یک از کسانی که بسیار خوب برای برخورد با 2+ هفته قرنطینه بسیار کمتر از زمان بهبودی برای باطل virus طول می کشد که بیشتر از دو هفته است.

(اما من با بهره گیری از رژه “در واقع ما دقیقا نمی نیاز است که امنیت از ویژگی های ما شده است مجبور بر شما…”)
ارسال شده توسط ErisLordFreedom در 11:19 PM در مارس 14

“چرا در جهنم باید هر دیترویت ساکن باید نگرانی خود را در مورد آب خدمات قطع شده تا کنون است ؟ نباید آب پاک مطلق سطح پایه از خدمات ارائه شده توسط یک شهر به ساکنان آن?”

شما تا به حال آن را با بادام زمینی صندلی هواپیما رو به کاهش گازهای طریق از طریق cirulation واحد است. بله, حال, خدمات, قطع کردن صاحبخانه تا زمانی که من با استفاده از قانون به آنها عمل می کنند. آه از سنگ چخماق دیو قدردانی خود را فریاد دیترویت اما به پوند لعنتی شن و ماسه ، و من فقط شروع در برش خود را به سخنرانی دراز وشدیداللحن فوتونی TP.<
Iove پف کرده Slake آگهی هر چند نوشتن در مورد شم اوه عاشق باک نمی توانید بخوانید یا به صورت رایگان ، Ok چه در آینده. چیزی که من مانند رالف لورن در boiugsee مفاهیم grandnoir.

“دولت فدرال شارژ بهره وام برای حضور در کالج ؟ خوب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دستور سازمان های دولتی که اداره وام به صرف علاقه و تعهدی برای مدت بحران است. اما چرا بر روی زمین است که دولت ما شارژ خود شهروندان علاقه به هر حال است؟”

موافقم اما آیا به این وام به خصوص زمانی که مدرسه است هل دادن آنها بله برخی از مردمی که بیش از حد. لطفا اضافه کردن یک قانون پس از آن مدافع یک اجرا برای یک.
مانند داشتن به سرقت نان. بنابراین نمی پرداخت آنها را به عقب و درو خوبی برای من بسیار نیست, “fuck em”. نرخ بهره به تنهایی usuary مرکب به اندازه کافی خوب برای من اما نپرس چرا ؟
نه زمان بندی خوب در ترکیب.

“بله آن را به خودتان در حال حاضر در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر چگونه شما ممکن است رفتار خود را تغییر دهید چه موقت تنظیمات در…” Yeahyeahyeah تفکر عمیق, هشدار در برابر ظلم و ستم است.
آن را دوست ندارم زمانی که نویسندگان دست کم گرفتن مردم را به ریختن حماقت در زمان مشکل.
مطالعه گذشته برای دیدن آینده خود را به یکی از شما امیدوارم که از, و بسیاری از آنها برای درگذشت. سازمان دیده بان به عنوان روش های قدیمی سقوط از هم جدا و این کلمات خواهد بود سرهم بند ورود تظاهرات برای یک رزومه از حروف و نیمه دل prognostication.
ارسال شده توسط clavdivs در 11:20 PM در مارس 14

مراقب باشید نیمه ماه مارس.
ارسال شده توسط clavdivs در 11:26 PM در مارس 14
ممکن است فردا یک تاریخی اجرا یا نمایش مجدد بعد در مجلس سنا
ارسال شده توسط poffin boffin در 11:37 PM در مارس 14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im