آمریکا خاکستری سنجاب: حیوانات خانگی و آفات موجودات کنتراست

در اواخر 1800s گفته حیوانات خانگی مورد علاقه (اطلس تاریک) به عنوان دیده می شود توسط بنجامین فرانکلین نامه نوشته شده در 1722 صبح عبور از مانگو (Google books) و 1851 کتاب داخلی حیوانات خانگی: عادات خود را و مدیریت (Internet Archive) یک فصل در حیوان خانگی سنجاب. جان جیمز اودوبان نوشت: در مورد مهاجر سنجاب خاکستری در این Viviparous چهارپا از آمریکای شمالیو توصیف چگونگی و زمانی که به تسخیر یک جوان سنجاب برای رام کردن. در اواخر قرن 19 آمریکا سنجاب آب گرفتگی لندن پارک. به ویکتوریایی, یاب به خطرات گونه های مهاجم, این موجودات عجیب و غریب, جذاب, حتی نوازش کن (اطلس تاریک) و دیدگاه های خود را احتمالا مطلع از آمریکایی ها که حتی پرتره از کودکان, نقاشی از جمله حیوان خانگی سنجاب (Artsy). ارسال شده توسط گه نور دزد (21 کل نظرات) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
جان براون و نه گل نشسته طرفدار الغای برده داری جان براون اواخر از هارپر فری اما stridently طرفدار برده داری جان براون of Providence, RI واقعا دوست سنجاب و حک شده همه آنها را بیش از خانه خود و به طور کلی استفاده از آنها را به عنوان یک قطعه از نجابت.
ارسال شده توسط GenjiandProust در 1:25 PM در فوریه 14 [1 علاقه]
جایزه شعر: “بازنشسته در خاکستری” توسط ماریان Longfellow (Google books).

و یک درس رئوس مطالب با لینک به منابع آنلاین: شهرنشینی شرقی سنجاب خاکستری در ایالات متحده است.

در نهایت تاریخ سنجاب در نیویورک از مجله نیویورک در مقاله ای با عنوان “بیگانه سنجاب.”
ارسال شده توسط گه نور دزد در 1:27 PM در فوریه 14 [1 علاقه]

مسلما کرکی دم arboreal موش…
ارسال شده توسط جیم در austin در 1:43 PM در فوریه 14
سنجاب بسیار کمتر در تله fandom تا آنجا که به حیوانات است که می تواند واقعا بزرگ حیوانات می شود.
ارسال شده توسط hippybear در 1:46 PM در فوریه 14
من خواندن این آیین نامه برای شهر من فقط دو هفته پیش و سنجاب ها در یک لیست به صراحت ممنوع حیوانات حق بین “غیر انسانی پستانداران” و “جبهه دندان, مارهای سمی.”
ارسال شده توسط RobotHero در 1:48 PM در 14 فوریه [2 علاقه]
اما آنها بسیار خوب برای غذا خوردن??
ارسال شده توسط chrchr در 1:57 PM در فوریه 14 [1 علاقه]
حتی اگر آنها تالارهای برای حفر کردن لامپ و خنثی کردن تلاش من برای تغذیه پرندگان سنجاب بسیار سرگرم کننده به تماشای. من به خانواده و دوستان است که ترک کردن مواد غذایی برای سنجاب و آنها می توانند تشخیص متفاوت آنهایی که می آیند به خانه خود را. من می خواهم به اشکال آنها با تظاهر به پرتاب مواد غذایی برای آنها و آنها را متوقف و آمد نزدیک تر و نزدیک تر تلاش برای گرفتن غذا. آنها استفاده می شود به طعنه زدن گربه های من در همه زمان ها با راه رفتن به سمت راست به پنجره. من فکر می کنم کسی اینجا تا به حال آنها را به عنوان دوست داشتنی زرق و این است که چگونه من فکر می کنم آنها.
ارسال شده توسط: هر جا رختی در یک طوفان در 2:00 بعد از ظهر روز 14 فوریه [2 علاقه]
سنجاب ها در یک لیست به صراحت ممنوع حیوانات حق بین “غیر انسانی پستانداران” و “جبهه دندان, مارهای سمی.”

واقعا هیچ یک از دولت کسب و کار چه کسی یا چه چیزی ما را به ما اسقف.
ارسال شده توسط GCU شیرین و پر از فیض در 2:06 PM در 14 فوریه [3 علاقه]

آقای Botanizer استخدام بسیاری از تاکتیک های به خنثی کردن دانه پرنده راهزنان اما آنها شکست هر یک. او متقاعد شده است که او در نتیجه رانندگی تکامل توسط انتخاب برای هوش و یک روز آنها خواهد بود ما اربابان.
ارسال شده توسط Botanizer در 2:28 PM در 14 فوریه [3 علاقه]
زمانی که من پسر تعمیدی بود دو یا شاید سه, او تا به حال یک کتاب در مورد بعضی از حیوانات جنگل (شاید یک خرگوش و یک رابین و ماوس) که دوستان و رفت و بر روی یک ماجراجویی با هم. در این دوره از آن آنها به طور طبیعی با یک دسته از حیوانات دیگر آنها را با صحبت و رفتار و برخورد.

زمانی که او برای اولین بار به من نشان داد که کتاب او مشتاق بود تا نشان دهد که او می دانست که صدای تمام حیوانات آنها ملاقات ساخته شده: او نشان داد برخی از قابل توجه hoots برای جغد برخی falsetto meows برای گربه ، من متعجب و متحیر به دلیل برای سنجاب او تولید این آرام خندیدن نوع صدا که من نمی تواند اتصال به سنجاب (تا حد زیادی سکوت در تجربه من با گاه به گاه آزرده chitter).

آن زمان من در حالی که برای اتصال که حیوانات کارتونی کشیده شد نوع comically و او بی وقفه به تقلید از مادر خود را از خنده به عنوان او به کمی خندیدن هر زمان که او به آن صفحه هنگامی که او در خواندن کتاب برای او.
ارسال شده توسط گلوله کمانه دار زدن بیسکویت در 2:30 PM در 14 فوریه [5 علاقه]

آنچه که با تمام زمین-سنجاب سیاه و سفید است که به طور ناگهانی نشان داد تا بیش از گذشته چند دهه? کسانی که برخی از ترسناک به دنبال جوندگان. هیچ ایده اگر آنها به عنوان خوشمزه به عنوان استاندارد گریس.
ارسال شده توسط Thorzdad در 2:46 PM در فوریه 14
سنجاب را chuckling سر و صدا. من فکر می کنم آن را بیان دلخوری.
ارسال شده توسط Kirth Gerson در 2:49 PM در فوریه 14
من به طور خلاصه به حال یک سنجاب قرمز که مادرش کشته شده بود. یک حیوان دوست داشتنی من مجموعه ای رایگان هنگامی که او به اندازه کافی. هیچ یک از ما در خانواده خواهد شد تا کنون که بیش از سنجاب جهش از یکی از سران خود را به دیگری.

که خوب نقاشی اما اشتباه Copley به وسواس شود ،

من با وسواس یک رامبراند Peale با همان احساس است که به عنوان Copley – آن را به یک نقاشی از برادر خود روبن با یک نوظهور شمعدانی. غرور و افتخار از مالکیت در صورت خود را!
ارسال شده توسط acrasis در 2:54 PM در فوریه 14 [1 علاقه]

اتحاد جیل تا کنون ساخته شده آن را بر روی آبی قبل از ؟
ارسال شده توسط evidenceofabsence در 3:13 PM در فوریه 14 [1 علاقه]
کرکی دم موش arboreal

در جنگل شاید در یک شهرستان بافت آن را بیشتر شبیه به ‘نفرت چاق کرکی دم arboreal موش. ما کاملا چربی ذخیره کردن زباله به باغ ما فقط به وجود ما (من ایستاده فقط-به-رغم-ما بخشی) و موفق به جویدن یک سوراخ از طریق ضخیم pvc به ما در سطل زباله. F****ck سنجاب.
ارسال شده توسط WaterAndPixels در 3:16 PM در فوریه 14 [1 علاقه]

زمین سنجاب سیاه و سفید: سیاه و سفید خز غالب است پس از آن مشترک جهش در حیوانات اهلی. در مناطق شهری سنجاب سیاه و سفید می تواند زنده ماندن. در مناطق که در آن شاهین مشترک آنها بسیار آشکار و خورده است.
ارسال شده توسط acrasis در 3:28 PM در فوریه 14 [1 علاقه]
من تا به حال یک کرکی دم بازدید شده است.
ارسال شده توسط nonasuch در 3:47 PM در فوریه 14 [1 علاقه]
هنگامی که سگ من درگذشت سن مادر من تسلی ناپذیر. یکی از چیزهایی که او را برداشته و خوی بودند همه سنجاب که بازگشت به حیاط ما دیگر ترس وحش استفاده می شود که به پرسه زدن وجود دارد. من هرگز فراموش نکنید بازگشت از دانشگاه و دیدن او نشسته در میز کوچک در باغ نوشیدن چای و سنجاب بر روی شانه او نیم دوجین بیشتر منتظر خود را روزانه بادام زمینی جزوه. محله سنجاب باقی مانده دوستان با مامان من برای سال های بسیاری و حتی به دست آورد خانه امتیازات.
ارسال شده توسط pleem در 3:52 PM در 14 فوریه [4 علاقه]
به جای خوابیدن در محلی سنجاب شده اند و در مورد تمام این زمستان.

من یک باغبان مشتاق بنابراین من همیشه بیشتر خوشحال تر از هر چیز دیگری توسط “باغبانی توسط سنجاب” (لامپ های حمل و نقل به مکان های تصادفی در حیاط). اما من تا به حال به اخراج یک سنجاب از اتاق زیر شیروانی از خانه سه گانه در تابستان گذشته و من شنیده مشکوک صداهای سربار فقط یک زن و شوهر از شب پیش که باعث می شود من تعجب می کنم اگر من یک بار دیگر چند پا non-اجاره-پرداخت ساکنان (با پوست).
پست شده توسط thomas j عاقلانه در 3:58 PM در فوریه 14 [1 علاقه]

من جنوب انتاریو کانادا یک شهر خوب به اندازه دانشگاه که سالانه واردات جدید دانشجویان دوره لیسانس که هیچ تجربه واقعی با سنجاب یا سنجاب به عنوان مرد بی باک و متعدد به عنوان آنهایی که ما به رخ کشیدن. در طول سال به دانش آموزان باید به تدریج ساخته شده است تا جزئی mythos و فرقه اطراف گریزان طلایی سنجاب.
ارسال شده توسط راز گنجشک در 4:43 PM در فوریه 14
من شده است با قرار دادن بادام زمینی برای آبی جیز برای نزدیک به 20 سال و پس از چند سال بالاخره دیدم یک سنجاب که بازدید گهگاه از سراسر خیابان که در آن وجود دارد کمی بیشتر درختان در محله شهری. در حال حاضر وجود دارد چند بازدید کنندگان به طور منظم از خاکستری و تله مرتب کردن و من تو را دیدم یک مقاله در روزنامه های محلی شکایت که سنجاب ها به نظر می رسد که تا حدی رها SJSU (که من زنده نیم بلوک از.) من تعجب می کنم اگر من در کمک به تغییر در جمعیت!
ارسال شده توسط tavella در 4:43 PM در فوریه 14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im