امریکا رهبر جنبش حقوق مدنی Joseph Lowery می میرد سن 98

کشیش Joseph Lowery کلیدی متحد مارتین لوتر کینگ در آمریکا جنبش حقوق مدنی دهه 1960 درگذشت روز جمعه در سن 98 پادشاه مرکز به صورت مسالمت آمیز تغییرات اجتماعی گفت: در توییتر ارسال.

“امشب بزرگ, کشیش یوسف E. Lowery انتقال از زمین به ابدیت. افکار و دعاهای ما با خانواده اش. او یک قهرمان برای حقوق مدنی یک رقیب از بی عدالتی دوست عزیز به شاه و خانواده” در این بیانیه گفت: https://bit.ly/33TaKac.

Lowery اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری, ملت, بالاترین غیرنظامی افتخار توسط باراک اوباما در سال 2009 پس از چند ماه او داده بود نیایش اوباما در مراسم تحلیف.

Lowery بود که رئیس جمهور سابق از جنوب مسیحی رهبری کنفرانس آتلانتا مبتنی بر حقوق مدنی سازمان تشکیل شده در سال 1957 توسط مارتین لوتر کینگ جونیور و دیگر رهبران به عنوان اتوبوس تحریم سراسر جنوب نشانه های عصر جدید در جنبش برابری نژادی.

Lowery خدمت 20 سال به عنوان رئيس جمهور از جنوب کنفرانس رهبری مسیحی که نقش مهمی در شکستن تفکیک قبل از پله پایین در سال 1998 است. او بازنشسته شده بود از منبر در سال 1997. اما او تا به حال ادامه کار برای برابری نژادی به خود 90s.

(گزارش شده توسط Sangameswaran S در بنگلور ویرایش توسط شری Navaratnam & Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>