آمریکا کوچک سینما ترس coronavirus می تواند به معنای آخرین تصویر نشان می دهد

لس آنجلس — اعضای Bagby خانواده را اداره سینما در ایالات متحده در شهرها برای چهار نسل. با شیوع کروناویروس اجبار آنان به 400 صفحه نمایش برای رفتن تیره به طور نامحدود برخی از آنها نگران هستند که اجرا می تواند به پایان رسیده است.

خانواده میسوری بر اساس شرکت خود را بسته 50 B&B تئاتر مکان در هفت متحده در این هفته و اعمال آن برای اولین بار اخراج تا کنون موثر بر 1,980 کارگران است.

“ما شده است در اطراف از سال 1924” B&B اجرایی باب Bagby در مصاحبه ای گفت:. “ما امیدواریم که ما می تواند همچنان به اطراف, اما ما یک کمی می ترسم در حال حاضر.”

جهانی شیوع کروناویروس قرار داده است بزرگترین فشار بر سینما در این صنعت 115 سال سابقه. بسیاری از سالن های تئاتر در ایالات متحده و بسیاری در سراسر جهان در حال بسته برای کمک به جلوگیری از رمان coronavirus از گسترش.

اپراتورهای مطمئن نیستید که آنها را قادر به سوئیچ در خیمه چراغ دوباره. برخی ابراز نگرانی که آنها ممکن است قادر به بازگشایی در همه اگر خاموش همچنان برای ماه می باشد. تئاتر کسب و کار در حال حاضر مواجه شد رقابت از جریان خدمات مانند Netflix, Inc.

سایت Deadline Hollywood تخمین زده است که در ایالات متحده و کانادا جعبه دفاتر می تواند از دست دادن 2 میلیارد دلار اگر تئاتر باقی مانده بسته ها تا پایان ماه مه هر چند از آن اشاره کرد که برخی از منابع صنعت بر این باورند که می تواند جبران بعد از آن در سال.

به کمک تئاتر ماندن حلال, انجمن ملی تئاتر صاحبان در یکشنبه خواست کنگره آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به ارائه مزایای مالیاتی و دیگر کمک های اضطراری.

صنعت استخدام بیش از 150 ، 000 نفر در ایالات متحده این گروه گفت: از فروشندگان بلیط به projectionists امتیازات کارگران و خدمه تمیز کردن.

تئاتر صاحبان در زمان غرور در باز ماندن در طول بحران های قبلی از جمله جنگ جهانی دوم و پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات و ارائه یک استراحت از مشکلات است. به علاوه فیلم کسب و کار به طور معمول باقی مانده سالم در طول رکود اقتصادی زمانی که مردم به دنبال یک نسبتا ارزان شکل از سرگرمی است.

“این اولین بار است که ما تا به حال به صورت توده اخراج در صنعت ما” گفت: Brittanie Bagby, که در خدمت به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور در B&B تئاتر در کنار خواهرش بابی و برادر براک. “قلب ما در حال شکستن است.”

در حالی که هیچ بلیط های فیلم و یا امتیازات به فروش می رسد اپراتورها هنوز هم مجبور به پرداخت صورتحساب برای اجاره مسکن آب و برق و هزینه های دیگر.

علامت o’meara صاحب دانشگاه مرکز تئاتر و سینما هنر تئاتر در Fairfax, ویرجینیا گفت که او سعی خواهد کرد برای مذاکره شرایط جدید برای پرداخت اجاره بها با صاحبخانه خود برای کمک به از طریق coronavirus بحران است.

“اگر این شش ماه من نمی دانم اگر من می توانید آن را شش ماه و بدون هر گونه کسب و کار” o’meara گفت. “من امیدوار هستم برای دو تا سه ماه به چرخش می کند.”

بزرگ سینما گروه مبارزه بیش از حد

حتی بزرگترین تئاتر زنجیر تحت فشار هستند.

Cineworld Group Plc که در عمل 9,500 تئاتر در سراسر جهان از جمله 7000 در ایالات متحده گفت: بدترین سناریو خواهد بود بسته شدن تئاتر به مدت سه ماه. اگر که اتفاق افتاده است این شرکت گفت: این می تواند قادر به ایجاد بدهی های خود را پرداخت.

زمانی که تئاتر را دوباره باز آنها صورت هزینه های چنین به عنوان جایگزینی تمام شده غذا و آب نبات و نوشابه. یکی از B&, B, محل سکونت دریافت کرده بود و فقط یک $3,000 مواد غذایی حمل و نقل است که با توجه به کارکنان به دلیل آن که رفته بد در طول بسته شدن.

فراتر از آن است که چالش آن است که معلوم نیست زمانی که تئاتر را تازه فیلم را نشان می دهد.

استودیوهای هالیوود به تعویق افتاد فیلم های بسیاری که شد برای اولین در هفته های آینده از جمله والت دیزنی با همکاری حماسه ماجراجویی “مولان” و مارول در فیلم “بیوه سیاه” که قرار است به پا زدن کردن سودآور فیلمهای تابستان فصل در مارس 1. تاریخ انتشار برای کسانی که فیلم در حال حاضر ناشناخته است.

علاقمندان به سینما نیز ممکن است تمایلی به بازگشت به جمعیت حتی زمانی که مقامات می گویند که آن را بی خطر است.

اپراتورها گفت: آنها در تلاش برای ارائه کمک مالی به کارکنان در طول تعطیلی و تئاتر انجمن اعلام کرد که 1 میلیون دلار به صندوق کمک به کارگران آواره.

بسیاری در صنعت امیدوار هستند moviegoing را ببینید تجدید حیات پس از محدودیت ها برداشته و افرادی که ماندن در منزل و بازگشت به فعالیت های روزمره.

“من بسیار با اعتماد به نفس صنعت گزاف گویی خواهد شد” گفت: هارون دونالدسون که با همسر خود صاحب تنها-صفحه نمایش دریاچه تئاتر در کلییر لیک, Iowa. “هنگامی که ما اجازه رفتن به عقب وجود دارد خارج وجود دارد من امیدوارم که مردم در حال رفتن به واقعا لذت بردن از بودن خارج و آنها را به رفتن به سینما بیشتر است.”

در ضمن این Bagby خانواده به دادگاه تجدید نظر به مجلس برای کمک به نگه داشتن تئاتر شناور اشاره کرد که محلی فیلم خانه یک منبع اصلی سرگرمی در بسیاری از شهرهای کوچک و شالوده فرهنگ آمریکایی است.

“شعار ما این است که” آوردن هالیوود به زادگاه خود,'” بابی Bagby گفت. “بلند مدت من واقعا امیدواریم که ما می توانیم به عقب باز در آن جوامع است. این یکی از راه های ما مردم را امیدوار به بالا.” (گزارش شده توسط لیزا Richwine; ویرایش توسط بیل Tarrant و سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im