در میان coronavirus بحران اسرائیل تلاش می کند برای حل سیاسی گره

اورشلیم — اسرائیل بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز یکشنبه پیشنهادی شش ماه “اضطراری دولت” برای مقابله با کروناویروس بحران و پایان دادن به بن بست سیاسی این کشور و سوم کشیده شد در کمتر از یک سال.

با نتانیاهو در مواجهه با اتهامات جنایی در سه مورد فساد – محاکمه او قرار بود برای شروع روز سه شنبه – سیاسی رقبای بازیگران سرعت داشتن در انگیزه های خود را.

جناح راست حزب لیکود رهبر این پیشنهاد را به او اصلی سیاسی رقیب سابق نیروهای مسلح رئیس Benny Gantz از میانه آبی و سفید حزب به عنوان رئيس جمهور اسرائیل آماده شد برای انتخاب یک نامزد در این هفته سعی کنید برای قرار دادن با هم یک ائتلاف حاکم.

نه نتانیاهو و نه آبی و سفید برنده کرسی های کافی را در پارلمان در مارس 2 انتخابات برای تضمین حاکم اکثریت خود به خود و یا با حمایت از پتانسیل شرکای ائتلاف.

نتانیاهو گفت در توییتر که “اضطراری ملی دولت … led توسط من” را – بر خلاف اسرائیل در زمان دولت موقت – قادر خواهید بود به تصویب یک بودجه و “تصمیمات دشوار” در “بین المللی و ملی بحران است.”

اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر همچنین پیشنهاد کرد که به عنوان یک جایگزین برای شش ماه دولت او و Gantz می تواند پیوستن به نیروهای در چهار سال “وحدت” مدیریت”. تحت این طرح نتانیاهو خواهد بود نخست وزیر برای دو سال اول و Gantz پس از آن را بیش از.

Gantz نشانه های او باز به یک دولت وحدت اما شک و تردید در نتانیاهو نیت واقعی. شد نتانیاهو صادقانه در پیشنهاد خود او ارسال خواهد تیم مذاکره کننده به آبی و سفید به جای طرح را از طریق رسانه های اجتماعی, Gantz توییتی.

“هنگامی که شما در حال جدی ما بحث” Gantz نوشت.

نتانیاهو شده است رهبری اسرائیل دشوار پاسخ به شیوع کروناویروس و همچنین چهره یک نبرد قانونی بیش از فساد که او را انکار می کند.

محاکمه او که بوده است با توجه به شروع در 17 مارس به تعویق افتاد و در روز یکشنبه تا مارس 24 با توجه به کروناویروس بحران است.

اسرائیل پرزیدنت رئوبن ریولین شروع به مشورت با نمایندگان کنست احزاب در روز یکشنبه و به نام دولت — یا دائمی وحدت دولت و یا موقت اضطراری کابینه – به تاسیس شود به سرعت.

“ما باید ایجاد یک دولت به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منجر خواهد شد که مردم ما در این مجموعه زمان. ممکن است که چنین دولتی نیاز به ترتیبات موقت برای چند ماه آینده اما من شک ندارم که این چیزی است که مردم انتظار آن رهبر در این زمان” Rivlin گفت.

(نوشتن توسط جفری هلر; ویرایش توسط Maayan Lubell و کیرستن داناون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de