در میان همه گیر گرجستان مصرف کنندگان می تواند حساب های بانکی هانه

فقط روز قبل از قضایی اضطراری به منظور متوقف دادگاه در دولت گرجستان مصرف کننده دادستان دیوید Addleton تا به حال به عمل سریع را امتحان کنید برای کمک به یک زن که او را دیدم چک به طور ناگهانی ناپدید می شوند از حساب بانکی خود را.

زن کارفرما دستور داده شده بود توسط مکن-Bibb دادرس دادگاه برای چاشنی زدن به او دستمزد را برای برخی از پرداخت بدهی وام دانشجویی.

در ضمن coronavirus گسترش در سراسر گرجستان و شوهر او در مورد از دست دادن شغل خود.

“من بسیار نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به او اگر این پول رفته بود” Addleton گفت.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش سطح اضطراب به ارتفاعات جدید برای مصرف کنندگان خالی از سکنه بدهی های خود را.

فدرال Coronavirus کمک های امدادی و امنیتی (مراقبت) عمل به قانون امضا مارس 27 طراحی شده است برای ارائه یک تور ایمنی برای کارگران در طول بیماری همه گیر. در حالی که قانون می گوید محرک پرداخت نمی شود کشف و ضبط برای جبران بدهی های بسیاری برای فدرال یا ایالتی با چند مورد استثنا آن است که سکوت در موضوع garnishments برای بدهی های مانند کارت های اعتباری پرداخت نشده, سلامت, مراقبت از صورت حساب قصور وام های دانشجویی و دیگر پول بدهکار به طلبکاران.

که برگ دهها هزار نفر از مصرف کنندگان در معرض اقدامات است که می تواند تهدید معیشت خود مصرف کننده طرفداران می گویند.

“محرک اقتصادی در نظر گرفته شده برای کمک به حفاظت از مردم از عواقب فاجعه بار در طول زمانی که کشور ما مبتلا به یک بیماری همه گیر” گفت: مرا بلوک یک وکیل در کمک های حقوقی در آتلانتا. “در عین حال من می دانم که مردمی که در اغلب نیاز است که محرک هستند در برخی موارد مردمی که محرک پولی است که گرفته شده برای بازگشت بدهی.”

بدهی مجموعه پرونده های حقوقی در حال افزایش است

بدهی ادعا را تبدیل به رایج ترین نوع از پرونده های مدنی در بسیاری از حوزه های قضایی, با توجه به یک گزارش جدید منتشر شده توسط خیریه پیو اعتماد. در سال 2013 بدهی ادعا می کند ساخته شده یک چهارم پرونده های مدنی نسبت به یک در نه در سال 1993 گزارش یافت می شود.

دیگر یافته ها:

• مردم برای شکایت کرد بدهی به ندرت نمایندگی قانونی اما کسانی که بیشتر احتمال دارد به نفع خود را به صورت آشکار و یا رسیدن به یک توافق طرفین حل و فصل با شاکی.

• بدهی دعاوی اغلب در قضاوت به طور پیش فرض نشان می دهد که بسیاری از مردم پاسخ نمی دهند زمانی که برای شکایت کرد بدهی. بر خلاف بسیاری از احکام دادگاه این احکام صادر شده توسط “default” و بدون در نظر گرفتن حقایق مورد. شیوع این احکام نشان می دهد که میلیون ها نفر از مصرف کنندگان شرکت نمی کنند در بدهی ادعا می کند.

• به طور پیش فرض قضاوت عواقب جدی برای مصرف کنندگان است. دادگاه ها به طور معمول سفارش مصرف کنندگان به پرداخت تعلق بهره به عنوان هزینه های دادگاه که در ترکیب می تواند بیش از مقدار اصلی بدهکار است.

• گرجستان است که در میان کشورهای که جمع آوری و گزارش اطلاعات کمی در مورد عمران سیستم های حقوقی. اگر چه آن را فراهم می کند گزارش های عمومی از پرونده های مدنی وجود دارد هیچ جزئیات از نحوه موارد شده اند adjudicated. در مجموع 12 متحده مجهز به ارائه جزئیات در مورد, اما تگزاس تنها دولت است که گزارش تمام انواع از موارد از جمله نتایج در تمام دادگاه ها.

دولت وکلای مدافع در 25 ایالت دیگر به نام خزانه داری ایالات متحده برای متوقف کردن garnishments از امداد پرداخت و برخی از ایالات آمریکا ممنوع تشنج از محرک چک و کمک های مالی دولت. دادگاه عالی از چندین ایالت و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از فرمانداران نیز باید اقدام با دستورات که تعلیق یا منع garnishments از حساب های بانکی پیوندها و setoffs با توجه به بوستون مبتنی بر ملی حقوق مصرف کنندگان در مرکز است که پیگیری اقدامات.

تا کنون در گرجستان اکثر حوزه های قضایی را به حالت تعلیق در نمی garnishments. که اجازه می دهد تا جمع بدهی برای ادامه به فایل حرکات برای چاشنی زدن و دستمزد و ضبط اموال و مطالبات برای مجازات دیگر طرفداران مصرف کننده گفت.

اما حداقل سه شهرستان باید گفت مصرف کنندگان که آنها را نمی خواهد اجازه می دهد تا وام و بدهی جمع چاشنی زدن به حساب های بانکی و دستمزد حداقل تا ایالت اضطراری به منظور تنظیم شده است به اعتبار 12 ژوئن.

“من می دانم که مردمی که در اغلب نیاز است که محرک هستند در برخی موارد مردمی که محرک پولی است که گرفته شده برای بازگشت بدهی.” —مارا بلوک یک وکیل در کمک های حقوقی در آتلانتا

در Fulton County, رئیس دادرس کاساندرا کرک دستور توقف جلسات و خدمات مرتبط با garnishments در حالی که Gwinnett County دادرس دادگاه اعلام کرد آن را قبول نمی کند هر گونه جدید تامین خواسته براده تا بعد از 12 ژوئن. مکن-Bibb دادگاه نیست متوقف جلسات اما کلانتر می گوید: آن را نمی خواهد انجام اخراج سفارشات جدید و یا garnishments و متوقف اخراج تنظیم-outs.

بسیاری از این اقدامات باعث شده به دستگاه قضایی است که درک فشارهای مالی از مصرف کنندگان که ممکن است از دست دادن شغل خود و در مواجهه با دیگر مشکلات Fulton County Superior Court قاضی رابرت McBurney گفت: Atlanta Journal-Constitution.

“این یک زمان دشوار” گفت: McBurney, شرکت صندلی جدید دادگستری اصلاحات کمیته ایجاد شده توسط گرجستان رئیس دیوان عالی عدالت هارولد ملتن در نظر گرفته شده به آمد تا با راه هایی برای ایجاد دادگاه های مدنی بیشتر در دسترس مصرف کنندگان است. “من فکر می کنم رئیس قضات شده اند بسیار اندیشمندانه در مورد چه چیزهایی باید حرکت رو به جلو و چه چیزهایی نباید در این پیچیده زمان است.”

بدهی مجموعه صنعت می گوید این وزن در حمایت از تعلیق آن دادگاه اقداماتی که تهدید به لحاظ مالی تحت فشار مصرف کنندگان است. آن را نیز می گوید: بسیاری از طلبکاران باید اجرا خود را به طور موقت به حالت تعلیق در آورده و برای مصرف کنندگان شده اند که به طور مستقیم تحت تاثیر COVID-19 علامت Neeb ارشد اجرایی انجمن از اعتبار و مجموعه ای حرفه ای در نامه ای نوشت: اواخر ماه به وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin که این صنعت است نه هدف قرار دادن محرک چک در طول بیماری همه گیر.

“آنها نمی تواند و نمی خواهد به طور خاص هدف قرار دادن این بودجه و یا حتی می دانم که زمان بندی های خاص در اطراف آنها” نوشت Neeb که سازمان شامل بیش از 2500 طلبکاران شخص ثالث مجموعه سازمان دارایی خریداران و وکلای مدافع.

سقوط از طریق ترک

این مکن زن بود یک نتیجه مطلوب پس از جمع آوری بدهی زده یک قرارداد رسمی با وکیل او به بازگشت پول به حساب بانکی خود را تا زمانی که اورژانس سفارش برداشته شد و تاریخ جلسه را می توان در این موضوع.

“همه موافقت آنها نمی خواهید به آسیب های این شخص در طول این اورژانس دوره” Addleton گفت. “او را برای رفتن به دسترسی به پول خود را و تعهد به توقف او پرداخت برگزار خواهد شد تا پس از اورژانس برداشته شده است.”

برخی از مصرف کنندگان وکلای مدافع می گویند که با وجود سفارشات توسط برخی از دادگاه ها برای جلوگیری از garnishments این احتمال وجود دارد که برخی از گرجی ها کاهش یافته است از طریق ترک و نمی تواند متوقف دستمزد خود را از منجمد یا پول از حساب های بانکی خود را ضبط در طول قضایی اضطراری است.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی افتاده است” Addleton گفت. “حدس من این است که (garnishments و بانک یخ) در حال انجام یک اتفاقی اساس بسته در دادگاه و با توجه به افراد درگیر. آن است که قطعا یکسان نیست.”

طرفداران مصرف کننده در برخی موارد خواستار آن شد که دادگاه قانون بلافاصله به بازگشت هر garnishments به تاثیر مصرف کنندگان تا زمانی که بحران به پایان می رسد.

دیگران می گویند آن خواهد بود یک چالش هنگامی که اورژانس سفارشات منقضی شده به عنوان دادگاه به احتمال زیاد خواهد شد و حتی بیشتر backlogged بدهی موارد و اکثر مصرف کنندگان ندارد و وکیل در پرونده های حقوقی توسط جمع بدهی.

در مترو آتلانتا و صندوق های متعدد دادرس دادگاه این ماجرا با هزاران نفر از بدهی مجموعه مناسب ساخت آن را سخت تر برای اطمینان از عدالت برای همه گفت: Quinton واشنگتن سابق Fulton County دادرس که در حال حاضر اجرا می شود خود را در عمل به قانون در آتلانتا.

این امر می تواند از لحاظ مالی خام برای تجهیز هر یک متهم در یک مجموعه بدهی مورد با یک مدافع برای مثال, او گفت:.

“این فقط دشوار است چرا که همه از این نیاز به پول” واشنگتن گفت. “دادگاه برای پرداخت از بودجه عمومی است. پس چگونه ما در حل این مشکلات که وجود منابع محدود?”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de