در میان اجتماعی فاصله گرجستان جنوبی استخدام یک مربی بسکتبال

حتی برای اولین شغل خود را از کالج –دستیار مربی در یک تاریخ و کالج در کانزاس – برایان Burg تا به حال چهره به چهره ملاقات قبل از او استخدام شد.

بنابراین در اواخر هفته گذشته به عنوان Texas Tech دستیار مربی بسکتبال و جدید گرجستان جنوبی مدیر ورزشی Jared Benko شد بسته شدن در توافق برای Burg برای تبدیل شدن به عقاب’ مربی جدید در فرد مکالمه به نظر می رسید یک پیش شرط به خصوص با توجه به این دو هرگز ملاقات کرد.

این دو در نظر گرفته رقص در اتومبیل خود را و دیدار نیمه راه به احتمال زیاد در جایی در لوئیزیانا. اما غیر معمول زمان در خواست تغییر از پروتکل استاندارد. فکر بودن اجتماعی-فاصله بخشنامه و عدم تمایل به سفر بی ارزش Benko و بورگ خود را حفظ اللفظی فاصله اتصال تلفن به صورت نهایی مصاحبه های شنبه قبل از Benko رسما از این کار ارائه شده در روز یکشنبه ،

“با coronavirus آن را فقط مسئول و من نمی خواهم برای قرار دادن او و یا خودم در این موقعیت” Benko گفت.

Coronavirus همه گیر شده و باعث اختلال در سراسر چشم انداز ورزش در مقیاس های بزرگ و کوچک. در کالج بسکتبال یکی از تاثیر بوده است در نزدیکی توقف از مربیگری چرخ فلک است که به طور معمول چرخش پیوسته در ماه مارس است. برای مثال همانطور که از چهارشنبه وجود نداشته است هیچ کار تغییرات در میان قدرت-کنفرانس مدارس پس از به طور متوسط 7.4 انتقال بیش از پنج سال گذشته. از خصیصه های ذاتی از گرجستان جنوبی مربیگری جستجو به احتمال زیاد در میان چالش هایی که مدیران ورزشی ترجیح می دهند برای جلوگیری از این بهار.

“من می توانم به شما بگویم این اولین بار من تا به ارائه یک موقعیت به کسی بدون ملاقات با او در فرد و احتمالا آخر” Benko گفت.

38 ساله Benko خود را تا به حال هیچ علاقه ای به نظارت بر جست و به خصوص با توجه به اینکه او یک مدیر ورزشی و همچنین که او تا به حال حتی رسما شروع به کار خود را. در مارس 20, وقتی عقاب مربی علامت Byington مطلع Benko که او ترک به جیمز مدیسون کار Benko در استارکویل, Miss., در آخرین روز خود را در دفتر به عنوان معاون مدیر ورزشی در ایالتی می سی سی پی.

Benko استخدام شد توسط گرجستان جنوبی در مارس 5 به جای تام Kleinlein که استعفا در ماه ژانویه برای تبدیل شدن به معاون تبلیغ در Ole Miss. Benko برنامه بودند را به برخی از زمان را با خانواده خود را قبل از اینکه رسما شروع در استیسبرو در روز چهارشنبه. به جای Benko گرجستان گراد که در Watkinsville به حال برای پیدا کردن یک مربی است.

اولین مرحله از جستجو نیست بنابراین متفاوت از یک جستجوی معمولی. او استخدام یک شرکت جستجو آتلانتا-بر اساس پارکر جستجو اجرایی. او قرار دادن با هم یک جستجو کمیته خود, ارشد, کاردانی, آگهی رخی Simpkins و استادان نماینده دو و میدانی کریس Geyerman – و جمع آوری اسامی نامزدهای بالقوه از مربیان و دیگر منابع صنعت. او گفت که او در صحبت به “10-به علاوه مردم” در تلفن از لیست که عمدتا ترکیبی از قدرت-کنفرانس دستیار مربیان و سر مربیان در پایین لایه بخش مدارس و پس از آن محدودتر هم آن را به پنج.

به طور معمول, مصاحبه با پنج شده اند و چهره به چهره جلسات در خنثی محل. به جای تماس ها انجام شد و در کنفرانس ویدئویی با Benko ورود از خانه اش در استارکویل. به عنوان خانه محدود توده ها می تواند مربوط Benko آموخته ارزش دکمه قطع با فرزندان خود هادسون و کوپر های فضایی خود را.

“آنها پسران” Benko گفت. “شما تا به حال برای رفتن به اتاق خواب و یک اتاق کار کمی است.”

شرایطی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر را کمک کند در یکی از جنبه های. با توقف بازی و on-the-road, استخدام Benko تا به حال یک زمان بسیار آسان تر در تماس با مدیران ورزشی و مربیان و رسانه اعضا و نامزدهای بازیکنان سابق برای چک های پس زمینه.

“من فکر می کنم به برخی از درجه آن را به من اجازه داد تا به حرکت و نه در اسرع وقت در بررسی صلاحیت افراد نه به سرعت” Benko گفت.

نامزدها عینک مناسب برای مصاحبه های ویدئویی Benko گفت: از جمله Burg.

“به کسی نگو,” بورگ گفت. “من در کفش های تنیس.”

خود را برای مصاحبه Burg مخفیانه به دفتر خود را در Texas Tech متحده سوپر مارکت ها عرصه را برای مصاحبه. او نشسته در میز خود را. پس زمینه یک تصویر از محمد علی ورزشکار مورد علاقه خود را.

“آن متفاوت بود چرا که شما در حال آمدن به دانشگاه خود مصاحبه هستند از طریق زوم ویدئو کنفرانس تلفنی است که کمی منحصر به فرد” بورگ گفت. “اما این یک فرصت عالی که در آن شما هنوز هم در حال تعامل با افراد و کسانی که مکالمات رفت.”

پس از جستجو کمیته تنگ این زمینه به دو فینالیست بورگ و دیگری دستیار مربی Benko گفت: – آنها را از طریق رفت دور دیگری از مصاحبه توسط ویدئو کنفرانس. با وجود محدودیت های Burg قادر به ایستادگی کردن در میان چیزهای دیگر ویژگی جزئیات چگونه او می خواست به شکل برنامه های خود را از ساختمان کارکنان به برنامه ریزی برای خدمت به جامعه است. رزومه کاری خود را که شامل کمک به چهار بخش مدارس نفع خود قهرمانی لیگ و خدمت در Texas Tech اول نهایی چهار تیم در سال گذشته و شهرت به عنوان یک چرخ صحبت برای خود.

“شما مانند ‘این مرد آن می شود. او آماده شده است,'” Benko گفت: مصاحبه جمعه برگزار شد. “آن روز که در آن او به نظر من منفجر درب آن است.”

برای Burg گفت: او را دیدم به عنوان “یک معدن طلا.” در حالی که شناخته شده تر برای فوتبال گرجستان جنوبی رفت و به دو NCAA مسابقات و دو شب را بین سالهای 1987 تا 1992. اخیرا Byington led عقاب به 20 برنده فصل در هر یک از سه فصل گذشته است و تا به حال برنده فصل در خورشید کمربند چهار سال در یک ردیف. بورگ گفت که او برنده بیش از دیگر تصویری-کنفرانس مصاحبه این یکی با رئیس جمهور Kyle ماررو.

“بیشتر و بیشتر مردم با من بود قادر به برقراری ارتباط با من می دانستم که این یک رویا به حقیقت می پیوندند اگر من فراهم فرصت برای تبدیل شدن به بعدی خود سر مربی” بورگ گفت.

Benko بود honed در بورگ بای ماگدبورگ با شب جمعه است. Benko امیدوار به ملاقات حضوری با او نامزد نهایی – “شما می خواهید برای دیدار با آنها و نگاه آنها را در چشم و گفتگو,” او گفت: – اما به رسمیت شناخته شده است که اقدامات احتیاطی سلامت نیاز به غلبه. آنها به جای آن پیچیده شده تا با یک زن و شوهر از گفتگوهای طولانی در گوشی شنبه ساندویچ بین جلسه دیگر با تمام جستجو کمیته. حتی صحبت کردن از راه دور بورگ گفت: او بیشتر و راحت تر آنها صحبت کردیم.

“این یک کمی متفاوت است چرا که شما هرگز ملاقات فرد و چهره به چهره اما من فکر می کنم ما آن ضربه خاموش” بورگ گفت.

بورگ به نام گرجستان جنوبی “یک گوهر پنهان” و صحبت از آرمان های متعدد NCAA tournament ظاهر.

“من بسیار هیجان زده هستم چرا که من فکر می کنم ما فرود آمد یکی از بهترین مربیان در کشور” Benko گفت.

هر دو ملاقات برای اولین بار روز شنبه در گرجستان جنوبی. بورگ در حال حاضر آشنا با بازیکن خود را در استخدام کارکنان و شروع به استخدام تمام مراحل است که باید انجام شود تا حد زیادی و یا به طور کامل و بدون در شخص تماس برای آینده قابل پیش بینی.

گفت: Burg “این یک زمان منحصر به فرد است, اما ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de