در میان همه گیر های مختلف یاد این آخر هفته روز یادبود

در روز شنبه از حالت عادی آخر هفته روز یادبود محلی پیشاهنگی پسر خود را کوچک پرچم آمریکا در کنار 19,000-plus سنگ قبر در ماریتا ملی گورستان. عزاداران خواهد فایل را بر روی زمینه — یک ماشین پس از دیگری — به پرداخت احترام به عزیزان سابق رفقای یا قهرمانان آنها هرگز ملاقات کرد.

اما این شنبه پیشاهنگی خانه ماندند. چند عزاداران پراکنده بودند در مورد این اساس قرار دادن گل یا پرچم های کوچک در کنار سنگ مرمر سفید سنگ قبر, اما وجود دارد هیچ خط انتظار را وارد کنید. و تپه های سبز از این گورستان باستانی از دست رفته بودند تا نوسان از هزاران نفر از کوچک پرچم برای اولین بار در بیش از یک قرن گورستان داوطلب مورخ گفت.

چنین است که زندگی در یک کشور هنوز هم گریبانگیر توسط همه گیر.

“من از دست داد گفت:” براد Quinlin داوطلب مورخ در گورستان برای 32 سال است. Quinlan گفت: در نمونه آخر هفته روز یادبود او می خواهم به یک و نیم دوجین تور به گروه های کوچک. اما برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19, Quinlin بود مجبور به توقف خود را در تور است.

“عکس: آخر هفته روز یادبود سنت در نگه دارید و به یاد

محوطه گورستان باز هستند اما برای محدود کردن پتانسیل برای جمعیت سالانه مراسم روز یادبود را جایگزین خصوصی تاج گل تخمگذار نه برای عموم.

سواحل فلوریدا و سواحل گرجستان شد و رقص شنبه عنوان شد دولت پارک و دریاچه ها. در میلتون و تاکر شهرستانها افتتاح استخر جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آتش و کوره تبحر از کمبلی به توماس ویل به عنوان گرجی بیمار از تب کابین کاوش در خارج از منزل.

در امتداد خیابان واشنگتن در مریتا, Daniel Creager و همسرش اینگه کاشته شده بیش از یک دوجین پرچم آمریکا در خارج از محل سکونت خود ساختمان مشرف به گورستان. ساکنان ساختمان و صاحبان کسب و کار در طبقه همکف تن به تن به خرید پرچم چند سال پیش.

Creager که گفت: پسر عموی کشته شد در خدمات در ویتنام گفت: ساکنان محل سکونت بالا بردن پرچم همه میهنی تعطیلات.

در این سال دشوار خواهد بود, او گفت:. این زن و شوهر به طور معمول جمع آوری با نوه های خود به جشن تعطیلات آخر هفته.

“ما باید برای دیدن نوه های ما عملا و نه از لحاظ جسمی و زمانی که ما آنها را دیده و در مواقع جسمی ما را به نگه داشتن ما فاصله” Creager گفت. “آنها آموخته ام در مورد هوا آغوش.

“ما آنها را ببینید. بر روی صفحه نمایش کامپیوتر. اما ما آن را,” او گفت:.

‘ما قرار داده و ما پرچم’

Andersonville سایت تاریخی ملی در روز دوشنبه خواهد جریان آنلاین بازی از شیپور خاموشی در آن گورستان. ملی گورستان در کانتون نیز برگزار خواهد شد خصوصی تاج گل-تخمگذار مراسم و یک لحظه سکوت.

جانبازان وزارت امور است محرومیت گروه از قرار دادن پرچم در آن گورستان یک سال روز یادبود سنت برای پیشاهنگی پسر در VA گورستان در ماریتا.

یک سخنگوی VA ملی گورستان دولت گفت: مردم خوش آمدید به بازدید آژانس گورستان آخر هفته روز یادبود و “جای فردی پرچم در گور به افتخار دوستان و خانواده. ما می خواهیم که تمام بازدید کنندگان پایبند به CDC ایالتی و محلی بهداشت, ایمنی و دستورالعمل های مسافرت.”

بر این اساس از ماریتا گورستان Quinlin گفت: او شنبه به جای پرچم ها و تصاویر را در قبر سایت از خدمات افتاده که اعضای خانواده او را بدست بدانید که در طول سال.

او نیز قرار داده شده یک پرچم در قبر اما استفان سابق برده شد که یک پرستار که برای مراقبت اتحادیه سربازان در طول جنگ داخلی. او در ماریتا در سال 1864 از بیماری Quinlin گفت.

“من شده است که در پرچم کارگماری و روز یادبود وقایع در اینجا برای بیش از 27 سال است,” او گفت:. “این اولین بار است که هیچ پرچم. این اولین بار است که از سال 1869 که وجود دارد نه یک پرچم در هر قبر.”

روز یکشنبه Quinlin گفت: او می خواهم درایو به Andersonville به جای پرچم در قبر پدرش جنگی جانباز از جنگ جهانی دوم است.

کیت والترز و شوهرش جورج آمد به ماریتا گورستان در روز شنبه از حس میهن پرستی.

والترز با حضور چندین روز یادبود مراسم در گورستان قبل از, اما در این سال نیست.

“ما از قرار دادن پرچم ما,” او گفت:.

او گفت: آنها را نگه دارید خود را اذکار افتاده و بستگان و دوستان است.

“من به یاد داشته باشید آنها را” جورج والترز گفت. “فقط به خاطر اینکه ما ندارد (مراسم) به این معنا نیست که ما به یاد داشته باشید آنها را.”

نویسنده کارکنان جرمی Redmon کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de