در میان موج جزر و مدی از coronavirus اخراج برخی از شرکت های استخدام در گرجستان

بسته به پایین و شرکت های بسته در مصرف کنندگان خونریزی آتلانتا اقتصاد از مشاغل وجود دارد مکان هایی که بیشتر کارگران مورد نیاز هستند.

با وجود موجی از coronavirus-اخراج مرتبط استخدام شده است ادامه داد: در بسیاری از خرده فروشان بزرگ است که در حال محاصره توسط مشتریان و همچنین به عنوان شرکت های دورتر پشت در زنجیره تامین است که انبار و ارائه محصولات است که بیشتر در تقاضا در فروشگاه ها. بسیاری از مصرف کنندگان در حال انباشت کالا در مورد آنها مریض است و نمی تواند سرمایه گذاری.

برای نیروی انسانی شرکت های این اسکیزوفرنی گفت: کیم والاس معاون اجرایی رئیس جمهور از دلوت مبتنی بر استخدام پویایی است که مکان هزاران نفر از کارگران سراسر جنوب شرقی.

“بعد از ظهر دیروز من تا به حال یک تماس که در آن آنها گفت: آنها بسته به مدت حداقل دو هفته,” او گفت:. “سپس من شروع به پریدن کرد در دیگر تماس بگیرید و به آنها گفت:” چگونه بسیاری از مردم شما می توانید ارسال من در حال حاضر؟'”

هنوز هم بسیاری از مشتریان در حال برش به او گفت.

در سراسر کشور یک موج جزر و مدی از کاهش شغل را دنبال کرده است بسته شدن رستوران ها و ادارات و لغو رویدادهای ورزشی و همایش ها و کاهش سفر می کند.

بیکاری است که می ترسید به رهبری به تاریخی سطوح.

براده برای بیمه بیکاری در گرجستان شد تا حداقل 400% در این هفته با توجه به وزارت کار است. این تعداد حتی بیشتر ترسناک در برخی از کشورهای دیگر.

اما در 20 $تریلیون دلار در سال اقتصاد آمریکا را تغییر رادیکال از مردم عادت به این معنی است که برخی از بخش ها را ببینید افزایش تقاضا – حتی در صورتی که افزایش موقت است.

چند شرکت در حال ارتکاب به کارکنان تمام وقت, با توجه به والاس.

بسیاری از شرکت های سفارشات آنها نیاز به پر در حال حاضر, او گفت:. “آنها نیاز به قرارداد نیروی انسانی برای پر کردن جای خالی. آنها نمی دانند که در آن آنها خواهد بود در 30 روز و سه ماه و شش ماه. آنها نمی دانند که چگونه آنها نیاز این افراد است.”

بازار کار شروع به تبدیل چند هفته پیش به عنوان تاثیر coronavirus شد و در نهایت احساس می گفت: آتلانتا-بر اساس مشاور حرفه ای ال اسمیت.

او دو مشتری خرید و فروش زمین شغل های ملی و شرکت در حال حرکت در حالی که چند نفر دیگر رو شغل در فناوری, او گفت:. “از سوی دیگر من تا به حال یک مشتری شروع با یک شرکت در یک شنبه یک زن و شوهر هفته پیش. روز جمعه از این هفته نیز جلسه هیات گفت: آنها سازماندهی استخدام یخ.”

خیلی از تقاضا است که در فروشگاه ها شده اند که این ماجرا با نگران مصرف کنندگان به دنبال ضد عفونی کننده دست و یا کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و حوله کاغذی و نان است.

وال مارت اعلام کرد قصد دارد به استخدام 150,000 مردم از طریق پایان ماه مه به کار در فروشگاه های باشگاه ها, مراکز توزیع و انبارها و مراکز. در مورد 5,600 از آن موقعیت را در گرجستان ،

Publix نیز استخدام برای فروشگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان انبارداری و توزیع با توجه به سخنگوی ماریا Brous.

Kroger بیش از حد است, استخدام, به گفته سخنگوی فلیکس ترنر. ملی کروگر است که اضافه کردن بیش از 10 ، 000 موقعیت. محلی چند صد استخدام برنامه ریزی شده است.

دورتر تا زنجیره عرضه از فروشگاه Americold یک آتلانتا-بر اساس شرکت است که صاحب و عمل حرارت-کنترل امکانات که در آن مواد غذایی ذخیره شده است. تعدادی از این سایت ها در مترو آتلانتا و شمال گرجستان که در آن شرکت دارای 1200 کارمندان گفت: سخنگوی انجی هانسن.

“ما در حال حاضر در حال استخدام برای موقعیت ما در انبارها و در دفتر مرکزی شرکت ما,” او گفت:.

حسن نیت از شمال گرجستان ارائه می دهد که راهنمایی برای جویندگان کار دیده است افزایش تقاضا همراه است که زنجیره تامین از جمله فروشگاه و انبار – مانند آمازون و دیگر تدارکات گفت: Tenee Hawkins, سازمان, سخنگوی.

حسن نیت حرفه ای مراکز در سال گذشته قرار داده شده 25,000 مردم, او گفت:.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>