Georgia Tech بال بازیکن اردن Usher خواهد شد و تنها 14 بازی خود را زرد و کت و حرفه ای روز شنبه در نوتردام. اما در آن زمان او انجام می شود به اندازه کافی برای گرفتن چشم قابل توجهی از اعضای انجمن دو و میدانی جامعه است.

“فقط او ورزشکاری خود انفجاری خود را در رقابتی, طبیعت, کسانی که همه چیز” مربی تیم فوتبال جف کالینز گفت: AJC. “من همیشه در نگاه کسانی که همه چیز هنگامی که من به تماشای بازی و چگونه آن را ترجمه بر روی زمین فوتبال است.”

6-پا-7 و عضلانی 220 پوند, آن را دشوار است به تصور تاریخ به عنوان یک پایان. در واقع کالینز است در نظر گرفتن مفهوم خود را از موقعیت انعطاف پذیری به یک ارتفاع جدید.

“من فکر می کنم یکی از اولین بار من او را دیدم من فکر کردم او می تواند بزرگ, تنگ, پایان یا گیرنده “اما من خوشحالم که او بازی بسکتبال برای ما و بازی در یک واقعا سطح بالا” گفت: Collins که به طور مشابه بوده بیش از Usher در طول یک ظاهر cameo از Fox Sports جنوبی پخش N. C. حالت بازی.

دو شوخی در کافه تریا در لبه مرکز مورد Usher بازی در بهار بازی. در حالی که آن را به شوخی کالینز گفت: “من هرگز دلسرد آن” اگر Usher در واقع در حال بهره.

در حال حاضر بسکتبال به نظر می رسد مانند آن کار می کند. به عنوان Usher به نظر می رسد برای پیدا کردن یک شیار برای تکنولوژی پس از تبدیل شدن به واجد شرایط در ماه دسامبر پس از انتقال از USC در ژانویه 2019 بخش بزرگی از پیشرفت اتحاد ناشی از افزایش آگاهی است که خود را در سطح انرژی بالا می تواند مضر باشد.

“من واقعا افتخار اردن” مربی جاش Pastner گفت. “او مانند یک اسفنج. او یادگیری چگونه برای تبدیل شدن به یک بازیکن بسکتبال است.”

در روز شنبه N. C. دولت بازی Usher ممکن است بازی بهترین بازی خود را در زمان کوتاه در تکنولوژی و شاید در کل کالج حرفه ای. او در پایان بازی با هشت امتیاز در 3 بازی-برای-6 تیر اندازی (از جمله 1-2 از 3-نقطه محدوده) با هفت ریباند و حرفه ای-بالا شش گلها در برابر دو گردش در 29 دقیقه است.

دو نمایشنامه در اوایل نیمه دوم تأکید مزایای جفت خود انفجاری با سرعت در حد متوسط. در بالای 3 نقطه قوس Usher dribbled چپ و منفجر توسط Wolfpack گارد Markell جانسون آوردن گارد دوون دانیلز برای کمک به از خط. Usher جلب تماس با دانیلز و تحت کنترل کشیده تا به صورت یک نرم بلوز در پایین خط به دو نقطه و یک و یک پرتاب آزاد.

دو دقیقه بعد طلیعه چیزی بودن در زمان تصویب در گوشه سمت چپ. او سوار سمت راست گارد C. J. برایس نقاشی جانسون در کمک به دفاع از Usher ، Usher تضعیف بين دو و برداشت خود را دریبل به عنوان رو به جلو D. J. Funderburk چپ مرکز جیمز بانک ها برای به چالش کشیدن او را در سبد. با دست چپ Usher پیچیده توپ در اطراف Funderburk را به خوراک بانک ها که به ثمر رساند در آسان دراز ،

“فقط بازی بیشتر من احساس می کنم مانند بازی کند کردن برای من قادر به دیدن مردم” آشر گفت. “من واقعا هیجان زده در مورد توسعه است.”

او ادامه داد: برای نشان دادن دادگاه عالی چشم انداز در برابر Morehouse روز سه شنبه زمانی که او همسان شش کمک از N. C. حالت بازی. برای یک, او عملا خواستار توپ در پایین پست از جلو خالد مور چرا که او تا به حال در داخل و موقعیت خود را و می دانستم که او هم می تواند نمره یا لغزش تصویب به بانک اگر بانک ها مرد او را به چالش کشیده. آن دومی و بانک ها به ثمر رساند در بلامنازع غوطه دادن.

“همین دلیل است که من واقعا آن را می خواستم. زمان های خاص شما ممکن است ببینید من در دادگاه, من واقعا می خواهید (توپ) از آنجا که من فکر می کنم من یک نابغه” آشر گفت: tongue-in-cheek.

آن را طلیعه حرکتی که درو Pastner توجه زمانی که او scouted او را بیرون آمدن از چرخ بالا و آنچه که او را به یاد زمانی که Usher تصمیم به انتقال از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در ماه دسامبر سال 2018 است. زمانی که او وارد Tech او شگفت زده مربیان با انفجاری.

زمانی که قدرت مربی دن تیلور در زمان Usher به P3 آزمایشگاه در Hawks مرکز آموزش – که انجام حرکت-تجزیه و تحلیل آزمون برای ارزیابی آسیب-عوامل خطر و بیومکانیکی عملکرد – Usher اندازه گیری در “99 درصد در برابر یک NBA کوهورت برای تولید نیروی” تیلور گفت: در بهار گذشته.

اما هنگامی که طلیعه چیزی بودن در نهایت آزاد شد به بازی در ماه دسامبر پس از آخرین بازی قبلی دسامبر بالا موتور به همراه زنگ به علاوه پیش بینی بالا کار نمی کند تا به خوبی. در اولین طلیعه یک ظرف غذا بود – 1-برای-7, تیراندازی, (0-برای-3 از 3-نقطه محدوده) و شش گردش در 19 دقیقه. Pastner تشبیه او به “مرغ با سر خود را قطع. او فقط یک بازیکن.”

Usher به اعتباری به دستیار مربی آنتونی ویلکینز برای کمک به او را کم کردن سرعت و بهتر استفاده از نقاط قوت خود. آشر گفت که Wilkins’ رفت و آمد و ballhandling دریل باید به او کمک کرد تا بیشتر موثر است.

“من احساس می کنم در این نقطه من قادر به کنترل آن کمی بهتر” آشر گفت.

در گذشته پنج بازی شمارش نیست بازی مقابل Morehouse, Usher به طور متوسط 8.4 امتیاز 4.4 پرتاب ریباند و 2.6 کمک در برابر 2.4 گردش. او ساخته شده است 16 از 34 رشته-هدف تلاش (47 درصد). این گردش هنوز هم می تواند ایستادن به رفتن و او نمی عکسبرداری از 3 نقطه در محدوده (4-برای-25) راه او به عنوان یک دانشجوی سال اول در USC (27-برای-66). اما او جلوتر از جایی که او در ماه گذشته.

سود خود را در یک زمان هنگامی که فن آوری به خصوص به او نیاز دارد. Usher ایستاده بود در N. C. دولت بازی در بخشی به دلیل گارد مایکل Devoe نشسته با یک پا آسیب است. او از Morehouse بازی بیش از حد می تواند یک بازی در زمان تصمیم روز شنبه در جنوب خم, Ind.

“این بدان معنی نیست که (Usher) به نمره بیشتر, آن را فقط بدان معناست که او برای ادامه به خوبی بازیکن بسکتبال” آشر گفت. “نه ورزشکار نه فقط یک موتور اما یک بازیکن بسکتبال است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de