چه رویاهای ساخته شده از [اندازی] [Trailer] [گیم پلی: چگونه می توانم شما را؟] “رویاهای یک چیز تعجب می کنم. بازی ایجاد و به اشتراک گذاری چشم انداز پیشگام توسط بزرگ سیاره کوچک است که در قلب تپنده همه چیز این نرم افزار است و این برتری در تمام مناطق. توصیف آن به عنوان یک بازی تقریبا undersells آنچه که بدست آمده در اینجا; رویاهای بسیار بیشتر از آن است. به طور موثر این است که یک موتور برای ایجاد تقریبا هر چیزی شما می توانید از فکر می کنم. آن را بسیار ممکن است برای ایجاد سطح خود را, البته, اما با استفاده از مجموعه ای از ابزارها را در اختیار شما شما می توانید ایجاد انیمیشن, فیلم, مجسمه, نقاشی, موسیقی و بیشتر. این کلیشه می گویند چیزهای شبیه به این, اما این حد واقعا تخیل خود را. به این فکر کنید: در Sackboy اصلی ماجرا کسی ساخته شده یک ماشین حساب کاربردی با استفاده از صدها نفر از اسباب بازی و وسایل افسار با هم. آن را در آن زمان باور نکردنی قابل توجه است. در آرزوی یک ماشین حساب است که فقط یکی از ده ها تن از ساخته شده در ابزار شما می توانید plonk به خلقت خود را در هر لحظه است.” [از طریق: Push Square]

• ویترین خیره کننده از آنچه ممکن است در رویاهای برای PS4 [گیم][Kotaku]

“”هنر رویا” که قرار بود ایجاد شده توسط Media Molecule برای نشان دادن تنوع پلی استیشن 4 ابزار ایجاد رویاهای یک از دو ساعت به نقطه و کلیک کنید ماجراجویی پلت فرم گیج خروس جنگی سمت اسکرول تیرانداز, خودرو, تیرانداز, و بیشتر. همه که علاوه بر آن چهار شماره های موسیقی. پیشگامانی رویاهای شده اند قرار دادن رسانه مولکول را قوی مجموعه ای از ابزار ایجاد به برجسته استفاده از آن در اوایل راه اندازی دسترسی در آوریل 2019. ما دیده ایم دهان آبیاری تفریح از مواد غذایی فاینال فانتزی و جنگ ستارگان, بازی عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد و بیشتر. در حال حاضر که این بازی به طور رسمی راه اندازی Media Molecule را “هنر رویا” است که در اینجا برای نشان دادن تازه سازندگان چگونه آن را انجام داده است. و یا چگونه آن را می تواند انجام شود زمانی که حمایت شده توسط یک تیم از توسعه دهندگان بازی با صمیمی دانش چگونه رویاهای کار می کند.”

• رویاهای’ نوبت PS4 به یک بازی جذاب کیت توسعه [Engadget]

“رویاهای متفاوت است. رسانه مولکول است که از تبادل پلت فرم به عنوان یک راه برای ساخت هنر, فیلم و بازی های ویدئویی در سراسر ژانرهای مختلف و سبک های بصری. تصور کنید که یک نسخه از وحدت است که هزینه های کمتر از 30 دلار می باشد و می تواند آموخته زحمت با هر یک DualShock 4 و یا جفت گرز سبک حرکت کنترل است. که هدف و چشم انداز در اینجا. به درستی انجام رویاها می تواند آزاد توسعه بازی همان راه فوتبال را از یک دهه پیش. من صرف چند روز قدرت نمایی از طریق بازی مقدماتی آموزش. آنها به خوبی طراحی شده با ساده حالات و تصویر-در-تصویر پخش ویدئو است که تجسم هر دستور. شاد و بدون شرمندگی انگلیسی راوی شناخته شده به عنوان رویای معمار توضیح می دهد که هر منو ابزار و ممکن است دکمه-دکمه روشن و مختصر از نظر. وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری و در نهایت حفظ بنابراین من خودم را با استفاده از عقب و راه اندازی مجدد دکمه های زیادی است. اگر شما همیشه به دنبال یک راهنمای در یوتیوب این عقب و جلو مرجع فرایند خواهد بود و همه بیش از حد آشنا.”

ارسال شده توسط صدای فش فش (18 کل نظرات) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

این احساس می کند مانند همان استدلال که ما مدام تحت فشار قرار دادند مهم نیست که چگونه اغلب آن را رد – “آن را ایجاد کنید و آنها خواهد آمد.” که همه که precluding مردم از افزایش و ایجاد تمام مطالب یک ابزار بهتر است. اما این پاسخ نیست و آن را هرگز خواهد بود.
ارسال شده توسط NoxAeternum در 2:29 PM در فوریه 12 [1 علاقه]
من بازی رویاهای طول اولیه آن دسترسی داشته و آن را فوق العاده موتور برای ایجاد همه نوع از همه چیز از موسیقی برای بازی های تحت اللفظی هنر است. اما من مطمئن هستم که آن را تا به حال شکستن به “جریان اصلی” فراتر از برخی از مقالات از زمان به زمان گفت: “نگاه کنید چه X را در رویاهای.”

این موتور بازی سازی که شامل 3d modeler و یک ترتیب سنج. رابط کاربری ساده ممکن است اما در پایان شما هنوز هم نیاز به می دانم که چگونه به فکر می کنم در 3d تئوری موسیقی و برنامه نویسی به چیزی پیچیده تر از ساده 3D platformer با جامعه دارایی. آن را فوق العاده قدرتمند اما نیاز به زمان واقعی به منظور توسعه مهارت های لازم برای استفاده از فراتر از چیزی است که بازی ها معمولا نیاز و همچنین فراتر از آنچه اکثر مردم می خواهم به سرمایه گذاری در یک “بازی”. این بیشتر از یک ابزار از یک بازی است که در آن احساس.

من امیدوارم که توسعه دهندگان نگه داشتن به روز رسانی آن در دراز مدت (امیدوارم از جمله انتشار مجدد برای PS5 با کمتر موتور محدودیت) هر چند حتی اگر آن را تا پایان فروش تا آنجا که رسانه ها و مولکول سونی ممکن است امیدوار بود.
ارسال شده توسط نهفته هشت ضلعی در 2:39 PM در فوریه 12

بنابراین آن را در جایی بین سوپر ماریو ساز و نيازمند است ،
ارسال شده توسط acb در 2:40 PM در فوریه 12 [2 علاقه]
به دنبال به جلو به 150,000 نیم به پایان رسید و بازی ناقص 3D باب اسفنجی مدل with big dicks.
ارسال شده توسط SoberHighland در 2:44 ب. ظ در تاریخ 12 فوریه [5 علاقه]
من مطمئن هستم که آن را تا به حال شکستن به “جریان اصلی” فراتر از برخی از مقالات از زمان به زمان گفت: “نگاه کنید چه X را در رویاهای.”

اصل سوال این نیست که هم درست از دوربین های دیجیتال و برس?
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 3:07 PM در فوریه 12 [4 علاقه]

بدون شرمندگی انگلیسی, راوی

مثل او نمی داند که در مورد مبارزه با تروریسم در اروپا?
ارسال شده توسط Abehammerb لینکلن در 3:09 ب. ظ در تاریخ 12 فوریه [5 علاقه]

اصل سوال این نیست که هم درست از دوربین های دیجیتال و برس?

این همان! به همین دلیل است که من به ذکر این ابزار بیش از یک بازی است.

اگر شما می خواهید یک سرگرمی می خواهید را به (مقدار زیادی از زمان) به منظور توسعه و انتشار چیزی (در اختصاصی قفل شده-پایین پلت فرم) و یادگیری برخی از مهارت های است که ممکن است یا ممکن است قابل انتقال به دنیای واقعی آن را بزرگ! و من نمی طعنه آمیز بودن آن واقعا فوق العاده است پلت فرم و احتمالا رفتن به بیدار کردن خلاقیت یک تن از کودکان و نوجوانان و بزرگسالان است.

من فقط نگران آن را خریداری و سپس رها شده توسط بسیاری از مردم به دلیل مهارت بالا سقف و زمان مورد نیاز برای به دست آوردن هر چیزی که نیمه راه مناسب و معقول از آن (درست مثل برخی از مردم و گیتار آکوستیک)
ارسال شده توسط نهفته هشت ضلعی در 3:29 PM در فوریه 12 [1 علاقه]

یکی از چیزهایی که من شنیده ام بسیاری از مردم/داوران که بازی بتا/تست است که وجود دارد مقدار زیادی از “نقش” یکی می توانید مرتب سازی بر اساس عنوان شما را به بازی این بازی. شما می توانید به عنوان کسی که آزمایشات دیگر سازندگان بازی ها, کسی که با تمرکز بر گزینش کسی که کمک می کند به طور انحصاری با موسیقی و غیره. جامعه حک شده یک حس خوب از بسیاری از راه های که مردم شرکت هنوز می تواند بدون احساس مانند شما باید به یک “خالق”. من علاقه مند به دیدن چگونه است که تابه در طول زمان اما آن چیزی که خوب است که این فضایی است که ایجاد شده توسط جامعه آن را می دهد و من امیدوارم که از آن خواهد شد بیش از فقط یک چیز است که یک تعداد انگشت شماری از مردم در خوب خواهد شد.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 4:06 PM در فوریه 12 [3 علاقه]
آن را واقعا سرد ابزار هر چند. چه کسی اهمیت میدهد اگر اکثر مردم رها کردن خلاقیت خود را?

بله وجود دارد رفتن به 1000 تا نیمه بد نسخه از 1-1. و افرادی که مشغول به کار خواهد کرد که یک تن آن را انجام می دهند و احتمالا تا به حال انجام این کار است. نیز وجود دارد برای رفتن به تن بد هنر و نیم به پایان رسید ترکیب و sythns و

من به بازی در اطراف با early access نسخه بیت و حتی فقط messing اطراف با یک میکروفون به همراه مصنوعی کنترل شد و یک تن از سرگرم کننده است. نه همه چیز را باید به هنر است.
ارسال شده توسط aspo در 4:07 PM در فوریه 12 [2 علاقه]

بخش قابل توجهی از دوران کودکی من قبل از کمیته مبارزه با سانسور شد مانند بخش بزرگی از آن را صرف بازی LittleBigPlanet 1 بر روی PS3. حتی اگر من هرگز به دست آورده چیزی شبیه مهارت در ساخت همه چیز در آن است و حتی اگر من منتشر سطح احتمالا تا به حال به طور کلی در مجموع چند صد نقش در اکثرمن هنوز هم عاشق بازی در اطراف در ویرایشگر و بازی چیزهای دیگر مردم ایجاد کرده بود.

من نقل مکان کرد به کمیته مبارزه با سانسور در مدت کوتاهی پس از LBP2 آمد و LBP3 یک فاجعه بود, پس از آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من لمس هر چیزی شبیه به این.

در حال حاضر رویاهای ممکن است فقط من را انتخاب کنید تا PS4 Pro.
ارسال شده توسط zekesonxx در 4:14 ب. ظ در فوریه 12 [2 علاقه]

تریلر باعث می شود من فکر می کنم کسانی که subreddits که در آن مردم پست تصاویر از انتظار در مقابل نتایج واقعی از تزئین کیک.
ارسال شده توسط simra در 4:44 ب. ظ در تاریخ 12 فوریه [1 علاقه]
من همیشه کمی با احتیاط از این تجاری-بازی به عنوان یک ابزار همه چیز به خاطر آن کمی شبیه نقاشی در اجاره بوم.
ارسال شده توسط Pyry در 4:44 PM در فوریه 12 [3 علاقه]
به نظر می رسد سرد است اما من نمی توانم تصور کنید در تلاش برای نوشتن موسیقی و یا برنامه با PS4 controller. میانبرهای صفحه کلید برای یک دلیل وجود دارد.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 4:51 PM در فوریه 12
عامل دیگر (به طور خلاصه) ذکر شده در اینجا: تمام خلاقیت خود را (من حدس می زنم, اما من می دانم که توافقنامه موافقت نامه) را متعلق به سونی یا حداقل این شرکت است که باعث می شود نرم افزار. بنابراین تمام تلاش خود را متعلق به شخص دیگری است. آن را حفظ خواهد کرد بسیار اختصاص داده شده به دور است.

من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت سرد creations اما من دنبال این و تا کنون همه چیز را من دیده ام بوده است “بسیار شسته و رفته” در بهترین حالت چیزی است که من می خواهم برای یک یا دو دقیقه در یوتیوب. هیچ چیز فریاد زد “من می خواهم به سعی کنید که.” و بطور غیر عادی و مرموز من دیده ام برخی از چیزهای بزرگ است که فقط فریاد می زند: “چی ؟” مانند 3D, خرید از تایتانیک سالن و چشم پوشی هتل از درخشان. و یا حتی عجیب و غریبتر: re-خلاقیت های موجود در بازی. هوش من حدس می زنم که ارزش آن به یک پت در سر برای سازندگان… اما: پس چه ؟

من می دانم آن را در اوایل چرخه خود را, اما من فقط مشتاق در مورد این مسلما چیز سرد.

در حال حاضر رویاهای ممکن است فقط من را انتخاب کنید تا PS4 Pro.

آن را انجام دهد. آنها ارزان تر در حال حاضر و شما باید یک انتخاب بزرگ از بازی با اشکالات کار را از آنها واقعا ارزان است. شما می توانید با استفاده از بازی در Ebay برای فقط چند دلار است. و بسیاری از بازی های بزرگ را می توان برای $20 یا کمتر است.
ارسال شده توسط SoberHighland در 5:21 PM در فوریه 12 [2 علاقه]

مطمئن شوید که شما تنها می توانید ماریو سطوح با Mario Maker, اما این یک راه آسان برای ایجاد یک چیز که نزدیک, و, که دارای یک ساخته شده است در مخاطب است.

من نمی دانم اگر رویاهای متمرکز شده است به اندازه کافی برای مردم را به احساس مانند آن را به ارزش آنها ساختن چیزی.
ارسال شده توسط Merus در 5:32 ب. ظ در فوریه 12

تمام خلاقیت خود را (من حدس می زنم, اما من می دانم که توافقنامه موافقت نامه) را متعلق به سونی یا حداقل این شرکت است که باعث می شود نرم افزار. بنابراین تمام تلاش خود را متعلق به شخص دیگری است.

به طور معمول EULAs مشخص کنید که کاربر تولید محتوا باقی می ماند اموال خالق اما این بازی شرکت اعطا دائمی, حق امتیاز رایگان مجوز استفاده از محتوا است.
ارسال شده توسط Pyry در 6:26 PM در فوریه 12

این نه فقط مالکیت. شما ممکن است (و یا ممکن است نه, من نمی خواند رویاهای’ مجوز) “خود” را کار می کنند اما بدون هیچ وسیله ای برای انتقال تولیدات خود را از پلت فرم ها و استفاده از آنها در زمینههای دیگر آن را به یک فقیر شکل مالکیت است. این یک دیواره باغ و بیشتر شما می توانید شرط می بندم که سونی خواهد حذف هر چیزی از نمایش عمومی آنها در نظر بگیرید حتی کمی بحث برانگیز است. و که حتی با توجه به این که دور و در عین حال اجتناب ناپذیر بعد زمانی که سرور کارفرمایان تصمیم گیری خوب است که به عنوان بسیار سرگرم کننده که شما 60 دلار حق شما را به زمان به بسته های میزبانی وب و ارسال همه کار سخت فزاینده پایین الکترونیکی کمد.

همه اینها درست است از ماریو ساز بیش از حد, اما شما صرف زمان بسیار کمتر نسبتا در سطح ماریو و پس از آن فقط یک ویرایشگر سطح آن را به خود را ایجاد کنید در نهایت یک بار مصرف meepmorp. رویاهای خود را برای فضیلت و هنوز هم تلاش بیشتر طول می کشد قبل از اینکه شما می توانید ساخت یک مرزی شایسته morp.
ارسال شده توسط JHarris در 7:00 PM در فوریه 12

بدون هیچ گونه وسیله ای برای انتقال تولیدات خود را از پلت فرم ها و استفاده از آنها در زمینههای دیگر آن را به یک فقیر شکل مالکیت

در سال 1993 ماریو رنگ بازیکن راهنمای شامل دستورالعمل در مورد نحوه اتصال دو وی سی آر و کاست به تلویزیون خود را بنابراین شما می توانید رکورد خود را انیمیشن با دوبله موسیقی.

ماریو رنگ است که اساسا دلیل من به مدرسه هنر رفتم و رو به تصویربرداری دیجیتال و طراحی وب سایت. آن را آسان به snarky در مورد چیزهای شبیه به این, اما سیستم عامل مانند این می تواند واقعا بچه ها درگیر در این مسائل. و بله من کاملا آموخته مهارت های انتقال مورد تصویربرداری دیجیتال, انیمیشن, رسانه های جدید و تعامل طراحی از goofing در اطراف ماریو رنگ (به طوری که بچه ها ساخته شده است که Homestar دونده). رویاهای به نظر می رسد سرگرم کننده!
ارسال شده توسط oulipian در 8:13 PM در فوریه 12 [3 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im