باستان ‘megasites’ ممکن است تغییر شکل تاریخچه از شهرهای

Nebelivka یک روستای اوکراین حدود 700 نفر نشسته در میان تپه ها و زمینه های پوشیده از چمن. در اینجا در لبه شرقی اروپا فضای خالی امتداد افق. آن را همیشه. در زیر سطح Nebelivka به چشم انداز اطراف و در نزدیکی سایت های باستان شناسی حدود 6,000 سال باقی مانده از آنچه بودند احتمالا برخی از جهان اول شهرستانها در حال ظهور از ابهام. این چگالی کم پخش کردن سایت های باستان شناسی شناخته شده به عنوان megasites یک اصطلاح است که بر هر دو خود را به اندازه بسیار زیاد و مرموز ریشه. در حال حاضر برخی از دانشمندان استدلال شهرک نشان دهنده شکل مجزا از باستان زندگی شهری که رفته تا حد زیادی ناشناخته.
ارسال شده توسط Etrigan (6 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
اگر چه نه به عنوان اوایل جنه-Djenno لازم به ذکر است بیش از حد. آن اوایل (باستان شناسی) شهرستان در غرب آفریقا است که همچنین به نظر می رسد که به دنبال متفاوت و کمتر اجتماعی طبقه بندی سازمان است.

آن را سرد به فکر می کنم در مورد چگونه متنوع جهان باستان واقع بود از نظر سیاسی سازمان راه زندگی ،
ارسال شده توسط Kutsuwamushi در 12:49 PM در فوریه 28 [2 علاقه]

Im کنجکاو چگونه آنها می دانند که این خانه ها سوزانده شدند و در یک مراسم به شیوه و مطمئن نیست که من دنبال منطق خود را. هیچ شواهدی از آتش سوزی به این معنی که آنها می بایست سوخته عمدا, مطمئن, اما چرا تصور آن تشریفاتی و نه خصمانه?
ارسال شده توسط Exceptional_Hubris در 1:47 PM در فوریه 28
من همیشه شگفت زده در چگونه از فقط چند تکه کل تاریخ را می توان divined.
ارسال شده توسط njohnson23 در 1:51 PM در فوریه 28
وجود دارد یک بخش به خاک سپرده شد مراسم آشتی ترتیب دادند در وسط مقاله که در آنها صحبت کردن در مورد چه مقدار اضافی کيندلينگ آن زمان خود را به تفریح و سرگرمی-از-یک-خانه سوختگی در همان راه به عنوان در این سایت که از آنها بیرون ریخته شده است که آیا تشریفاتی یا نه آن را در زمان راه کار بیش از حد برای سوزاندن این خانه. سوزاندن آنها فوق العاده مهم است در برخی از راه.
ارسال شده توسط ایوان ivanych سماور در 2:20 PM در فوریه 28 [4 علاقه]
همچنین آنها ذکر شده است که از سوزاندن بیش از یک دوره طولانی در سراسر زندگی حل و فصل نمی خوشه در زمان مانند شما انتظار می رود برای یک حمله است.
ارسال شده توسط tavella در 2:35 PM در فوریه 28
این برای تلفن های موبایل زیادی مانند عصر برنز سوزاندن مرد.
ارسال شده توسط keep_evolving در 2:48 PM در فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>