‘Ant Man’ امیدوار به تمدید زمان خود را با گرجستان

گرجستان ستاره اول شناخته شده به عنوان “مرد مورچه” یکی از اولین خط مقدم دانشگاهی بازیکنان اعلام postgame handshakes و تولدش جلسات با طرفداران از حد به دلیل تهدید COVID-19 بهتر به عنوان شناخته شده coronavirus. ادواردز ارسال یک صدای جیر جیر و یک Instagram پست هفته گذشته عذرخواهی و درخواست برای درک.

یک هفته بعد NBA اتاق های قفل شده اند بسته به طرفداران و رسانه ای و بین المللی حداقل رویدادهای ورزشی یا در حال لغو یا انجام شده بدون تماشاگر.

“من قصد دارم برای ادامه به انجام fist-برجستگی” ادواردز گفت: پس از Bulldogs’ تمرین روز شنبه قبل از خروج برای نشویل و مسابقات SEC. “اما هیچ امضا یا هر چیزی شبیه است که نه بیش از حد بسیاری از مردم لمس کردن, قرار دادن سلاح های خود را در اطراف من برای گرفتن عکس. شما می دانید فاصله خود را حفظ کنید. نمی خوام مریض و یا هر چیزی شبیه به آن.”

ادواردز در حدود 40 میلیون دلیل نمی خواهید به مریض. که چگونه بسیاری از دلار قرارداد به ارزش بود که در سال گذشته از شماره 1 NBA پیش نویس انتخاب صهیون ویلیامسون به امضا رسید و پس از یک فصل در دانشگاه دوک. بسیاری از پیش بینی ادواردز بودن در آن موقعیت این ماه ژوئن هنگامی که پیش نویس reconvenes در نیویورک است.

که گفت: بعد از اینکه نام ثانیه اول سال توسط مربیان لیگ و SEC تازه وارد سال آسوشیتد پرس روز سه شنبه و آماده شدن برای بازی چه بسیاری بر این باورند خواهد بود نهایی خود را بازی به عنوان یک گرجستان بولداگ ادواردز هنوز هم اصرار دارد او ساخته شده است که هر گونه تصمیم گیری در مورد آینده ورزشی خود را فراتر از چهارشنبه شب بازی در برابر Ole Miss در دور اول از مسابقات SEC (7 p. m. SEC شبکه).

“من نمی دانم آنچه من انجام می دهند و در عین حال” ادواردز گفت: با کلامی تاکید بر کلمه “I.” “من می دانم که شما نگاه کنید به پیش بینی و چه هر کس می گوید اما شخصا من حتی نمی دانم آنچه من انجام نشده است. من هنوز 18 ساله, بچه,, بنابراین من فکر کردم در مورد هر چیزی شبیه به آن.”

در حالی که آن را احتمالا نمی راستگو برای ادواردز می گویند او نیست در مورد آن فکر درست است که او 18 ساله است. در واقع با یک مرداد تولد او جوانترین بازیکن در یک تیم گرجستان که یکی از جوان تر در امریکا است. او یکی از نه سال اول.

بنابراین ادواردز دلایل هنوز هم وجود دارد بسیار برای او برای به دست آوردن و به یاد آمدن به کالج برای یک فصل دیگر.

“من هنوز جوان هستم” گفت: ادواردز است که این کشور بالاترین نمره دانشجوی سال اول در 19.5 امتیاز در هر بازی. “من احساس می کنم هنوز نابالغ است. من بسیاری از در حال رشد کردن را انجام دهد. و من دوست دارم هم تیمی های من. آنها مانند برادران به من. بنابراین من قصد دارم به احساس واقعا بد اگر من ترک. اما من قطعا فکر کردن در مورد آینده را یک سال دیگر.”

واقعیت این است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای تامل همه که. NBA پیش نویس اعلامیه تاریخ برای underclassmen نیست تا مارس 26. بنابراین از لحاظ فنی ادواردز است تا آن را به تصمیم گیری آگاهانه و ارائه مدارک لازم.

بازیکنان در دانشگاه دوک کنتاکی و کانزاس انجام این کار تمام وقت است. اما آن را تام Crean گرجستان دوم-سال مربی که ادواردز معتقد است که او می تواند به دانشگاه برود 65 مایل دور از آتلانتا خانه و قادر به افزایش خود را در NBA سهام فقط به عنوان به خوبی به عنوان او می تواند در هر یک از کسانی که دیگر دور پاسگاه.

که ثابت شده درست است. اما تا آنجا که ادواردز ماندن یا رفتن Crean گفت که او باقی می ماند که بخشی – در حال حاضر است.

“ارتباط ما در طول روز هر روز” Crean روز سه شنبه گفت. “چه اتفاق می افتد در حال رفتن به اتفاق می افتد. این یک موضوع است که ما به صرف هر زمان در. در حال حاضر این چیزی است که ما نیاز به انجام فردا چه ما نیاز به انجام امروز, مربیگری, نقاط, جزئیات امتیاز. … وجود خواهد داشت زمان برای (نرم افزار تصمیم گیری). من فکر نمی کنم از آن خواهد شد که سخت هنگامی که زمان می آید.”

هیچ بسکتبال جهان به نظر می رسد دیده می شود که همه به آن نیاز دارد. آن را نه فقط پر گل خروجی و باور نکردنی برجسته ویدئوها ادواردز تولید شده در طول یک فصل بسکتبال کالج. چه ساخته شده است که او را حتی بیشتر جذاب به نرم افزار صفوف ادواردز’ نگرش تعامل خود را با گرجستان هم تیمی های هر دو خاموش و طبقه و البته که بدن.

در میان تمام بازی ها و شیوه و نزدیک به دو هفته نبرد با آنفولانزا در اوایل این سال ادواردز موفق شده است برای به دست آوردن وزن و قوی تر از طریق این دوره از فصل. او به طور متوسط مناسب در 33 دقیقه در هر بازی. در حالی که همه مذاکرات در مورد خود را به ثمر رساند که شامل سه بازی از 32 امتیاز یا بیشتر او همچنین رتبه دوم در این تیم با 87 کمک دوم در rebounding در 5.3 در هر بازی و منجر تیم و یکی از بهترین ها در ثانیه با 43 دزد.

“او می کند بنابراین بسیاری از چیزهایی که فقط نمی توانید متوجه” Crean گفت. “او یکی از بهترین screeners من همیشه مربی. او به معنای واقعی کلمه است. او مردم باز است. او را دوست دارد برای دیدن هم تیمی های خود نمره. او دوست دارد به نمره اما او واقعا دوست دارد به دیدن هم تیمی های خود نمره و به آنها باز است.”

در حالی که ادواردز به نام ثانیه بهترین دانشجوی سال اول او را شامل نمی شد در این مربیان’ نه بازیکن همه-SEC تیم ملی بود که سه شنبه منتشر شد. استدلال خوبی می تواند ساخته شده است که او باید شده اند. اما Bulldogs تلاش کرده اند در این فصل رفتن 15-16 کلی و برنده پنج ثانیه بازی ها و ادواردز سپرده شد به تمام تیم دوم-SEC.

اما این خوب است. ادواردز گفته شده است وجود دارد درس است که به عنوان خوبی. در واقع او معتقد است که این کل یوگا تجربه بهره مند است او را تا حد زیادی.

“من واقعا نمی دانم زیادی در مورد سراغ سراغ بازیکنان سراغ تیم” ادواردز گفت. “هنگامی که من در اینجا من فقط فکر کردم من می خواهم نمره 20 و 30 هر شب و فقط کشتن آن در هر زمان. من تا به حال متوجه من کلید همه سراغ گزارش. … من در مورد تنها یک مورد در کل تیم است.

“در پایان روز هر چه اتفاق می افتد در دادگاه اتفاق می افتد. هر آنچه که مردم می خواهند به بحث در مورد آنها در حال رفتن به صحبت در مورد آن است. من می دانم که چقدر کار من در قرار داده و چه خوب هم تیمی های من هستند, بنابراین به عنوان طولانی به عنوان آنها می آیند وجود دارد و رقابت من قصد دارم به آنها کمک کند.”

ادواردز گفت: او می داند که وجود دارد این است که برخی از ناامیدی در چگونه Bulldogs بازی این فصل احتمالا تنها فصل در UGA. اما او را نیز آگاه گرجستان تاریخچه و می داند که در Dominique Wilkins’ فصل گذشته در گرجستان او به رهبری Bulldogs به ابتلای نیمه نهایی در نیویورک است.

ادواردز قطعا بسته شدن هر درب در هر گونه امکانات برای این تیم است. اگر گرجستان می توانید توسط Ole Miss آن را به صورت یک تیم فلوریدا که سگ دو بار برگزار می شود قابل توجه دو رقمی آگهی در برابر.

“ما در حال نگاه کردن به آن به عنوان یک شروع و یک آغاز جدید برای ما” ادواردز گفت. “… ما قطعا به دنبال به جلو به گسترش فصل بدون توجه به جایی که در آن است. ما در اینجا با یک 0-0 طرز فکر و در نظر گرفتن آن یک بازی در یک زمان.”

مگر اینکه چیزی جادویی اتفاق می افتد SEC مسابقات به احتمال زیاد خواهد بود که بزرگترین مرحله ادواردز نقش به عنوان یک دانشجو. اما اگر چیزی وجود دارد که ممکن است متقاعد کردن ادواردز به پشت خود گرجستان هم تیمی. آنها بدست بسیار نزدیک پس از او در زمان اقامت در آتن نه ماه پیش. محاکمات و رنج و سفر باید ایجاد یک پیوند بر خلاف هر چیزی ادواردز قبلا تجربه کرده بودند.

اما با یا بدون او ادواردز اصرار گرجستان برنامه در یک مسیر رو به بالا.

“آنها بزرگ دیدن و دادگاه و همه آنها عشق به کار” ادواردز گفت. “من احساس می کنم مانند برنامه در حال رفتن به واقعا خوب است و فقط حفظ بیشتر و بهتر استخدام – حتی بهتر از من. من احساس می کنم آنها در حال رفتن به واقعا خوب است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im