Anthopoulos: Braves بحث شد حمل هر دو رایلی Camargo در فهرست

در طول بریوز’ “در خانه بازکن” جریان در شب جمعه – زمانی که تیم بوده ام پخش آن برای اولین بار بازی در Truist پارک در این فصل – مدیر کل Alex Anthopoulos نشان داد جالب قطعه مورد بریوز’ پایه سوم رقابت است.

Austin رایلی و یوهان Camargo بازی می کردند و پس از آن به احتمال زیاد هر دو می اید اولیه فهرست.

“Camargo رایلی بودند بازی باور نکردنی هست” Anthopoulos گفت: Fox Sports پخش تراشه کری بود که انجام شده ، “ما تا به حال یک تصمیم در عین حال که ما می رویم به انجام. ما در حال شروع به صحبت در مورد این واقعیت است که جزئی-لیگ فصل بود شروع به برنامه ریزی شده در مارس 9, و ما شروع شد آوریل 26 – ما شروع به بحث در مورد حمل هر دو. وجود دارد هیچ دلیلی برای ترک آنها را در فلوریدا. آنها می خواهم هر دو بازی به خوبی به اندازه کافی به این تیم است.

“و اگر آن را به نقطه ای که ما فکر کردیم که یکی از آنها نیاز به بازی هر روز که می میرم یک مکالمه ما می تواند داشته ام درست زمانی که (سه گانه-A) Gwinnett که قرار بود برای باز کردن فصل. ما می تونستیم با ارسال یک بازیکن را در آن نقطه.”

رایلی بود 10-برای-28 این بهار با دو homers دو دونفره و چهار RBIs. مهمترین آنها او تنها زده از پنج بار. او نمایش بهتر و راحت تر رویکرد در بشقاب بود که این تیم را تشویق او می تواند وضعیت خود را پر زرق و برق strikeout شماره (او whiffed در تقریبا 40% از خود در خفاش ها در سراسر خود را rookie فصل).

بسیار لاغر Camargo بود و تقریبا به همان اندازه چشمگیر است. سوئیچ-hitter وظیفه بود 8-برای-28 با یک هومر دو دونفره و هشت RBIs. این جفت ارز را در بازی ایجاد شد استقبال از تصمیم دشوار برای بریوز برنج.

مدیر برایان Snitker گفت که او نمی بینم یک مسیر به حمل Camargo و رایلی در فهرست اولیه. بدیهی است این تیم را به فکر تغییر در این روز بین که 1 مارس اعلام و ورزش را تعلیق 12 روز بعد.

در نهایت آنچه Anthopoulos بمب احتمالا برنده ام ، با هر دو بازی به خوبی وجود دارد کمی منطق در ترک یا در فلوریدا. بریوز کرده اید می تواند با استفاده از یک محاکمه اجرا با هر دو و اگر آنها تعیین یک نیاز بیشتر تکرار او می تواند به عضویت سه گانه-باشگاه بعد.

البته گفتگو در حال حاضر مسئله. اما اگر MLB رزومه در سال 2020 آن را قطعا انجام این کار با گسترش فهرست اسامی و آن را حتی ساده تر برای حمل هر دو بازیکن است. این تیم هنوز هم می تواند با پیدا کردن هر کافی زمان پخش, اما این بحث برای بعد روز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de