ضد خط لوله در اعتراض Mi’kmaq جامعه تعطیل خط راه آهن در شرق کبک

مونترال — رئیس شرکت راه آهن در شرق کبک می گوید ضد خط لوله معترضان مسدود کردن خط راه آهن در سازمان ملل جامعه هستند با هزینه خود شرکت در حدود 15.000 دلار در روز درآمد.

حدود پنج یا شش نفر از Mi’kmaq جامعه Listuguj حدود 525 کیلومتری شمال شرقی شهر کبک توسط New Brunswick, مرز, راه اندازی یک اردوگاه چند پا دور از این آهنگ گفت: Eric Dube رئیس Chemin de fer de la Gaspesie.

اعتراض در Listuguj است که در میان کانادا-تظاهرات گسترده ای که فنر از هفته گذشته در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در شمال بریتیش کلمبیا که در حال تلاش برای متوقف کردن ساخت و ساز از گاز طبیعی خط لوله است. تظاهرات را مختل تجاری و رفت و آمد ترافیک راه آهن در سراسر کشور است.

Dube گفت که او صحبت کرد و به یک زن و شوهر از معترضان روز شنبه. “به نظر می رسد مانند آنها در حال رفتن وجود داشته باشد در حالی که” او در مصاحبه ای گفت:. “آنها بسیار مصمم است.”

مدیر امنیت عمومی برای Listuguj پیتر Stan, گفت گروه او هیچ برنامه ای برای حذف “کوچک اشغال” از مردم از جامعه خود بودند و کمپینگ توسط خط راه آهن. او گفت: نیروی انتظامی نمی خواهند به تشدید چیز است.

“در حال حاضر ما نمی تلاش برای ایجاد یک واکنش زنجیره ای,” او در مصاحبه ای گفت:. “ما در حال رفتن به آن اجازه می دهد برای اجرای آن دارد و امیدوارم آن را به مسالمت آمیز نتیجه گیری.”

Arsenault گفت: پلیس را نشانه خود را از گروه شورا به عنوان زمانی که برای حذف مخالفان. او گفت که او نمی دانست چه مدت در شورای برنامه ریزی شده در اجازه دادن به اعتراض خود ادامه خواهد داد.

محاصره آغاز شد و هفته گذشته پس از RCMP اجرا یک دستور در مقابل مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها بودند که مسدود کردن ساخت و ساز ساحلی GasLink گاز خط لوله بخشی کلیدی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه.

Dube که همچنین شهردار ریچموند جدید, Que., گفت: شرکت راه آهن در عمل از Matapedia به ریچموند جدید واقع در ساحل جنوبی Gaspe شبه جزیره. راه آهن در درجه اول حمل و نقل, سیمان, چوب و توربین بادی پره.

او گفت که او تا به حمل و نقل از توربین پره لود و برنامه ریزی برای ترک تگزاس در شنبه اما باری نخواهد بود رفتن در هر نقطه اگر این محاصره همچنان ادامه دارد.

Dube به نام دولت فدرال و دولت استانی به پیدا کردن یک راه حل است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر شد Feb. 14, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de