هر چیزی می تواند COVID-19: همانطور که همه گیر اتومبیل در, پزشکان, پیدا کردن تعاریف اولیه از بیماری بیش از حد باریک

بیمار ارائه شده در ER با یک بیماری روانی. او توهم و شنیدن صدای او نمودار نشان داد سابقه اسکیزوفرنی. بنابراین کارکنان تریاژ نشسته او را و از او خواست که منتظر یک تخت روان به باز کردن.

برای یک روز کامل زن منتظر در مشغول ER در اصلی بیمارستان در خارج از سیاتل. این غیر معمول نیست در ایالات متحده یا کانادا یا. وجود دارد و در اینجا بیماران روانی نشان می دهد تا در شرایط اضطراری هر روز و انتظار طولانی برای درمان تخصصی هنجار هستند.

بنابراین زن نبود خارج از محل. و این بود تا تب او مشخصی که کادر پزشکی متوجه شد که آنها تا به حال چیزی بیشتر نگران در دست خود. “ما می دانیم که زمانی که بیماران مبتلا به بیماری های روانی بیمار آن هم از نوع ذهنی د-جبران,” دکتر گفت: گرگ میلر اورژانس پزشک در بیمارستان. “و ما متوجه شد که به این دلیل است که او اسکیزوفرنی فعال بود به دلیل COVID-19.”

ما درمان هر بیمار به عنوان یک پتانسیل COVID بیمار

در سراسر کانادا و ایالات متحده اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه شده است تقسیم به جهان مجزا با بیماران مشکوک و یا مبتلا به COVID-19 در یک طرف و کسانی که بدون در دیگر.

اما به همه گیر است و زمین در, پزشکان می گویند, آنها آن را پیدا کرده ام به طور فزاینده دشوار به حکومت هر کسی را به عنوان ممکن است COVID حامل. “ما فقط دیدن بسیاری از عجیب و غریب ارائه این است که اساسا ما در یک وضعیت که در آن تقریبا هر کسی در آینده با هر چیزی بالقوه COVID مورد گفت:” دکتر برت Belchetz که شیوه طب اورژانس در تورنتو است.

برای بیمارستان ها در برخورد با محدود تجهیزات حفاظتی و بلند عقب برای تست این مشکل است. به این معنی وجود دارد هیچ راه آسان برای تریاژ بیماران صرفه جویی در منابع و یا به کارکنان پزشکی شکستن روانی. “ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی با همه در حال حاضر” Belchetz گفت. “ما درمان هر بیمار به عنوان یک پتانسیل COVID بیمار است.”

این محدوده ممکن است COVID علائم در حال حاضر گسترش یافته به طور چشمگیری از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. یکی از همکاران گفت Belchetz در مورد یک بیمار که در آمد با سر و پارگی. “هر کس فرض بر آن بود که هیچ چیز به نگرانی در مورد” او گفت:. سر زخم ها نان و کره مسائل در ER. اما پس از برخی جزئیات بازجویی بیمار نشان داد که چگونه او کردم قطع: او گذشت و کاهش یافته است. او نمی باید یک سرفه یا تب. اما او به اندازه کافی اکسیژن است. او swabbed. آزمون آمد. او COVID-19.

“چه بسیار ترسناک است که در ابتدا داشتیم و این بسیار روشن در مورد تشخیص” Belchetz گفت. “آن سفر و سرفه و تنگی نفس و تب است.” اگر شما تا به حال آن یا قرار گرفتن در معرض مورد شناخته شده است و پزشکان می تواند شما را درمان مانند شما تا به حال این بیماری است. “اما آنچه که ما شده ایم پیدا کردن تقریبا هر چیزی را می توان ارائه COVID-19,” Belchetz گفت. “ما دیده ایم بیمارانی که تنها ارائه علامت سردرد و یا خود را تنها ارائه علامت درد شکم و ما گرد و خاک گرفتن آنها و آنها مثبت است.”

دکتر هاروی لوین, که با این نسخهها کار در مونترال-منطقه بخش اورژانس دیده بود حدود 20 فرض موارد COVID-19 اوایل این هفته. بسیاری از آنها را ارائه کرده بود با علائم کلاسیک او گفت: در یک ایمیل. اما یکی از 37 سال تا به حال پس از هفته ها از نفخ و درد شکم. او تنها واجد شرایط برای تست از آنجا که او جزئی لرز. اما وقتی از او تست آمد آن مثبت بود.

دوم COVID مورد Levine دیدم نمی در ابتدا واجد شرایط برای تست در همه. او در 70s به تازگی در سفر به کارائیب و تا به حال خستگی و ضعف. آنچه که او نمی باید شد یک تب یا سرفه. “خوشبختانه من عینک ماسک/افتاب/لباس شب و دستکش از فراوانی احتیاط” Levine نوشت. پس از غیر طبیعی chest X-ray او فرستاده او را برای تست; آن را به عقب آمد مثبت بیش از حد.


مشکل در لکه COVID-19 موارد به معنی وجود دارد هیچ راه آسان برای تریاژ بیماران صرفه جویی در منابع و یا به کارکنان پزشکی شکستن روانی.

جاناتان ارنست/ایسنا

برای میلر مخاطرات از این وضعیت به طور کامل نمی غروب تا زمانی که او را دیدم او اول غیر معمولی از ارائه این بیماری است. در اوایل هفته از این بیماری همه گیر, یک زن با یک نامنظم ضربان قلب در آمد به او ER. او تا به حال یک تاریخچه از آنچه شناخته شده به عنوان فیبریلاسیون دهلیزی. و قلب او شد ضرب و شتم شدید در تقریبا دو برابر میزان طبیعی است.

میلر و همکارانش در آن متمرکز شده است; آنها می خواستند برای گرفتن ضربان قلب خود را تحت کنترل است. “چند ساعت بعد او مشخصی تب و پس از آن ما متوجه” آه خدای من انگار بیشتر به این داستان از فیبریلاسیون دهلیزی,” او گفت:. آنها او را فرستاده برای یک سواب. او تا به حال COVID-19.

“از نظر تئوری شما می دانید که این جریان است” میلر گفت. “و این چیزی است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد. اما به واقع می بینیم که اتفاق می افتد درست در مقابل من مثل این بود, “اوه خدای من”. من خوش شانس بود که من تا به حال گرفته شده اقدامات احتیاطی مناسب ، من با پوشیدن یک ماسک من با پوشیدن یک لباس شب. اما من فقط از نوع رفتن را از طریق حرکات فقط آن را انجام می دهند چرا که هر کس دیگری بود آن را انجام می دهند. و سپس هنگامی که او مشخصی تب واقعا خیلی بیشتر درونی.”

میلر و چند تن از همکاران به تازگی منتشر شده یک مقاله در اوایل درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر در منطقه سیاتل است. او گفت: این پیام را از این نیست که آن را بی فایده برای جدا کردن COVID از غیر COVID بیماران. “شما می توانید آن را انجام,” او گفت:. شما فقط نمی توانید فرض کنید که به خاطر شما انجام داده ایم که بقیه از استروژن خود را و یا خود را به درمانگاه COVID-رایگان.

“کسی به من گفتن” من این است که ما پاک کردن منطقه که کثیف ما در منطقه است.’ و ما در نقطه ای مانند ‘که خود را کثیف تر از منطقه و این که خود را کمتر کثیف منطقه” میلر گفت. “قطعا وجود دارد که در آن بیماران را در معرض خطر و وجود بیماران که در آن کم خطر است. اما در این نقطه وجود ندارد و بیماران که در آن هیچ خطر است.”

این بدان معناست که به عنوان امن به عنوان آنها می تواند به پزشکان و دیگر کارکنان خط مقدم باید 100 درصد 100 درصد از زمان. و انجام آن طول می کشد تلفات. “در طول shift خود را شما باید به تماشای همه چیز شما را لمس” Belchetz گفت. “شما باید به طور مداوم با توجه به لباس محافظ شما در حال پوشیدن, مطمئن شوید که شما هرگز به طور تصادفی به دستکش های خود را خاموش و خود را لمس لباس شب.” آن مقدار زیادی از استرس است. “و آمدن به خانه در پایان از shift خود را ترسانده است.”

• ایمیل: [email protected] | توییتر: richardwarnica

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im