آشکار فلوریدا شهرستان در ضربات پنالتی به پایان می رسد با 1 مرد, مرده, 1 در بازداشت

یکی در زندان و دیگری مرده است و پس از آشکار در ضربات پنالتی در شهرستان فلوریدا خانه بعد از ظهر یکشنبه, مقامات گفت.

حدود 1 p. m. و معاونان در پاسخ به شکر دره جاده پس از یک 911 تماس گیرنده گفت: دو ضرب گلوله کشته شده بود با توجه به یک کلانتر, حادثه گزارش. زمانی که نمایندگان وارد آنها خال خال یک زن ایستاده در خانه مقابل راهرو با یک مرد ایستاده در پشت سر او.

معاون گفت: هر دو آنها به منظور بالا بردن دست خود و در حالی که زن در گوش مرد درب بسته این گزارش گفت:. معاون گفت: زن برای دریافت بر روی زمین آن است که انسان بازگشایی درب و شروع به پیروی از دستورات است.

معاون متوجه شده است که مرد بعد از شناسایی به عنوان 73 ساله Gary توماس Posey, خونریزی بود از سمت چپ معده اش این گزارش گفت:. Posey بود که به عنوان یک پیرمرد توسط معاون بعدها گفت که “(Posey) متوجه نیست که او به ضرب گلوله کشته شده است.”

زمانی که مقامات جستجو از طریق خانه آنها دریافتند یک مرد مرده در یک اتاق با یک تفنگ و اسلحه دیگر در این نزدیکی هست ، مردی که کشته شده بود شناسایی 50 ساله اریک وین مارتین بوده است به ضرب گلوله چند بار.

زن گفت: معاون که او خواب بود که Posey وارد اتاق او را برداشت یک تفنگ و به او گفت: “من قصد کشتن آن پسر (expletive)” این گزارش گفت:. او پس از آن صدای سه شلیک شد.

همسایه گفت: محققان که آنها نیز شنیده بین سه و چهار اثر شلیک گلوله نشان می دهد ضربات بین Posey و مارتین با توجه به گزارش.

Posey که سن و سال ارائه نشده بود به زندان برده شد. او همچنان در فلوریدا زندان شهرستان بدون پیوند در فقره قتل (خشونت) و در اختیار داشتن اسلحه گرم در طول این کمیسیون از جنایت با توجه به زندان سوابق.

این قتل تحقیقات آغاز شد و تنها چند ساعت قبل از یکی دیگر از حادثه مرگبار کشف شد, در فلوریدا County اما دومی هنوز هم بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

پنج نفر مرده پیدا شد و در یک آپارتمان در نزدیکی کرترسویل حدود 4:30 p. m. روز شنبه, AJC.com قبلا گزارش شده است. کلانتر دفتر به نام در GBI برای کمک به تحقیقات.

بیشتر: GBI بررسی پس از 5 مرده یافت در فلوریدا آپارتمان

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de