مارس مواد غذایی (یا احمق) روز سال 2020

“می توانید با ما موافق این سال را احمق آوریل شوخی تشکیل شده است تنها از دسر های خوشمزه منزجر به عنوان خسته کننده کمتر-غذاهای خوشمزه?” و “تنها در روز اول آوریل جوک من می خوام فردا هستند مانند: من نان پخته شده امروز. روز اول آوریل, من در واقع یک کیک پخته” مشترک احساسات: به جای شوخی که ممکن است مادی فریب هر کسی در روز احمق آوریل سال 2020 اجازه دهید احمقانه مواد غذایی مرتبط با همه چیز. و یا ایجاد یک بانک مواد غذایی کمک مالی. (نه پس از این دستورالعمل: جعلی اعلام “امروز گوگل متوقف می شود بودجه منکران تغییرات آب و هوا” دفاع از انقراض شورش.)
ارسال شده توسط brainwane (13 کل نظرات) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
تایلند و هند و تایوان و یک دسته از کشورهای دیگر نیز تهدید به زندان هم به هر کسی که گسترش دروغ در مورد Covid-19. و من ناراحت نیست که. آن را جدی و زندگی مردم در خطر است.

در حال حاضر زمان برای شوخی. در حال حاضر زمان برای کیک.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 6:31 AM در مارس 1 [6 علاقه]

(من می خواهم این را به عنوان یک موضوع که در آن افراد نقطه به نقطه سرگرم کننده و جالب, احمق ماه آوریل/آوریل احمق/April Fools’/اول آوریل/آوریل مواد غذایی/مارس مواد غذایی/و غیره. همه چیز بر روی وب است.)
ارسال شده توسط brainwane در 6:32 AM در مارس 1 [2 علاقه]
ما یک احمق آوریل شام هنگامی که بچه ها جوان بودند. میت لوف کلوچه با پوره سیب زمینی با رویه خامهای کیک یا شیرینی و نخود sprinkles, نوشیدنی که ژله با نی در آنها (از جمله آنهایی که نوک بیش از) و دسر وانیلی پودینگ هلو و نیمه دهید به مانند تخم مرغ سرخ شده. آن را بسیار محبوب است.

در این سال جوانترین است به کوچک مواد غذایی ساخته شده از چیزهای دیگر مانند Oreos سرد به مانند یک لایه کیک و milkshakes خدمت در فنجان کوچک. او را با زاویه در عکاسی به آنها نگاه واقعی به اندازه. تعدادی از اعضای خانواده ناراحت شدند که او گفت خوردند کل کیک خودش!
ارسال شده توسط five_cents در 6:39 AM در مارس 1 [7 علاقه]

من فکر r/AskHistorians تغییر به r/AmITheHistoricalAsshole برای روز بسیار خوب و بازدید از نور حق تن.

AITA برای بازجویی همه چیز ؟

من (61M) سعی کردم به همه پسران من, اما من فکر می کنم من ممکن است فقط رابطه خود را حتی بدتر AITA?

AITA برای لگد زدن یک مسنجر فارسی کردن هست ؟

AITA چون من سیلی زد یک سرباز بود که یک لیلی-livered, لعنتی ترسو منظور در تلاش قرار داده و برخی از روح مبارزه را به او ؟ و سپس دوباره آن را انجام? بدیهی است که نه اما چرا آنها من چیست ؟

آمده برای این پست باقی بماند برای نظرات که در آن عملیات با استدلال قضاوت خود را در شخصیت.
ارسال شده توسط firechicago در 6:41 AM در مارس 1 [6 علاقه]

من عاشق این ایده از غذا مبدل به عنوان مواد غذایی دیگر. من خواندن داستان و دیده می شود عکس از—مثلا— “میت لوف, کیک” که در آن قرص نان است که به شکل لایه کیک تابه چیده و “مات” با مرزه پوره سیب زمینی به صورت بصری شبیه به یک کیک تولد. این همه همان غذا و همان طعم همان سنتی و انتظار می رود ترکیب. آن را فقط به نظر می رسد کاملا عجیب و غریب.

هر ایده هایی برای غذا مبدل به عنوان دیگر مواد غذایی ؟ (نه هر چیزی به عمد ناخالص مانند مارمالاد پرتقال با آنچوی)
ارسال شده توسط SoberHighland در 6:42 AM در تاریخ 1 آوریل

دروغ اول آوریل تلخه متوقف خنده دار سال پیش (با فرض اینکه آنها خنده دار برای شروع). ما یک سال تمام-دور جعلی اخبار صنعت بدون نیاز به تعیین یک روز برای آن است.
ارسال شده توسط tommasz در 6:53 AM در مارس 1 [5 علاقه]
شما می خواهید کیک ؟ Binging با Babish به شما نشان می دهد چگونه می توان نامرئی پای از قلاب. (اسپویلر: او هیچ پخت کیک پنیر که کیک تنها در نام است اما بهبود بیش از فیلم اصلی را پای که فقط خامه را با مواد غذایی رنگ آمیزی.)
ارسال شده توسط dannyboybell در 7:48 AM در تاریخ 1 آوریل
امروز روز تولد من و من غذا مربوط به چیزی است که من می خواستم به این شکلات نان و برخی از به هم اتاقی من و خواهر خانواده به آنها را تشویق به بالا و همچنین, بنابراین من می تواند آنها را بخورند اما من نمی خواهد که زمان امروز (شوخی از رفتن از هیچ کار در تمام هفته گذشته به کار بیش از حد). امیدوارم این آخر هفته.

مبدل و نه نفرت انگیز مواد غذایی برای تلفن های موبایل واقعا زیبا و سرگرم کننده و من فکر می کنم من در بر داشت یک طرح برای سال آینده!
ارسال شده توسط gaybobbie در 7:59 AM در مارس 1 [1 علاقه]

پادکست 20,000 Hz بسیار جالب پادکست به طور معمول در مورد صدای خود را تغییر پادکست برای روز به 20 قسمت در هزار و یک (جالب) قسمت مورد بوی.
ارسال شده توسط Lutoslawski در 8:10 AM در تاریخ 1 آوریل
زمانی که GameStop بسته ThinkGeek سایت چند نفر اظهار تاسف کرد که April Fools’ نمی خواهد همان باشد و بدون آنها.
چگونه کمی از آنها می دانستند.
ارسال شده توسط cheshyre در 8:19 AM در مارس 1 [1 علاقه]
در غیر شوخی, اخبار, ما در حال انجام سرپوشیده شکار روبنده در MetaTalk.
ارسال شده توسط cortex در 9:10 AM در تاریخ 1 آوریل
> من فکر r/AskHistorians تغییر به r/AmITheHistoricalAsshole برای روز بسیار خوب و بازدید از نور حق تن.

خوب اینها خیلی ضربه-یا-دست اما “AITA برای بازجویی همه چیز ؟” موضوع چیزی از زیبایی است.
ارسال شده توسط ardgedee در 9:14 AM در تاریخ 1 آوریل

“می توانید با ما موافق این سال را احمق آوریل شوخی تشکیل شده است تنها از دسر های خوشمزه منزجر به عنوان خسته کننده کمتر-غذاهای خوشمزه?”

میگم…این بود که تایپی بخشی از شوخی?

(یا من باید نشانه تا McBain “که شوخی است.”)
ارسال شده توسط: darkstar در 9:30 صبح در مارس 1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im