در سراسر جهان در 1200 روز… در یک چرخه

پنج سال پیش در اد پرات (قبلا) بود تازه رو 19 ساله تنظیم از سامرست به یک چرخه در سراسر جهان به جمع آوری پول برای مدرسه در یک کیسه خیریه. کمی بیشتر از سه سال بعد پس از یک سفر که شامل بسیاری از برخورد و ماجراهای طریق چین و آسیای جنوب شرقی نیوزیلند و استرالیا و آمریکا, او ساخته شده آن را با خیال راحت به خانه. اد به تازگی آپلود شده قسمت پایانی حماسی (برای او) ساعت و ربع تصویری پوشش آخرین بخش از ادینبورگ به سامرست: از 1200 روز در سراسر جهان در یک چرخه – بازگشت به خانه [22,000 کیلومتر دوچرخه سواری].
ارسال شده توسط Lexica (3 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من واقعا لذت می برد این اد جذاب و دیوانه است. من اعتقاد دارم که این دو ویژگی ادغام به چه انگلیسی تماس های گریز از مرکز. به هر حال او عالی است.

در جنوب شرقی آسیا سری او در مواجه با محدودیت زمان بود که او به طور کامل غیر plussed در مورد, در حالی که من می خواهم که یک توپ غول پیکر وحشت. من فکر می کنم خنکی است که چرا بسیاری از ما نمی unicycle در سراسر جهان است. واقعا لذت بخش است.
ارسال شده توسط کیت استعداد در 3:28 PM در آوریل 23

در تعادل است که مرد باید یک مسیر ذهن برای به انجام رساندن چنین feat.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 3:59 PM در آوریل 23
“فقط دیوانه سگ و انگلیسی بیرون رفتن در آفتاب ظهر”
– Noël ترسو

“من تا به حال هیچ ایده چگونه داغ می تواند در ظهر, نه, چگونه مرطوب و نه چقدر بد گاز گرفتن اشکالات می تواند دریافت کنید. اما من ویزا تمام شده در 2 روز, بنابراین من تا به حال به نگه داشتن رکاب زدن برای مرز.”
– اد پرات که ظاهرا هر دو.
ارسال شده توسط دزدان دریایی-Bartender-زامبی-میمون در 4:07 PM در آوریل 23

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de