دستگیری ساخته شده در Clayton County تیراندازی که منجر به کشته شدن 7-year-old boy; دیگران می خواستم

Clayton County نمایندگان بازداشت یک مظنون روز شنبه در ارتباط با تیراندازی مرگ 7-year-old boy, اما, مقامات گفت: بازداشت های بیشتر به آمده است.

Darnell Hansa Howard, 28, چهره فقره از تشدید حمله و نقض آزادی مشروط برای نقش خود را در تیراندازی مرگبار که منجر به کشته شدن فرزند کلیتون شهرستان کلانتر دفتر گفت: در انتشار اخبار.

مرتبط: مرد به دنبال در Clayton County تیراندازی که در سمت چپ 7 ساله پسر مرده

هوارد متهم است در تیراندازی کودک که نامش منتشر نشده از مقامات ،

اما هوارد و 18 سال بودند در صحنه و نوجوانان شد و هدف از این باند مرتبط با تیراندازی کلانتر شدهاند. نوجوان برخورد کرد و مجروح در این حادثه

تیراندازی صورت گرفت, مارس 11 در نزدیکی کودک در 1600 جلوگیری از لمانت خیابان در کانلی, AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر از 7 ساله کشته شده توسط گلوله ولگرد در Clayton County; 18 ساله زخمی

Clayton County پلیس گفت: تیراندازی شد که در نتیجه یک درگیری میان 18 سال, پیر و سرنشینان یک سدان. 7 ساله بود نه مربوط به نوجوانان و هیچ ربطی به اختلاف مقامات گفت.

“ما ادامه خواهد داد برای تبدیل گرما در تمام اراذل و اوباش در این منطقه تا زمانی که کسی به ما می گوید چه کسی مسئول مرگ این کودک بی گناه,” کلانتر ویکتور هیل گفت: در انتشار اخبار.

Clayton County police منتشر نشده هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این پرونده با استناد به تحقیقات جاری.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه خواسته است برای تماس با کلیتون شهرستان کلانتر دفتر در 770-477-4479. پاداش نقدی ممکن است در دسترس برای tipsters که Crime Stoppers در 404-577-8477 و اطلاعات ممکن است فرستاده شده به صورت ناشناس در کلانتر, نوک خط.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>