دستگیری ساخته شده در دکالب صاحب فروشگاه تیراندازی مرگ

یکی از سه مظنون می خواستم در یک تیراندازی که منجر به کشته شدن یک شهرستان دکالب صاحب کسب و کار است که در پشت میله های زندان.

رونی Miller, 42, از کنیرز دستگیر شد صبح روز پنجشنبه در ارتباط با مرگ 57 ساله Tesfaye Birru دکالب سخنگوی پلیس Michaela وینسنت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Birru که متعلق به Tic Toc food mart در Evans آسیاب جاده در Stonecrest داشت به ضرب گلوله در خارج از فروشگاه Feb. 19, AJC.com قبلا گزارش شده است. بدن او را با زخم گلوله به سر و محققان گفت.

در مارس 3, اخبار کنفرانس دکالب کارآگاه J. B. Williams گفت: محققان اعتقاد بر این سه مظنون به تلاش برای ربودن Birru قبل از تیراندازی او را به مرگ و مصرف کردن در مارون هوندا.

مرتبط با: 2 مرد کشته در دکالب فروشگاه تیراندازی در 4 ساعت

محققان دریافت راهنمایی های متعدد پس از کنفرانس خبری و شناسایی میلر به عنوان یک مظنون به گفته پلیس. او رزرو شده به دکالب زندان شهرستان که در آن او باقی می ماند و با هیچ باند.

“نظارت تصویری نشان داد که میلر و دو نفر دیگر از افراد درگیر در تیراندازی و میلر ساخته شده تماس اولیه با آقای Birru,” وینسنت در بیانیه ای گفت:.

محققان هنوز به دنبال مظنون دیگر.

در طول هفته گذشته اخبار کنفرانس Birru را بیوه Worke Serete گفت: شوهر او یک کارگر است که به ترتیب اولویت سه فرزند خود را بیش از همه چیز.

“او هر چیزی برای بچه ها. هر چیزی” Serete گفت. “او به خانه می آید دیر 12 ساعت است. او می شود تا در 5 ساعت است. او هرگز شکایت. من نمی توانم باور کنم که هر کسی می تواند به او صدمه دیده است.”

Birru را 14 سال پسر Amanuel Chernet گفت: پدر او را “بهترین پدر هر کسی که همیشه می تواند داشته باشد.”

“او هرگز اجازه دهید هر کسی به فروشگاه می آیند و یا گریه غم انگیز” Amanuel گفت. “او به من گفت تمام داستان است. مردم می آیند و در آنها آمده است در غم و او می گوید: “چرا شما غمگین ؟ بیا خوشحال می شود! لطفا برای من?’ و آنها را از فروشگاه با یک لبخند.”

این نوجوان گفت که او مطمئن نیست که چرا کسی که کشتن پدر خود را.

“او به شما هر چیزی” Amanuel گفت. “هر چیزی. فقط بپرسید. شما لازم نیست که به زور او را. شما لازم نیست که به او شلیک کنید. فقط از او بخواهید. او آن را انجام دهد.”

محققان امیدوارند که این بازداشت خواهد شد کمک به تسکین برخی از خانواده را در غم و اندوه است.

بیشتر: “من نمی توانم باور کنم که هر کسی می تواند به او صدمه دیده است’: کشته دکالب صاحب فروشگاه را در خانواده به دنبال پاسخ

هر کسی با اطلاعات در مورد این دو باقی مانده مظنون خواسته است برای تماس با دکالب ، Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

“ما فقط در تلاش برای آوردن عدالت برای این خانواده به طوری که آنها می توانید برخی از نوع از بسته شدن” ویلیامز گفت: در طول کنفرانس خبری. “بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در این مورد حتی زمانی که ما در گرفتن مظنونین — آن را به آقای T برگشت. اما ما نمی خواهیم به خانواده برخی از نوع از بسته شدن در این حادثه است.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>