بازداشت اوريبه کلمبيا قدرت ش را محدود نمي کند بلکه حزب را بر اصلاح

متمرکز کرده است

محتوا ي مقاله ادامه داشت

سناتور والنسیا گفت که فشار اصلاحات عدالت نه تنها از پرونده رئیس جمهور سابق بلکه با اتهامات فساد و تاخیر های طولانی در پرونده الهام گرفته شده بود. بخش عمده ای از برنامه اصلاحات دولت نباید تغییر کند، او افزود.

duque شده است با رتبه بندی پایین تایید و مقاومت کنگره برای بسیاری از دوره خود را دست و پا زدن، که در سال 2022 به پایان می رسد. او به طور سفراز اوريبه دفاع کرده و گفته است که او مرد شرافتمندي است که بايد اجازه داشته باشد در حالي که آزاد است از خود دفاع کند.

ما می دیدیم که بهبود COVID و COVID تا حد زیادی میراث رئیس جمهور دوک را تعیین خواهد کرد، و اینکه چگونه توسط کلمبیایی ها و در تاریخ دیده خواهد شد.” “فکر می کنم اکنون میراث رئیس جمهور دوک بسیار بیشتر از هر چیز دیگری به کرایه های اووریبه از نظر قضایی گره خورده است.”

دفاع رئیس جمهور از Uribe “هنوز لکه ای دیگر بر میراث ایوان Duque ، رابلدو گفت: “.

uribe با یک دوره زندان تا 12 سال روبرو است. محکومیت او را در صف دیگر رئئس جمهورسابق آمریکای لاتین قرار می دهد که در زمان خدمت کرده اند، از جمله لولا دا سیلوا برزیل و آلبرتو فوجیموری پرو.

uribe است که به دلیل حمله تهاجمی علیه چئرهای مارکسی در دوران تصدی او شناخته شده است. او و خانواده اش از مدت ها پیش به ارتباط با شبه نظامیان راست گرا متهم شده اند و برادرش سانتیاگو با اتهام قتل یکه و وابسته به شبه نظامی مواجه است که او آن را انکار می کند.

مخالفان اوریبه از تصمیم دادگاه به عنوان یک پیروزی طولانی مدت انتظار برای استقلال قضایی و با تجمعات و در رسانه های اجتماعی تجلیل کرد. اما آنها بسیاری از آنها نمی خواهند به شمارش جوجه های خود را فقط هنوز.

گوزمان گفت که این پرونده آغاز پایان اوریسبه را به عنوان یک چهره سیاسی پرقدرت نشان نمی دهد.

“اوريبه زندگي هاي زيادي داره”

(گزارش گری جولیا سیمز کاب؛ تدوین توسط کریستین پلمب و روزالبا اوبراین)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im