به عنوان بزرگ گربه های گرسنه, اندونزی, باغ وحش در نظر گرفته ‘بدترین مورد’ گوزن جمع اوری

باندونگ — یک باغ وحش در اندونزی ممکن است کشتار برخی از حیوانات خود را به اشتراک دیگران مانند یک ببر سوماترایی و یک Javan پلنگ اگر آن را اجرا می کند از مواد غذایی در ماه های آینده پس از coronavirus همه گیر مجبور به تعطیل آن را درب.

در حالی که آن 850 حیوانات در حال تغذیه بخش های کوچکتر از حد معمول باغ وحش است به فکر یک “بدترین سناریو” از حذف برخی از حیوانات برای تغذیه دیگران آن را به عنوان انتظار برای اجرا از مواد غذایی در ماه جولای.

این Badung باغ وحش در اندونزی چهارم بزرگترین شهرستان, که معمولا بدست آورده در مورد 1.2 میلیارد دلار واحد پول اندونزی ($81,744) یک ماه از بازدید کنندگان بسته در 23 مارس به عنوان بخشی از یک کشور گسترده تر مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“ما حدود سی گوزن خال خال و ما را شناسایی کرده اند, پیر و عقیم آنهایی (که دیگر نمی تواند نژاد) به ذبح شود برای نجات گوشتخواران مانند سوماترایی ببر و Javan پلنگ گفت:” باغ وحش سخنگوی Sulhan Syafi) ،

برخی از پرندگان از جمله غازها نیز ممکن است حذف شده است.

گربه های بزرگ از جمله انقراض ببر سوماترایی به نام Fitri در حال حاضر 8 کیلوگرم (18 پوند) گوشت هر دو روز از 10 کیلوگرم قبلا.

این باغ وحش نیاز به بیش از 400 کیلوگرم میوه در هر روز و 120 کیلوگرم گوشت هر روز دیگر Syafi را گفت و اشاره کرد این است که در حال حاضر با تکیه بر کمک های مالی خود را به حیوانات زنده است.

“تمساح ها و چاق ببر سالم بیش از حد. اما شیر است که هنوز کمی, لاغر” گفت: Fauzan Dzulfikar که اجازه داده شد برای دیدار پس از یک کمک مالی.

کوچکتر روزانه بخش را رفته اند توسط حیوانات, حتی اگر Syafi و گفت: آنها هنوز هم ملاقات حداقل رفاه حیوانات استانداردهای.

اورانگوتان حافظ Aep Saepudin گفت: خطر انقراض پستانداران می تواند به خشم و پرتاب چیز است.

“غذا تمام شده است اما آنها هنوز هم می خواهید به خوردن” گفت: Saepudin. اندونزی, باغ وحش انجمن که درخواست کمک از رئیس جمهور Joko Widodo تخمین 92 درصد از این کشور را 60 باغ وحش ها تنها می تواند در تغذیه حیوانات خود را تا پایان ماه مه.

($1 = 14,680.0000 واحد پول اندونزی) (گزارش اضافی توسط تامی Ardiansyah; نوشتن توسط اد دیویس; ویرایش توسط Ana Nicolaci da Costa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>