به عنوان coronavirus موارد سنبله مترو آتلانتا ادارات پلیس نگاه به محافظت از افسران

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در گرجستان را افزایش می دهد مأموران اجرای قانون در سراسر مترو آتلانتا در حال گرفتن اقدامات بیشتری برای محافظت از خود در حالی که هنوز انجام تعهدات خود به مردم است.

برخی از ادارات با داشتن 911 اپراتور سئوالات اضافی دربارهی پزشکی تماس. دیگران درخواست از ساکنان برای فایل های غیر اورژانس پلیس, گزارش, آنلاین, اگر ممکن است.

برای کلانتر دفاتر این جریان ثابت از زندانیان در داخل و خارج از شهرستان در زندان به شمار می یکی دیگر از نگرانی. چه اتفاقی می افتد اگر کسی با COVID-19 رزرو می شود و آلوده اهل بیت جمعیت ؟

Gwinnett County police officers صادر شده N-95 ماسک و دستور داده شده است برای حفظ یک فاصله حداقل 6 پا در هنگام برقراری تماس با افراد آلوده و سربازان دولت در حال گرفتن گام های اضافی برای تمیز کردن و پاکسازی خود را-صفحه اصلی وسایل نقلیه.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر گفت: با توجه به افزایش coronavirus عفونت های مهم برای افسران به ورزش بیشتر احتیاط هنگامی که در پاسخ به برخی تماس های.

“Coronavirus کاملا بالای ذهن ما,” او گفت:, و اضافه کرد که همه گیر جهانی تحت سلطه او وزارت هفتگی جرم و جنایت در جلسه دوشنبه صبح. “این ضروری است که ما نگه داشتن مردمی سالم به طوری که ما می توانید انجام دهید کار ما است. ما بشدت از آن آگاه است و ما در حال برداشتن گام برای کاهش احتمال از کارکنان در معرض بودن به آن است.”

مرتبط با: گرجستان گزارش 1st coronavirus مربوط به مرگ

مقامات را لغو اجتماعات بزرگ و به تعویق افتاد, رویدادهای ورزشی به طور نامحدود از جمله NCAA نهایی که قرار بود در آتلانتا برگزار شد. ترین مترو آتلانتا عمومی سیستم مدرسه اعلام کردند که با شاتر و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ خواست ساکنان مسن برای جلوگیری از جمعیت. علاوه بر این سیستم دانشگاه گرجستان لغو کلاس ها در تمام 26 نهاد.

بیشتر: Coronavirus را وادار همه مترو آتلانتا مدارس به حرکت آنلاین

یک گام پلیس محلی در حال مصرف برای محافظت از خود, سپر, گفت, این است که داشتن 911 کنندگان صفحه نمایش های پزشکی تماس در جزئیات بیشتر.

“این فرد که با داشتن یک واکنش آلرژیک به کره بادام زمینی و یا این کسی که تا به حال علائم است که ممکن است چین با ویروس ؟” او گفت:.

در مواردی که بیمار ممکن است در معرض به کسی که با COVID-19, EMTs را در اول قبل از دادن همه روشن به آتلانتا آتش نشانان و پلیس. که با فرض اینکه پلیس مداخله نمی بلافاصله مورد نیاز است.

همچنین: اولین پاسخ بریس برای فشار از coronavirus

علاوه بر این افسران در سراسر کشور هستند “دو برابر کردن” در تلاش های خود را برای پاکسازی حوزه و کارکنان را تشویق به ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی کنید.

بیشتر: گرجستان مقننه تعلیق جلسه به طور نامحدود در میان coronavirus

در Cherokee County Sheriff فرانک رینولدز گفت که او یکی دیگر از نگرانی: حفاظت از شهرستان حدود 550 زندانیان.

رینولدز گفت که او است که در برقراری ارتباط با قضات و دادگاه مقامات در مورد استفاده از تکنولوژی ویدئو کنفرانس برای حضور در دادگاه به جای رانندگی زندانیان در بند و از زندان.

بیشتر زندانیان نیز با استفاده از تکنولوژی برای برقراری ارتباط با عزیزان از راه دور به جای بازدید از آنها را در فرد او گفت:.

“این کاهش در نیاز به حرکت یک زندانی در سراسر زندان و یا شخص دیگری اجازه داخل” رینولدز گفت. “ما تغییر نکرده ما روز به روز عملیات ما فقط تغییر چند تاکتیک برای جلوگیری از آلوده شدن است.”

مرتبط: ورزشگاه در مترو آتلانتا پاسخ به کروناویروس با احتیاط

زندانیان پزشکی غربالگری قبل از رزرو به زندان و رینولدز گفت: این مهم به هر کسی که ممکن است نشان می دهد علائم و دور از جمعیت عمومی است.

نمایندگان در گشت تشویق به شستن دست های خود را اغلب در حالی که با استفاده از “اجتماعی فاصله” تکنیک های زمانی که در پاسخ به تماس رینولدز گفت.

“یکی از چیزهایی که ما انجام شده است به مردم اجازه استفاده از قلم در هنگام صدور تقدیر نامه,” او گفت:, “و یا حداقل آنها را به یک متفاوت آنها می توانید استفاده کنید و سپس ما آن را تمیز کنید.”

روز جمعه Fulton County Superior Court قاضی کریستوفر Brasher صادر اورژانس را تعلیق منصفه برای 30 روز.

بیشتر: Fulton County تعلیق محاکمات برای 30 روز آینده

“هیچ غیر ضروری مسائل باید شنیده شود دادگاه در طول این 30 روز مدت زمان مگر اینکه آنها می توانند انجام شده از طریق ویدئو و یا نهفته,” او نوشت.

در کانتون افسران پلیس دستور داده شده است به استفاده از دستکش و ماسک اگر آنها در تماس با ساکنان برگزاری نمایشگاه علائمی مانند عطسه و سرفه.

افسران نیز دستور داده شده است به غیر اورژانس گزارش شده توسط تلفن.

“گرفتن گزارش از طریق تلفن را محدود می کند احتمال گسترش هر بیماری و کمک به کاهش احتمال گسترش ویروس به مردم ما در حال تلاش برای محافظت از” کانتون رئیس پلیس Stephen مرریفیلد در بیانیه ای گفت. “Coronavirus متوقف نخواهد شد پلیس ما از کار می افتد اما ما نیاز به تصمیم گیری عاقلانه و کاهش خطر قرار گرفتن در معرض.”

همچنین: دانشگاه جورجیا سیستم معکوس دوره تعلیق آموزش به مدت دو هفته

با بیشتر ساکنان امید بستن به کار از خانه و دور ماندن از حوادث سپر گفت که او انتظار دارد آتلانتا افسران ممکن است پاسخ به کمتر خودرو wrecks در هفته های آینده.

به طور کلی, اما او انتظار دارد که یک چشم انداز مثبت در تعدادی از پزشکی تماس از ساکنان که در مورد علائم خود را. و با امید بستن مدارس به لغو کلاس های سپر گفت: افسران می تواند یک افزایش در تعداد موارد مربوط به نوجوانان.

“این کسب و کار به عنوان معمول و این چیزی نیست به پاچه گرفتن بیش از, اما این مهم است که باقی می ماند متفکر در تصمیم گیری” سپر گفت. “من فکر می کنم آن را کاملا قابل کنترل است. وجود دارد فقط چند چیز ما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن برای اطمینان اکثر پرسنل ما سالم بماند.”

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im