به عنوان گرجستان دعوا coronavirus کاتلین Toomey جلب انظار

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ طولانی در برابر صدور ایالت پناه-در-محل سفارش. هنگامی که او در نهایت در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته او گفت که بر اساس بخش در مشورت با زن ایستاده somberly چند پا دور: عمومی کمیسیون بهداشت و درمان کاتلین Toomey.

دکتر Toomey ایستاده بود پشت و کنار اما به ندرت در مقابل رئیس خود را به عنوان کمپ منتقدان او را متهم کرد از حرکت بیش از حد به آرامی به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. او یکی از دولت قابل رویت ترین رهبران در طول رشد اضطراری حتی به عنوان دفتر والی اغلب نگه داشته است دست در مقامات بهداشتی اظهار نظر publicly.

گرجستان افسر ارشد پزشکی تحویل داده وخیم پیام در مورد دولت را محدود coronavirus تست و علمی ضروری برای اجتماعی فاصله – گاهی اوقات در بیشتر فوری نظر از کسانی که مورد استفاده توسط کمپ. اما بر خلاف Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص که گاهی تصحیح و یا مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در رسانه ها ظاهر Toomey شده است مراقب باشید که نه در تضاد با کمپ.

مسئولیت های او هستند. او نظارت بر تست و تلاش برای امن هواکش و دیگر تجهیزات اضطراری. تقریبا از 5600 نفر اداره سلامت عمومی او سر تهاتری برای هماهنگی بین سازمان های دولتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات پزشکی و اخیرا اعطا قدرت به هر کسب و کار را می کند که مطابق با کمپ پناهگاه در محل سفارش.

تاریخچه در نهایت تعیین می کند چگونه به طور موثر حفاظت شده به دولت گرجستان در طول این حرکت سریع بحران است. اما Toomey, خدمت, دوم او از روی لئامت دادن به گرجستان را بالا بهداشت عمومی رسمی تا کنون دریافت کرده است ستایش بالا برای کار خود را حتی در میان برخی از دموکرات ها و مقامات بهداشت عمومی که unsparing در انتقاد خود را از کمپ.

“من قطعا از طرفداران بزرگ از دکتر Toomey” گفت: دولت Rep. پت گاردنر, D-آتلانتا. “ما بسیار خوش شانس به او را داشته باشد.”

Toomey چهار دهه حرفه ای گرفته شده از یک Inuit دهکده ماهیگیری به بوتسوانا از آغاز بحران ایدز در سان فرانسیسکو به آتلانتا که در آن او کار می کرد برای دولت, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و Fulton County تعمیرات اساسی آن در بخش بهداشت و درمان.

Coronavirus اما نشان دهنده یک حرفه ای-تعریف چالش بر یک به طور کامل در مقیاس های مختلف.

Toomey کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان گفت: او نمی خواست به طور خاص در یک تلاش گروهی است.

“این بیماری همه گیر و پاسخ بی سابقه” Toomey نوشت: در یک ایمیل به Atlanta Journal-Constitution. “من نمی خواهم به انجام هر کاری که در هر راه را تضعیف روحیه تیم ما را توسعه داده اند که ما را تضمین خواهد کرد ادامه داد: هماهنگی و همکاری برای یک پاسخ قوی.”

‘شخصی’

شما می توانید می گویند که 68 سال Toomey به مدت طولانی می ترسید چیزی مانند coronavirus.

وقتی او مصاحبه برای پیوستن به کمپ تیم Toomey خواسته شد تا در مورد آنچه که او را نگه داشته تا در شب. بدون پرش به ضرب و شتم او پاسخ داد: “پتانسیل برای یک آنفولانزای همه گیر شیوع” به گفته افراد آشنا با بورس.

کسانی که کار کرده اند با Toomey توصیف او به عنوان پرشور هوشمند و پایین به کسب و کار. در رسانه ها ظاهر – که تا حد زیادی موفق شده است با کمپ دفتر – Toomey گیر است و علم اعداد: آنچه دولت می داند در مورد این ویروس چگونه بسیاری از آزمون ها پردازش شده است و آن گروه از مردم هستند که به ترتیب اولویت به استفاده از آنها.

در هفته های اخیر هر چند Toomey نشان داده است گاه به گاه چشمک می زند از نحوه حرکت سریع coronavirus تحت تاثیر او را شخصا.

او نشان داد او عمیقا مشکل توسط تعدادی از افرادی که در توصیف این ویروس به عنوان یک جعل در رسانه های اجتماعی در مارس 27, مصاحبه با AJC. و در ظاهر مارس در گرجستان عمومی پخش Toomey فاش الرحیم درگذشت آنفلوآنزای اسپانیایی در جهان فراگیر و همه گیر بیش از یک قرن پیش.

“این برای من خیلی شخصی است,” Toomey گفت: “سیاسی عقب.” “من در یک موقعیت در حال حاضر که در آن من می توانم در واقع نتایج این همه گیر بود متفاوت از آنچه اتفاق افتاده است ،

از آلاسکا به آتلانتا

Toomey زیادی اختصاص داده شده از او در اوایل کار به نوع دیگری از بیماری های عفونی: مقاربتی انواع.

به عنوان یک جدید, دکتر, کار در Kotzebue آلاسکا در اوایل 1980s Toomey کشف کرد که بیش از 25 درصد از جمعیت بومی او خدمت کرده بود کلامیدیا. کار خود را در حال توسعه یک برنامه غربالگری و درمان بیماران حدود 1000 مایل دور از نزدیکترین و مهمترین بیمارستان الهام 1990s برنامه تلویزیونی “شمالی قرار گرفتن در معرض.”

Toomey نقل مکان کرد و به گرجستان در سال 1987 به عضویت CDC و در اواسط 1990s او مشغول به کار بود به عنوان دولت اپیدمیولوژی. آن را در آن موقعیت که در آن او به پایان رسید تا در وسط عمده بهداشت عمومی بحران.

در سال 1994 دولت با استفاده از آن سلامت عمومی حقوقی قدرت به قرنطینه دو مرد که تا به حال مواد مخدر سل مقاوم در برابر. یکی بود یک بیمار مبتلا به ایدز به نام جان <url> که درگذشت در حالی که جذاب برای آزادی او. دولت استدلال مردان نیاز به قرنطینه برای دریافت به اندازه کافی درمان به آنها را noninfectious اما این باعث اعتراض از جامعه تجاوز و طرح دعوی در دادگاه از ACLU که استدلال بيماران آزادی های مدنی بودند که مسخره گرفته.

وکیل Gerry Weber بود که مدیر حقوقی گرجستان ACLU در آن زمان گفت او دور تحت تاثیر قرار خود را از تعامل با Toomey به عنوان آنها با موفقیت تحت فشار قرار دادند برای قوه مقننه به تعمیرات اساسی دولت سل قانون کنترل.

“او یک رویا برای کار با” وبر در مصاحبه های اخیر گفت. “او بسیار اندیشمندانه است. او تحت فشار قرار دادند که او نیاز به اما او گوش داد و ما بینش در مورد مسائل پزشکی.”

سه سال بعد Toomey ترویج شد و منجر به آژانس که پیشرو به وزارت بهداشت و یا DPH. که نقش او در گسترش آژانس فراتر از آن نقش سنتی از بیماری های عفونی و خدمات برای بیمار و کمک به آمادگی دولت برای میهن تهدیدات امنیتی مانند سیاه زخم پس از 9/11.

او در زمان گرما در پایان دوره تصدی خود را در سال 2003 برای امضای کردن در یک botched بازار خرید 100,000 واکسن آنفولانزا به عنوان دولت عرضه به سرعت در حال تخلیه شده است. گرجستان شد در نهایت قادر به جبران $1.65 میلیون آن صرف شده اما دولت دخالت در طرح پیچیده که شامل چندین شرکت در کشورهای مختلف باعث FBI بررسی است.

‘پا که خط’

پس از کمپ اغوا بازگشت او به سن و موقعیت در مارس 2019, Toomey مانده است در مرحله با رئیس خود.

در اوایل این سال او در دفاع از پیشنهاد فرماندار برای اصلاح بودجه از دولت برنامه های بهداشت و اصرار آنها نمی مختل هسته خدمات حتی به عنوان قانونگذاران از هر دو طرف تحت فشار قرار دادند.

تلاش خود را برای نخ سوزن را به عنوان یک کمپ منصوب و steadying علمی صدا آمد به تمرکز در ماه مارس به عنوان coronavirus قرار دادن یک توقف به تقریبا تمام جنبه های زندگی روزمره در گرجستان است.

در طول اوایل مطبوعات جلسه Toomey نمی صحیح یکی از نمایندگان دولت اپیدمیولوژی چری Drenzek زمانی که او گفت که افرادی که “نشان دادن علائم COVID-19 بیماری خطر مطرح نیست” حتی اگر CDC صادر کرده است هدایت که “برخی از گسترش ممکن است قبل از مردم علائم نشان می دهد.” هفته بعد به عنوان کمپ اعلام کرد ایالت پناهگاه در محل سفارش او را به سخره گرفتند به صورت ظاهری نشان می دهد بدون علامت انتقال به تازگی کشف شده است.

به عنوان کمپ رو تشدید فشار به موضوع سفارش Toomey بارها و بارها dodged سوال در مورد چه دوره عمل کمپ باید.

“این است که به سادگی نمی سلامت عمومی تصمیم” Toomey گفت: زمانی که AJC خواسته در مورد یک ایالت پناهگاه در محل سفارش پنج روز قبل از کمپ ساخته شده تماس بگیرید. “نیز وجود دارد که پیامدهای سیاسی من احتمالا نمی توانید تصور کنید و مسائل اقتصادی که من در مورد نمی دانم.”

پس از فرماندار در نهایت اعلام محدودیت های جدید در مارس 1, Toomey آنها را در آغوش گرفت از صمیم قلب.

“ما احساس می کنیم که زمان مناسب است را بسیار تهاجمی جامعه کاهش اقدامات برای مقابله با گسترش” Toomey گفت.

دموکرات مقامات بهداشت عمومی و دیگران نگه داشته اند Toomey جدا از کمپ برای اقدام سریعتر و DPH برای انتشار بیشتر آمار دقیق و محدود کردن ساعت برای آن coronavirus تدریس خصوصی در خانه.

“او به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی می تواند انجام دهد. ما در حال برخورد با یک وضعیت که هر روز در حال تغییر,” José F. کردرو رئیس دانشگاه گرجستان گروه اپيدميولوژی و آمار زيستی گفت: سابق خود CDC همکار.

دولت Rep. یاس, Clark, یک Lilburn دموکرات با دکتری میکروبیولوژی و ژنتیک مولکولی گفت: مقامات بهداشت عمومی ممکن است به طور کامل رایگان به صحبت می کنند به دلیل سیاست است.

“من هنوز هم فکر می کنم در پشت صحنه وجود دارد تنها تا آنجا که می توان گفت بدون اینکه متهم به تضعیف کسانی که در قدرت هستند” کلارک گفت. “من احساس می کنم مثل (Toomey) به نوع پا است که خط و واقعا مراقب باشید در مورد ظاهر نیست به تضعیف فرماندار گیری.”

کمپ را به دنبال حذف هر روز بین فرماندار و Toomey به خصوص پس از فرماندار رئیس ستاد پیشنهاد در اواخر ماه مارس که تهدید coronavirus شده است بیش از حد.

Toomey “کلید مشاور در تمام سوالات بهداشت عمومی برای دولت” کمپ در بیانیه ای گفت به AJC. “کمیسر Toomey تخصص و ثروت از تجربه است که در نزدیکی سازمان ملل متحد و همسان در سراسر کشور و گرجستان خوش شانس است که او در راس DPH.”

Toomey گفت: او را “افتخار از کار ما انجام داده اند با هم در سراسر کشور” و کاهش یافته است به نظر کار خود را با کمپ فراتر از آن.

او مدافعان می گویند که هیچ کس بهتر از قرار گرفتن در بحران گرجستان.

“من می دانم که او در حال انجام یک کار بزرگ” گفت: آتلانتا و عضو شورای شهر کارلا اسمیت که مشغول به کار با Toomey در فولتن هیئت مدیره بهداشت و درمان است. “در برخی از نقطه, مردم در حال رفتن به شروع به دنبال مردم به نقطه انگشت خود را در, اما آن را نمی خواهد او. او باید همه چیز را انجام داده.”

کارکنان نویسندگان آریل هارت آلن جاد گرگ Bluestein و هلنا Oliviero کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im